Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 5 10 0.5
Studio 06 January, 2021 1637
Καρμελίτα – Λύση της τελευταίας στιγμής……
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Η νύχτα και η τσάρκα έφταναν στο τέλος τους και οι αρχικές μου επιλογές για την σημερινή κατάθεση για διάφορους λόγους, δεν «έκατσαν». Έτσι αποφάσισα να τιμήσω την Καρμελίτα. Μια κοπέλα που έχω δει αρκετές φορές στις τσάρκες μου, δίχως όμως να έχουμε ανταλλάξει κάτι παραπάνω από μία «καλησπέρα» μιας και το σαλόνι της είναι πολύ τυπικό.

Είναι μια εύσωμη κοπέλα, με τα επιπλέον κιλά τη σωστά κατανεμημένα, έτσι ώστε το σώμα της να έχει σωστές αναλογίες σε διαστάσεις medium προς large. Με καστανά σγουρά μαλλιά λίγο κάτω από τους ώμους, πλούσιο φυσικό, στιβαρό στήθος, το οποίο θεωρώ ότι είναι το μεγάλο της ατού. Συμπαθητικό καθημερινό πρόσωπο,

Μόλις που είχα τελειώσει να σκουπίζομαι από το ντους και ήρθε στο δωμάτιο. Πολύ φιλική, χαμογελαστή μιλήσαμε για αρκετά λεπτά με δική της πρωτοβουλία. Τα πρώτα φιλάκια στο στήθος μου σταμάτησαν την κουβέντα, για το ξεκίνημα της διαδικασίας. Καλή χρήση της γλώσσας, επικεντρώθηκε στις θηλές μου για κάποια λεπτά για να ξεκινήσει σιγά σιγά η ανόρθωση.
Και εκεί έκανε ένα foul. Σταμάτησε την περιποίηση και συνέχισε την κουβέντα για το θέμα, που συζητούσαμε πριν ξεκινήσει να με γλύφει στο στήθος, κάτι που ήταν και τα μοναδικά προκαταρκτικά. Η αλήθεια είναι ότι ψιλοξενέρωσα, αλλά δεν έχασα την φόρμα μου.
Τη σταμάτησα ευγενικά, καθίσαμε γονατιστοί face to face στο κρεβάτι, και ανέλαβα εγώ δράση, φιλώντας στο λαιμό, τα αυτιά της, και στο πλούσιο στήθος της . Κάποια ελαφρά βογγητά από μεριάς της, ενώ ταυτόχρονα δεν σταμάτησε να παίζει με το χέρι της τον «μικρό Cheyenne”.

Στοματικό για συνέχεια με την απαραίτητη προφύλαξη. Μονότονο θα το χαρακτήριζα, χωρίς κάποια ποικιλία, με πολύ χρήση χεριού χωρίς καμία επαφή με την γύρω περιοχή. Sex ξεκινώντας με ιεραποστολικό, με καλή συμμετοχή, διακριτικούς, αληθοφανής αναστεναγμούς, σφιχτές αγκαλιές, φιλιά και γλειψίματα από πλευράς της στον λαιμό και στα αυτιά μου, δεκτική στις δίκες μου ανάλογες κινήσεις. Συνέχεια και τέλος με στάση cow girl.
Λίγες κουβέντες ακόμα περί ανέμων και υδάτων και αποχώρηση.

Μια ευγενική, ομιλητική και πρόσχαρη κοπέλα με πού καλό social time. Στο studio όμως δεν αναζητάμε φιλίες, άλλα σεξουαλικές υπηρεσίες. Και οι υπηρεσίες της Καρμελίτα, κυμάνθηκαν στον μέσο όρο. Λίγα προκαταρκτικά, μέτριο στοματικό, καλή στο sex.
Δεν «έκλαψα» τα πενηντάρικο όμως πολύ δύσκολα θα επαναλάβω μια συνάντηση μαζί της, έστω και σε συνθήκες σαν την σημερινή. Δεν είναι κακή για τους συναγωνιστές που έχουν πλούσιο βιογραφικό και θα ήθελαν να εμπλουτίσουν το παλμαρέ τους, όμως για τους λιγότερο έμπειρους «συναδέλφους» πιστεύω πως άλλες κοπέλες έχουν προτεραιότητα.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Καρμελίτα , χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.


Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Καρμελίτα
Κοπέλες διαθέσιμες
Μαίρη, Ζάρα
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
January 12, 2013
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Θα την ξανάβλεπες?
Δύσκολα.
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού