Λεπτομέρειες αξιολόγησης

Massage A admin 28 November, 2010 263
Ο κώλος της Εύας
Γενική βαθμολογία 

8.6
Εμφάνιση πρόσωπο 

7.5
Εμφανιση σώμα 

9.0
Συμπεριφορά κοπέλας 

9.0
Συμμετοχή  

9.0
Καθαριότητα κοπέλας 

9.0
Ποιότητά μασάζ 

8.0
Συμπεριφορά υπηρεσίας 

9.0
Σχέση απόδοσης/τιμής 

9.0
Είχα ακούσει πολλά για την κωλάρα της Ευάς και είπα να πάω να θαυμάσω από κοντά! Η κυρία στην υποδοχή ευγενέστατη. Μου παρουσίασε τις κοπέλες και μου είπε τα προγράμματα αλλά εγώ είχα πάει για Εύα, μια ώρα πίπα, κώλο εμπλοκή. Η Εύα ήταν πολύ πρόσχαρη, ευγενική και περιποιητική μαζί μου. Ωραίο σώμα, με καμπύλες, βυζάρα αλλά αυτό που τραβάει σίγουρα την προσοχή είναι ο κώλος που τον δίνει με +20. Έκανα το ντουζάκι μου και μόνο στη σκέψη ότι θα σκίσω αυτό τον πάτο μου είχε γίνει κάγκελο! Όταν ήρθε μέσα η κοπέλα δε χάσαμε χρόνο. Άρχισε το μπαλαμούτι. Την έγδυσα αργά και αισθησιακά και όσο τη φιλούσα έπαιζε με το εργαλείο μου. Έκατσα στην άκρη του μασαζοκρέβατου και μου πήρε πίπα, βαθιά με πολύ καραμέλωμα και mouthfucking. Μου έβαλε λάστιχο και την έστησα στα όρθια στο κρεβάτι και την πήρα άγρια με σκαμπίλια στην κωλάρα. Η τύπισσα γούσταρε και συμμετείχε με βογκητά, φωνές και βρισίδια! Μόλις έχυσα, μου έκανε ένα πολύ καλό μασαζάκι σε όλο το σώμα μέχρι να ξανασηκωθεί! Πιπούλα μέχρι να γίνει πέτρα και λίγο ιεραποστολικό για να μπούμε ομαλά.... Ήρθε όμως η ώρα να τον φάει από κώλο... Λίγο σάλιο και όλο μέσα... Αρχικά στο πλάι και μετά στα όρθια με μένα να πάιζω με την κλειτορίδα της. Η Εύα γουστάρει να της γαμάς τον κώλο. Το μουνί της είχε γίνει μούσκεμα. Ο κώλος αρκετά σφιχτός και φιλόξενος. Τον έφαγε στα όρθια 20' περιπού και μόλις βγήκα ήταν πεντακάθαρος! Εννοείται ότι αυτό τον κώλο θα τον πάρω ξανα με την πρώτη ευκαιρία

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Ευα
Κόστος €
80
Εξτρά €
20
Βάρδια
Πρωινή
Υπηρεσίες
Πρωκτικό σεξ
Θα την ξανάβλεπες?