Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 9 10 0.5
Bourdela 13 December, 2020 2934
Σταθερά με μικρή πτώση.
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Με την Σόνια έχω ξαναβρεθεί στο παρελθόν έχοντας καλή εντύπωση για τις υπηρεσίες της.
Σήμερα αφού δεν βρήκα κάτι αξιόλογο μου ήρθε στο μυαλό οτι η Σόνια δουλεύει βράδυ μετά τις 00:00 στο συγκεκριμένο σπίτι.

Για την εμφάνισή της τα έχω ξαναπεί. Αυτήν την φορά φορούσε ενα άσπρο ολόσωμο που δεν άφηνε πολλά να φανούν στο σαλόνι. Στο δωμάτιο δεν το έβγαλε αλλά το μάζεψε έτσι ώστε να κρύβει μόνο την κοιλιακή χώρα.

Δίνω τα λεφτά και μπαίνω στο δωμάτιο.
Περίμενα μερικά λεπτά καθώς προφανώς είχε και άλλα δωμάτια πριν απο μένα. Μπαίνει στο δωμάτιο, δυο τρεις κουβέντες να σπάσει ο πάγος και ξεκίνημα στοματικού. Αρκετά καλό, με πολύ σάλιο, πότε βαθύ, πότε ρηχό. Ωραία αίσθηση. Η τριγυρω περιοχή δεν έμεινε παραπονεμένη. Η αλήθεια είναι οτι δεν επικεντρώθηκε τόσο στο στοματικό όσο την προηγούμενη φορά. Ανέβηκε απο πάνω όπου είχε καλή συμμετοχή και ρυθμό. Στα μείον είναι οτι με το που της έπιασα το στήθος απο μόνη της μου είπε οτι δεν αφήνει γλειψίματα κτλ. Το στήθος της είναι ενισχυμένο με σιλικόνη αλλά αυτήν την φορά μου φάνηκε πιο μαλακό απο την προηγούμενη. Μετά γύρισμα για πισοκωλητό όπου μετά απο λίγα λεπτά οταν της είπα οτι τελειώνω τότε αστραπιαία γύρισε και χωρίς καν να κοιτάξει τον πήρε στο στόμα χωρίς πολλά πολλά και περίμενε υπομονετικά μέχρι να απομακρυνθώ εγώ.

Το δωμάτιο ήταν καθαρό, το σεντόνι ήταν καθαρό και τεντωμένο ίσως φταίει οτι πήγα κοντά στην έναρξη της βάρδιας της. Εχει νυπτήρα, σαπούνι και αρκετό χαρτί.

Εν ολίγης η Σόνια μου φάνηκε οτι διατηρείτε στα ίδια επίπεδα με την προηγούμενη φορά. Έδειξε και κάποια αρνητικά σημάδια όμως όπως το γεγονός οτι το στοματικό ήταν μικρότερης διάρκειας και απο μόνης απέτρεψε τα πολλά πολλά με το στήθος της.

Μιλάω για το αριστερό σπίτι όπως μπαίνουμε στην πόρτα.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Σονια
Ημερομηνία
December 02, 2011
Τιμή €
15
Πίπα
  • Με σκούφο
  • Ξεσκούφωτη
  • Τα φτύνει
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Πλαστικές επεμβάσεις
στα στήθη
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού