Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 11 10 0.5
Bourdela 09 January, 2021 3054
Άννυ πορνοστάρ.Το βαθύ πελοποννησικαό τσιμπούκι.
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Την Άννυ την είχα δει σε μια απογευματινή τσάρκα και μου κέντρισε το ενδιαφέρον.Πρώτα απ' όλα με το άνετο και μάγκικο σαλονάρισμά της.Αλλά, και με την ατάκα που μου πέταξε, όταν πέρασα από μπροστά της, για να συνεχίσω την τσάρκα μου."Έλα μωρό μου, να δοκιμάσεις το βαθύ πελοποννησιακό τσιμπούκι μου".-"Τί έχω να χάσω;στο κάτω-κάτω θα δοκιμάσω και μια πορνοστάρ", αναρωτήθηκα.Γι΄ αυτό επέστρεψα την επόμενη μέρα, αφού μου άρεσε κι εμφανιασιακά.Όμορφη, ψηλή, αδύνατη, με μακρυά-ξανθά μαλλιά, με φυσικό 2άρι στήθος, με μεγάλες ρόγες, σφιχτό κωλαράκι και καλίγραμμα πόδια.Οπότε, έδωσα ένα 20ευρω και πέρασα στο δωμάτιο.
Δεν άργησε να έρθει, όπως είχε εμφανιστεί στο σαλόνι.Γυμνόστηθη και φορώντας ένα μικροσκοπικό στριγκάκι, το οποίο έκρυβε ελάχιστα, αφήνοντας μια ωραία γραμμή από τρίχες, πάνω απ΄την κλειτορίδα της, ορατές.Προκαταρκτικά καλά, με φιλιά στο λαιμό και στο στήθος, αλλά σύντομα (λόγω προγράμματος).Μου έπαιζε τον πούτσο, ενώ της χούφτωνα τον κώλο και τις έγλειφα τις ρόγες.Την ξάπλωσα ανάσκελα και συνέχισα να πιπιλάω τις ρόγες της και να γλείφω τα βυζιά της, ενώ με τα δάχτυλα μπορούσα να παίζω εξωτερικά με το μουνάκι της.Μου ζήτησε να ξαπλώσω κι αφού μου πέρασε το προφυλακτικό ξεκίνησε το "πελοποννησιακό τσιμπούκι" της.Είχε δίκιο σε ό,τι μου είχε πει την προηγουμένη.Βαθύ τσιμπούκι (μέχρι τη ρίζα), υγρό, με αρκετά παιχνίδια με τη γλώσσα της, χωρίς να χρησιμοποιεί τα χέρια της και χωρίς να αφήσει παραπονεμένα και τα α@@@ια μου, τα οποία περιποιήθηκε δεόντως.Απ΄τα καλύτερα τσιμπούκια που μου έχουν κάνει.Απολάμβανα τα, μακρά σε διάρκεια, deepthroats της, παίζοντας με το μουνάκι της, το οποίο είχε γίνει μούσκεμα.Μετά από λίγο σηκώθηκα όρθιος στο κρεβάτι, για να μπορέσω να απολαύσω ακόμη καλύτερα την πίπα της, σπρώχνοντας απαλά το κεφάλι της, πάνω στον ερεθισμένο πούτσο μου, για να πάει όσο γινόταν πιο βαθυά μέσα στο στόμα της.
Στο σεξ ξεκινήσαμε ιεαροποστολικά με κάποιους αναστεναγμούς κι αληθοφανή βογγητά εκ μέρους της.Συνεχίσαμε με την Άννυ στα τέσσερα, όπου στήθηκε πολύ καλά και μπόρεσα να πετυχαίνω πλήρη διείσδυση, στηριζόμενος στα κωλομέρια της, τα οποία έφαγαν και τα σκαμπιλάκια τους.Κι έτσι μας βρήκε το τέλος, μετά από λίγα λεπτά έντονου ρυθμού εκ μέρους μου.Μου έδωσε δύο φιλιά στα μάγουλα κι έφυγε.
Συνοπτικά θα ήθελα να πω, ότι είχα μια ωραία συνάντηση κι εμπειρία με την Άννυ.Μια όμορφη κοπέλα, η οποία κατέχει πολύ καλά την τεχνική του τσιμπουκιού και που προσωπικά με άφησε ικανοποιημένο με τις υπηρεσίες της, χωρίς μου δώσει δείγματα βιασύνης, όσο είμασταν στο δωμάτιο, σε σχέση πάντα με τα χρήματα που έδωσα.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Άννυ
Κοπέλες διαθέσιμες
-
Ημερομηνία
February 07, 2015
Τιμή €
20
Εξτρά €
-
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού