Αναζήτηση

Review Detail

7.8 11 10 0.5
Bourdela January 09, 2021 936
Αννούλα - Για να τελειώνει το παραμύθι...
Overall rating

8.4
... προκειται για αλλη μια τυπικη πιτσιρικα Ρουμανα.. Εχει μαλλιασει η γλωσσα μου να λεω οτι για να περασεις καλα με τις Ρουμανες(ειδικα τις νεαρες), πρεπει να υπαρχει "χημεια" μεταξι σας. Αν υπαρχει κανουν παπαδες. Αν οχι, κλαφτα Χαραλαμπε.. :confused: .. Με εμενα και εκεινη μαλλον υπαρχει αυτη η χημεια που λεω και περασα για 2η φορα παρα παρα παρα πολυ καλα..

Η Αννα ειναι Ρουμανα(τσιγγανορουμανα για την ακριβεια) γυρω 19-20 ετων, καστανομελαχρινη, μετριου αναστηματος προς κοντουλα, με πολυ ομορφο προσωπο, 2,5αρι φυσικο πολυ ωραιο στηθος(ισως ελαφρως χαλαρωμενο), και σωμα κανονικων κιλων με τις απαραιτητες καμπυλες και τα απαραιτητα πιασηματα..Και πολυ ωραιο κωλο επισης.. Για μενα αυτο ειναι το ιδανικο σωμα μιας και οπως γνωριζετε οσοι διαβαζετε τις κριτικες μου, δεν ειμαι καθολου φαν του "μοντελε" σωματοτυπου. Προτιμω το "girl next door" στυλ..

Επισκεψη λοιπον στις αρχες τις 3η βαρδιας παρεα με την θρυλικη, ακρως ρομαντικη, ατακτη Γιατραρα(mimikos2000) και μιας και τη μελεταγαμε 3 μερες τωρα στο θρεντ που της ανοιξε ο Ορεστης, μου ειχε καρφωθει στο μυαλο και μπηκα.. Το δωματιο τυπικο για τα δεδομενα της περιοχης.. Αναμονη κανα 15λεπτο γιατι ειχε κ αλλο δωματιο..

Μπηκε μεσα χαμογελαστη και μετα απο συντομο social time ξεκινησαμε τα προκαταρκτηκα.. Της εβγαλα το βρακακι και αρχισα να τη χαιδευω στην "περιοχη" ενω παραλληλα ανταλασαμε φιλια.. Αρχικα με σταματαγε με τη δικαιολογια οτι γαργαλιοταν αλλα στην πορεια "εστρωσε".. Ηταν πεντακαθαρη και μοσχομυριστη.. Δε χορταινα να τη φιλαω.. Το στηθος της ειχε φοβερη αισθηση και το δερμα της ηταν πολυ απαλο.. Μιας και δεν ειχε βαλει κρεμα της εκανα και λιγο σπατουλαρισμα.. Δαχτυλα δεν επιτρεπει..

Με ειχε καυλωσει παρα πολυ, της ειπα να περασει προφυλακτικο και να κατσει πανω μου χωρις να μου παρει καν πιπα.. Σαλιωσε την περιοχη και ξεκινησε.. Ξεκινησαμε με στυση 95% αλλα σε δευτερολεπτα ειχε γινει 120% :sunglasses: .. Το μουνι της ειχε πολυ καλη αισθηση.. Τη φιλαγα στα αυτια και το λαιμο και το ιδιο εκανε και εκεινη, ενω ανταλασαμε και καποια πεταχτα φιλια στο στομα.. Οσο περναγε η ωρα η συμμετοχη της γινοταν ολο και πιο καλη και πραγματικα δεν μπορουσα να καταλαβω αν προσποιειται η οχι.. Αρχισε να αναστεναζει εντονα, τα πεταχτα φιλια εγιναν ρομαντικα γλωσσοφιλα, δε με αφηνε να ξεκολλησω απο πανω της και γενικοτερα το ολο κλιμα ειχε γινει πολυ gfe.. Μειναμε ετσι πολυ ωρα μεχρι που μου ενιωσα οτι το τελος πλησιαζε και σταματησα για να αλλαξουμε σταση..

Σαλιωσε παλι της περιοχη και την εβαλα στα 4. Η θεα της κωλαρας της ακρως ερεθιστικη και το στησιμο της για σεμιναριο.. Επισης η αισθηση ηταν παρα πολυ ικανοποιητικη και αντεχε δυνατο σφυροκοπημα.. Αναστεναζε εντονα, εδειχνε σαν να ποναει αλλα και να της αρεσει ταυτοχρονα και παροτι "εδινα πονο" δεν μου ειπε να σταματησω η να κανω πιο σιγα η κατι τετοιο.. Μετα την εβαλα να ξαπλωσει μπρουμητα με εμενα ξαπλωμενο πανω της να τη γαμαω αργα και να τη φιλαω στο λαιμο..

Γυρισμα σε ιεραποστολικο παλι που συνεχισαμε στο ιδιο gfe στυλ με εντονους αναστεναγμους, φιλια ,γλωσσοφιλα κλπ αλλα επειδη ειχα "κρατηθει" ηδη 3 φορες ενιωθα οτι δεν προκειται να χυσω ποτε.. Συν οτι αρχισα να κουραζομαι και να ιδρωνω και δεν ηθελα να τη βασανισω αλλο..

Ξαπλωσα και αρχισα να πιρφοριζω ενω μιλαγαμε και εκεινη με φιλαγε και οταν ανεκτησα δυναμεις, την εβαλα για ιεραποστολικο, της εκανα λιγο ρεκτιφιε και αρχισα να τη γαμαω ετσι και το τελος ηρθε μετα απο κανα 2 λεπτα μετα απο εναν πολυ εντονο οργασμο..

Αφου τελειωσα και πλενομουνα, εκεινη ηταν ξαπλωμενη στο κρεβατι και μιλησαμε λιγο για τη δουλεια της, για το θεμα Ορεστη κλπ.. Οσο για τα πολυσυζητημενα φιλια στο στομα, μου ειπε οτι δινει μονο σε οποιον θελει εκεινη.. Και λεει οτι το κανει σπανια πλεον.. Οποτε οποιος θελει, ας παει να δοκιμασει την τυχη του, το αποτελεσμα δεν ειναι εγγυημενο :P

Εγω προσωπικα περασα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ και σιγουρα θα ξαναπαω στο μελλον.. Οπως με ολες οι νεαρες ομορφες Ρουμανες, αν εχετε χημεια θα κανετε φοβερο γαμησι σε πολυ gfe κλιμα..Αμα σε συμπαθησουν ειναι πολυ θερμες γυναικες και σε κανουν να ξεχνας οτι βρισκεσαι σε μπουρδελο... Αν οχι, θα φας φολα..
Γενικα προτιμω τις Ρουμανες (παροτι ρισκαρεις) γιατι αν πετυχει το γαμησι θα σου μεινει αξεχαστο, σε αντιθεση με τις υπολοιπες ρατσες (οπως οι σοβιετικες πορνες π.χ.) οπου μπορει σε γενικες γραμμες να ειναι αριστες επαγγελματιες, αλλα ειναι πιο απομακρες, ψυχρες και γενικα πολυ επαγγελματιες..

Χρονος παραμονης 20+λεπτα, απλο προγραμμα, τιμη 20 ευρω

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Άννα
Κοπέλες διαθέσιμες
1
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
January 22, 2014
Τιμή €
20