Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 8 10 0.5
Studio 05 December, 2020 1945
Σουζάνα – Ένα τρυφερό milfακι
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Στο διακριτικό studio της οδού Σερβίων, ήξερα σήμερα πως θα βρω την Σουζάνα. Μια γυναίκα λίγο πάνω από τα 30, όπως την έκοψα, με πολύ κοντά μαλλιά σε μελί χρώμα. Πολύ γλυκό πρόσωπο. Σφριγηλό μικρό σχετικά στήθος, με πολύ ανοιχτόχρωμη ροζ ρώγα. Ωραία περιφέρεια, θηλυκός σωμα, με τα απαραίτητα Love handles.

Ήρθε αρκετα κεφάτη στο δωμάτιο, έβγαλε το λευκό κομπινεζόν που φορούσε και έμεινε με το λευκό στριγκάκι της. Μιλήσαμε για αρκετα θέματα, και μου πρότεινε να μου κάνει λίγο μασάζ , όχι επαγγελματικό, όπως η ιδία μου διευκρίνισε,ίσα – ίσα για να χαλαρώσω.
Έτσι και έγινε. Όσο μου έκανε μασάζ, συνεχίζαμε να μιλάμε, μέχρι όχι απλά να σπάσει ο πάγος, αλλά να "λειώσει" στην κυριολεξία.

Ίσως να φάνει υπερβολικό αυτό που γράψω και ενδεχομένως κάποιοι να με «κράξουν», αλλά η όλη φάση των προκαταρκτικών διαδραματίστηκε λες και εγώ ήμουν ο εργαζόμενος και η Σουζάνα ο πελάτης.
Αφέθηκε στις διαθέσεις μου. Ξεκίνησα φιλώντας την στον λαιμό και τα αυτιά. Συνέχισα να την χαϊδεύω και να κατεβαίνω προς το στήθος της. Πιπίλισα για αρκετή ώρα τις ρώγες της, οι οποίες είχαν σκληρύνει αρκετά.
Πέρασμα με την γλωσσά μου σε όλη την κοιλιακή χώρα, τους γλουτούς,τις γάμπες. Έφτασα στο επίμαχο σημείο. Με άφησε να «παίξω» με την κλειτορίδα της.
Διακριτικοί αναστεναγμοί και βογγητά από μέρους, με έκαναν να τολμήσω το εγχείρημα να την γλύψω, κάτι που πολύ σπάνια κάνω σε studio, αλλά ήταν πεντακάθαρη, μιας και πριν από την είσοδο της στο δωμάτιο είχε κάνει ντους.Αρκετή ώρα περάσαμε έτσι.

Ήρθε επιτέλους η σειρά της να μ περιποιηθεί. Με έγλυψε και αυτή στο στήθος και τον λαιμό μου με καλή τεχνική.
Με την τοποθέτηση του απαραιτήτου σκούφου, προχωρήσαμε στο στοματικό, το όποιο ήταν αρκετα καλό. Χωρίς χέρια, βαθύ κατά διαστήματα, γλειψίματα και χτυπήματα με την γλώσσα της στο κορμό.
Η όλη μέχρι τώρα φάση με είχε φτιάξει πάρα πολύ, έτσι στο sex 3 στάσεις ήταν αρκετές για να έρθει το τέλος σε ιεραποστολικό.
Συνεχίσαμε να μιλάμε σε πολύ φιλικό κλίμα. Με ένα πεταχτό φιλάκι στο στόμα με χαιρέτησε, και ανανεώσαμε το ραντεβού μας.

Η Σουζάννα, δεν είναι ένα από τα γνωστά ονόματα του χώρου. Είναι όμως πολύ γλυκιά γυναίκα, ομιλητική, πρόσχαρη με πολύ καλή συμμετοχή. Η βιασύνη είναι «άγνωστη λέξη» για αυτήν μιας και ξοδέψαμε αρκετή ώρα στο δωμάτιο, τόσο στην κουβέντα, όσο στο μασάζ και το sex.
Αναπτύχτηκε καλή χημεία μεταξύ μας και σίγουρα θα την ξαναεπισκευτω.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Σουζάνα, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Σουζάνα
Ημερομηνία
February 08, 2011
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 1

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού