Oasis Massage SPA Στουρνάρη 29 Εξάρχεια

Hot
 
8.2 (119)
10684 0 1 0 0 0
Στουρνάρη 29 Εξάρχεια

Πληροφορίες

Περιοχή
Εξάρχεια

Χάρτης-Μap

Address
Στουρνάρη 29
Longitude
23.73
Latitude
37.99

Χάρτης

Εναλλαγή Εκκίνηση/Προορισμός

>Βαθμολογίες αξιολογητών

119 reviews
 
24%
 
66%
 
9%
3-5 stars
 
0%
1-3 stars
 
0%
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση πρόσωπο
 
7.5(119)
Εμφανιση σώμα
 
7.8(119)
Συμπεριφορά κοπέλας
 
8.7(119)
Συμμετοχή
 
8.6(119)
Καθαριότητα κοπέλας
 
8.8(119)
Ποιότητά μασάζ
 
7.9(119)
Συμπεριφορά υπηρεσίας
 
8.9(119)
Σχέση απόδοσης/τιμής
 
8.1(119)
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
Δείτε όλες τις αξιολογήσεις View most helpful
Πρώτη φορά στο Όασις
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση πρόσωπο
 
6.0
Εμφανιση σώμα
 
8.0
Συμπεριφορά κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή
 
10.0
Καθαριότητα κοπέλας
 
10.0
Ποιότητά μασάζ
 
6.5
Συμπεριφορά υπηρεσίας
 
9.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
 
8.0
Πέρασμα κυρίως για να γνωρίσω τον χώρο.
Συμπαθητικός και καθαρός.
Δεν ξετρελάθηκα.
Διαθέσιμες κοπέλες 4 όπου διάλεξα την Μαρία.
Γενικά δεν ήμουν στα πολύ καλά μου και η όλη φάση ήταν λίγο περίεργη.
Η Μαρία όμως έκανε ότι πέρναγε από το χέρι και αυτό της το αναγνωρίζω.
Λίγο το μασαζάκι λίγο το sex μετά χαλάρωσα λίγο.
Η Μαρία από Αλβανία με πολύ καλό σώμα και μεγάλο στήθος.
Πολύ ευχάριστη και κοινωνική και κάνει ότι μπορεί για να σε ευχαριστήσει.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Μαρία
Κοπέλες διαθέσιμες
4
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
September 28, 2021
Κόστος €
60
Βάρδια
Απογευματινή
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
Ρανια
Γενική βαθμολογία
 
7.3
λιγο παλιοτερη συναντηση

μου ανοιγει η Ρανια, 2-3 μονο διαθεσιμες, επελεξα ρανια λογω βυζιων, Β2Β, τελικα πεταμενα λεφτα ηταν

μασαζ μετριο, Β2Β ελαχιστο δλδ ουσιαστικα ανυπαρκτο, εφταιξε οτι ημουν αγνωστος;;

2ο μερος, τρομπονι με φιλτρο, φραπες βεβιασμενος, λιγο ισπανικο, λιγο πινελο για ξεκαρφωμα, και τελειωμα με απλη μπριζολα, ειχα ξενερωσει

γενικα ηταν πολυ επιφυλακτικη, εγω ημουν καθαρος φουλ, με ξεφορωθηκε σε λιγοτερο απο 1 ωρα

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Ρανια
Κόστος €
100
Βάρδια
Πρωινή
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
Λια και Ζανα
(Updated: 19 May, 2017)
Γενική βαθμολογία
 
9.0
 Δευτερη φορα στο μασαζιδικο, σημερα το πρωί λιγο πριν στις 11.00. Η Σονια (η Σοφη) ανοιξε την πορτα και μου εφτιαξε ενα εσπρεσακι. 
 
 Μεσα στην παρελαση:
 Σονια (η Σοφι) στην ποτρα, 1.70μ, λεπτη, κοντα μαυρα μαλια, 40αρα, λιγο ψυχρη
 Λια, 40αρα, απλο ντυμενη με τζιν και χωρις μακιγιαζ, λεπτη, κοντη 1.60μ, γλυγια πολυ χαμογελαστη με χαρισμα, 2.5 βυζαρια φτιαγμενα
 Ιζαβελλα, καλο προσωπο, 20αρα, μακρια μαυρα ισια μαλλια, 1.70μ+, σχετικα λεπτη
 Λιζα, 25 χρονων, ξανθια, ομορφο προσωπο, λεπτη και γυμνασμενο σωμα, τελεια βυζια
 Ρανια, 30 περιπου, χαμογελαστη, ξανθια, 1.65μ, λιγο αφρατουλα με 3αρια βυζια
 Τζενη, 20αρα, καλο πρόσωπο αλλα κουραστο αδιαφορα υφος, ισια καστανα μαλλια, ψηλη 1.75μ, λιγο αφρατουλα
 Αννα, 20αρα, καστανα μαλλια, μέσο ύψος, λευκο δερμα
 
 Ζητησα την Λια για μια ωρα μασαζ και στο δωματιο με προσφερε τεσσερα χερια. Μου ειπε οτι συνήθως το κανει μαζι την Ιζαμπελλα, Ρανια, η την αφεντρια. Ρωταω, "πια εινα η αφεντρια;;;" και η Λια απαντησε, "Η Ζανα". Μου συμπαθούσε παρα πολυ η Λια και την ηθελα μονη της μια ωρα αλλα... και ηθελα τεσσερα χερια λιγο πιο πολυ. Και ειχα διαβασει κριτικες στο αλλο φορουμ για ολες εκτος τη Ζανα. Δηλαδη η Ζανα ηταν λιγο ρισκο, αλλα στο τελος και ευγνομονώς πηρα 4 χερια.
 
 Χωρος καθαρος και εκανα μπανιο.
 
 Μετα μαζί την Λια, ηρθε η
 Ζανα, 40αρα, 4αρια βυζια, λιγο ψυχρη στην αρχη, κοντοχοντρουλη (οσ μ'αρεσει), χειλη με σιλικονη, ξανθια ισια μαλλια, σφιχτο γκρι φορεμα στα καμπυλια της.
 
 Στο μασαζ η Λια πηρε το σωμα μου απο τα ποδια και πανω, και η Ζανα μου επιασε το κεφαλι και κατο. Το κωλο και τα αρχιδια ηταν κοινοχρηστος χωρος. Και οι δυο κοπελες μου εδιναν πολυ καλο και δυνατο μασαζ με αρκετα καλα πονο. Η Λιa μιλουσε περισοτερα. Η Ζανα αναβενε για λιγο B2B με τα μεγαλα μαλακα βυζια της, και πολυ ευχαριστος ημουνα. Εκει ηταν το μονο ξενερωμα. Η Ζανα μυριζε ελαφρά απο σκορδο-- γελουσα λιγο μεσα μου... ολοι ανθροποι ειμαστε...και συνεχισα το ονειρο μου. 
 
 Η κοπελες γυρισαν το αρνακι. Πολυ υγρο στοματικο και γλωσσοφιλα, η μια πρωτα και μετα η αλλη. Ειχα ενα μουνι σε καθε χερι-- της Λιας εχει μεγαλα χειλια και ηταν ηφαιστειακή πηγή πολυ ζουμερη και της Ζανας εχει οραία σκληρο κλητόριδα. Ανοιξε η Ζανα προφυλακτικο, εβαλε στο δαχτυλο, και αρχισε μασαζ προστάτης σιγα σιγα και πιο δυνατα. Ακομα στοματικο και γλωσσοφιλα με πίεση στο προστάτη. Δευτερο προφυλακτικο και ανεβηκε η Λια καου γερλ με το ζουμερο μουνι της. Οι δυο εμπειρες γυναικες καταλαβαν χωρις να πω τιποτα, οτι ημουν κοντά να τελειωσω γιατι η Λια κατεβηκε και προσφερε τη γλωσα της, στοχο για σπερμοβωλια! ενώ η Ρανια άντλησε το πέος μου. Στο τελος, το μυς λεκανης κρατήθηκε και δαχτυλο και εκσπερμάτωση μαζι για το πιο eντονο συναίσθημα ποτε.
 
 Η Ζανα εκανε ντους, εφυγε, και η Λια επλυνε λαδι απο το σωμα μου. Οραιο συζητηση με τη Λια για πολα θεματα για 10 λεπτα και δρομο. 

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Λιζα και Ζανα
Κοπέλες διαθέσιμες
Σονια, Ιζαμπελλα, Λιζα, Ρανια, Τζενι, Αννα
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Ναι
Ημερομηνία
May 18, 2017
Κόστος €
120
Βάρδια
Πρωινή
Υπηρεσίες
  • Μόνο μασάζ
  • Ελεύθερο στοματικό
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
Πυραύλους της Λιζας
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Ο χωρος καλος και καθαρος με πολλες περιπου 7-8 κοπελες να διαλεξω, Αλεξια, Ρανια, Σοφια, και αλλες.

Β2Β με την ομορφη ξανθια χθες. Η Λιζα εχει τελιο λεπτο σωμα με τα πιο οραια μυτερή oρθια βυζιά (2αρια πυραύλους), που εχω πιασει ποτε. Και το προσοπο της μου αρεσε πολυ με τα γεματα κοκκινα χειλια της. Ευγενικη με καλο σοσιαλ.

Ηταν πρωτη μου μασαζ εκτος απο ενα με φυσιοθεραπευτης, δηλαδη το πρωτο με χάππυ εντινγκά. Μπορω να πω οτι η τεχνική της Λιζας ειναι και καλητερρα και οσο δηνατα απο τον φυσιοθεραπευτης. Αλλα η Λιζα σιγουρα νικαει στο Β2Β--το μαλακο δερμα και οι πυραύλους της γλυστρουσαν παντου στο πλατη και τον κωλο μου, και το ξυρισμένο μουνί ήταν ελαφρώς τραχύ με καλό τρόπο.

Γυρισα και χάιδεψε αμεσως το δικο μου πυραυλο, εβαλε προφυλακτικο, και εκανε καλο στωματικο και δτ. Απο εκει ρωτησε πως το ηθελα. Τεμπελης ημουνα και δεν ηθελα προφυλακτικο, ετσι την ζητησα με τα χερια και τα τελεια βυζια (πυραύλακια στο πυραύλο). Και σε λιγα λεπτα, Λιζα υποκινήθηκε ενα successful launch.

Μετα η Λιζα μπηκε πρωτη στο ντους, μου φωναξε να μπω, και μου βοηθουσε να πλυθω. Σιγουρα θα γυριζω.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Λιζα
Κοπέλες διαθέσιμες
7 -8
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
May 04, 2017
Κόστος €
100
Βάρδια
Απογευματινή
Υπηρεσίες
  • Μόνο μασάζ
  • Ελεύθερο στοματικό
  • "Ισπανικό"
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
Λίζα καλή και ωραία
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Πέρασμα από Ζάνας. πρωινός αλλά σίγουρα 7-8 κοπέλες στο πόστο για όλα τα γούστα. Επέλεξα Λίζα λεπτούλα ψιλή με μικρό βυζάκι. Περασμα και μπανάκι. Μασαζ για κανα τεταρτάκι όπου μιλάγαμε περι ανέμων και υδάτων. Γύρισμα. Η κοπέλα είναι γλυκιά. ΜΟυ έγλυψε τα αρχίδια και πέρασμα προφ. Πίπα καλή αργή και υγρή. Δέχτηκε δαχτυλάκι και καύλωσε και αυτή. Ξάπλωμα στο μασαζοκρέβατο όπου και εισήλθα. Αλλαγή 2 στάσεων και τελείωμα. Καλή εμπειρία με μια γλυκιά κορασίδα. 60 Ε 35 λεπτά

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Λίζα
Κοπέλες διαθέσιμες
6-7
Κόστος €
60
Βάρδια
Πρωινή
S
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
Άννα, καβλιάρικο ελληνικό μωρό!
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Πάω πολύ καιρό στο Ζανόσπιτο και η εξυπηρέτηση είναι πάντα κορυφαία. Τελευταία βέβαια, έφυγαν τα παλιά σιγουράκια μου (κάτι βυζαρούδες και 1-2 μικροκαμωμένες καβλίτσες) οπότε οι κοπέλες μου ήταν όλες άγνωστες. Διάλεξα την Άννα γιατί είχε έξυπνη φάτσα, μίλαγε πολύ καλά ελληνικά (τελικά ήταν Ελληνίδα) και ήταν και μικρούλα στην ηλικία. Αρχίσαμε με ένα καλό μασάζ, όχι εξαιρετικό, αν και έχει τελειώσει αισθητικός, όπως μου είπε. Αρκετή κουβέντα πριν το τελικό ματσάκι, το οποίο άρχισε με χαμούρεμα ενώ ήμουν μπρούμυτα (πολύ καλό το λαδωμένο handjob) και περάσαμε μετά στο ακάπωτο, βαθύ τρομπόνι, με γλείψιμο στα δαρδανέλια και βαθύ λαρύγγι ωραιότατο. Μετά έβαλε σκουφάκι και ανέβηκε επάνω: ωραία κανονικά βυζάκια (μου αρέσουν τα μεγαλύτερα), στενό σχετικά μουνάκι με τατουάζ (είχε όμως μια πολύ ελαφριά μυρωδιά, ή έτσι μου φάνηκε... εξ ου και το 8,5 στην καθαριότητα), μέτριο κωλαράκι αλλά καβλιάρα και με συμμετοχή. Τη γύρισα στα πισωκολλητό και τελείωσα μετά από καμιά 15αριά σπρωξίματα.

Καλή εμπειρία, αν δεν βρω άλλη που να με εμπνέει, θα την προτιμώ στο συγκεκριμένο τουλάχιστον μαγαζί. Μια τίμια πρόταση.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Άννα
Κοπέλες διαθέσιμες
Βίκυ, Ζωή, Κλαούντια
Ημερομηνία
December 29, 2014
Κόστος €
80
Βάρδια
Πρωινή
Υπηρεσίες
  • Ελεύθερο στοματικό
  • "Ισπανικό"
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (1) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
Βικυ
Γενική βαθμολογία
 
7.4
ΒΙΚΥ. Ημερομηνία ενδεικτική πέρναγα από εκει και πήγα να δω τα κορίτσια . Επέλεξα Βίκυ παρόλο που το πρόσωπο της δεν με τρέλαινε. Πάμε στο δωμάτιο μου φέρνει πετσέτες παντοφλες και μετά από το μπανάκι μου έρχεται. Είναι πολύ επικοινωνιακή. Πολύ ωραίο σωματάκι και ξεκινάμε με μασαζ αρκετά καλό.Το πιο καλό ήταν στην συνέχεια πολύ καλή πίπα αρκετές στάσεις και τελιωμα στα βυζάκια της ('πειραγμένα' αλλά πολύ καλά). Θεωρώ ότι αξίζει τα λεφτά της γιαυτά που παρέχει.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
ΒΙΚΥ
Κοπέλες διαθέσιμες
ΠΟΛΛΕΣ
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
December 10, 2014
Κόστος €
60
Βάρδια
Πρωινή
Υπηρεσίες
  • Ελεύθερο στοματικό
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
Η ζέστη και η Τζένη
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Καλησπέρα σας. Σπάω το ρόδι με την πρώτη μου κριτική. Πέρασμα σήμερα το πρωί απο το ίδρυμα σκεπτόμενος ότι δεν θα έχει πολύ κόσμο (λάθος γιατί γινόταν χαμός μιλάμε γύρω στις 11μιση) Ανοίγει την πόρτα μια ξανθια από ότι έμαθα Ράνια στο όνομα. Με πήγε σε ένα δωμάτιο όπου ξεκίνησε η παρέλαση 7 κορασίδων. Δυστυχώς είχα πάει για να δω Βίκυ Σόφι αλλά ήταν απασχολημένες και η Λία που παλιότερα είχα λάβει τις υπηρεσίες της επίσης. Αναγκαστικά επέλεξα βάση του γούστου και του ματιού. Πέρασαν Μαρία, Ιζαμπέλα, Τζένη κ.α. που δεν συγκράτησα το όνομα. Ηρθε μετά η Ράνια με ρώτησε ποια προτειμάω, Την Ρωτησα να μου πει τα κόστη των προγραμμάτων. 60 ευρώ μισή ώρα 80 μια ώρα 100 BtB 120 νουρου 120 duo. Επέλεξα την Τζένη με τα 80. Με πάει σενα άλλο δωμάτιο και σε λίγο έρχεται η Τζένη με ρωτάει πιο πρόγραμμα θες ,της λέω με τα 80 μιας ωρας μου κάνει είναι 45 λεπτά συν τα μπανια. οκ λέω χαμογελώντας και στην συνέχεια με παρότρυνε να κάνουμε DUO αλλά εγώ δεν ήθελα. Στην συνέχεια έφυγε έκανα το μπάνιο μου και περίμενα όπου κατάλαβα ότι είχε πάρα πολύ ζέστη το δωμάτιο μόλις ήρθε την παρακάλεσα να βάλουμε λιγο aircondition. Το ανάβει και ξεκινάμε. Για όσους δεν ξέρουν η Τζένη είναι μια κοπελίτσα γύρω στο 1.65 γύρω στα 22-23 με πολύ ωραίο σωματάκι ειδικά πίσω σύστημα, γλυκό πρόσωπο, καστανή. Ξεκίνησε με μασάζ μέτριο προσπαθώντας συγχρόνως εγώ να σπάσω τον πάγο. Το πρόβλημα είναι ότι ο ιδρώτας έτρεχε ποτάμι ευτυχώς το κατάλαβε και η ίδια και το χαμήλωσε όσο μπορούσε αλλά δεν... Βγάζει τα ρούχα της όπου φάνηκε και το όμορφο σωματάκι της. Ένα ακόμα μείον για μένα είναι ότι είχε βάλει τόσο πολύ λάδι μα πάρα πολύ όπου ανέβαζε κι άλλο την θερμοκρασία μου.
Μπαίνοντας στο ψητό αφού ασχολήθηκε λίγο στην κάτω περιοχή πήγε να βάλει σκούφο πέρνωντας πρωτοβουλία το ανέβαλα για λίγο για ήθελα να χορτάσω λίγο με τα βυζάκια της (φοβερή ρώγα) και τον όμορφο πισινό της. Γλωσσόφιλα , ακαποτο και 69 δεν είδα να είναι πρόθυμη.... Αφού βάζει το προφυλακτικό κάνει λίγο στοματικό και στην συνέχεια ανέβηκε πάνω το πολύ 2 λεπτά και μετά γυρίζει μόνη της στα 4 όπου ξεκινάω αλλά ο συνδυασμός ζέστη, ιδρώτα, λαδιού είχαν αρχίσει να με καταβάλουν . Την γυρίζω λίγο και κάποια στιγμή μου λέει σταμάτα πονάω!! Λέω από μέσα μου ωραία μια χαρά και τώρα? Σηκώνεται βγάζει το προφυλακτικό!! ρίχνει ένα κιλό λάδι και αρχίζει να μου την παίζει (πάλι καλά). Σταματάει μου κάνει έχει πολύ ζέστη!! (και εγώ τι να κάνω) Αφου αναλαμβάνω εγώ (ποτάμι ο ιδρώτας) τελιώνω στην πλάτη γιατί είχα ξενερώσει και την είχα γυρίσει για να βλέπω τουλάχιστον το κωλαράκι της. Κάνουμε μπάνιο ετοιμάζομαι και φεύγω.Σύνοψη ο χώρος είναι φοβερός αλλά με τέτοια ζέστη θα πρέπει να είναι δροσερά τα δωμάτια και όχι ν αναβουν μόλις μπαίνει ο πελάτης.Η Τζένη στο μέτριο τουλάχιστον γιαυτά που παρείχε (σχεδόν τίποτα ας της κάνει κανένα ιδιαίτερο η Λια ή ή Σόνια) και αυτά που πλήρωσα Συνολικός χρόνος κάτω του 45 λέπτου. Ελπίζω να βοήθησα.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
ΤΖΕΝΗ
Κοπέλες διαθέσιμες
ΡΑΝΙΑ ΜΑΡΙΑ ΙΖΑΜΠΕΛΑ Κ.Α.
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
May 27, 2014
Κόστος €
80
Βάρδια
Πρωινή
Υπηρεσίες
  • "Ισπανικό"
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
η μεγαλη του berat σχολη
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Περασμα πρωι σαββατου απ το ζανοσπιτο για χαλαρωση,αλλα δεν ειδα κατι να μου κανει το κλικ,
και πριν φυγω μου λεει η ζανα κατσε να δεις αλλη μια κι ειδατην εμμυ.
Μπηκα δωματειο μπανιαριστηκα μου φερε ενα ποτακι τα παμε λιγο και ξαπλωσα στο μασαζοκρεβατο.
Ξεκινησε απ τα ποδια κ ανεβαινε σιγα σιγα προς τα πανω ,και μου εκανε με τα ποδια στην πλατη και ενιωθα
το μουνακι της πανω μου.Συνεχισε ετσι για λιγο ηρθε πανω απ το κεφαλι μου συνεχισε με τον αυχενα και ενιωθα
τα βυζια της πανω απ το κεφαλι μου.Ξαναηρθε πανω απ την πλατη μου και αρχισε να μου τριβει τα βυζια
στην πλατη κατεβαινε σιγα σιγα μου χαιδευε τους προσαγωγους και τ α@@@@@@@@@@@@@@@@@ για λιγο μεχρι που γυρισα.Αρχισε μια πιπα καλη αργη στην αρχη και σιγα σιγα αυξανε τον ρυθμο μεχρι που με καβαλησε και εβλεπα
τα βυζια της να πηγαινουν πανω κατω αρε berat τι πουτανες βγαζεις ειμαι ερωτευμενος μ αυτο το αγιο μερος.
Την γυρισα στα τεσσερα τη πηγαινα μια αργα μια δυνατα μεχρι που εχυσα αργα δυνατα και με διαρκεια
te dua

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
εμμυ
Κοπέλες διαθέσιμες
ναι
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
October 19, 2013
Κόστος €
80
Βάρδια
Απογευματινή
Υπηρεσίες
  • Ελεύθερο στοματικό
  • Στάση 69
  • "Ισπανικό"
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ
Γενική βαθμολογία
 
7.8
την συγκεκριμενη μερα πηγα ειδικα για την Ανδριαννα, εχοντας διαβασει απο συμπολεμιστη κριτικη με τρελλο σοου
νταρντανα milf με σιλικονατο στηθος
με το που μπαινουμε της αναφερω το σοου και μου λεει "εχω κατι ωραια παιχνιδακια"
πριν ακομα βγω απο το μπανιο την βλεπω να βγαζει τα ρουχα και να λιπαινει τα επιμαχα σημεια
πλησιαζω, πεφτει στα τεσσερα, αρχιζει τα κλαρινα και συγχρονως βαζει ενα dildo back door - η χαρα του anal lover
μη τα πολυλογω μετα απο λιγο ξεκινα το σφυροκοπημα απο πισω - απο μπροστα ουτε λογος
η γυναικα δεν μασαει
στο τελος με ρουφηξε μεχρι τελευταια σταγονα
εφυγα με πλατυ χαμογελο και της ειπα οτι την επομενη φορα θα δοκιμασουμε και το μασαζ
συστηνεται ανεπιφυλακτα σε ολους τους κουλουρτζηδες

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ
Κοπέλες διαθέσιμες
8
Ημερομηνία
September 18, 2013
Κόστος €
60
Βάρδια
Πρωινή
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
Μόνικα!!!!Ενα αξέχαστο πρωινό
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Επελεξα σημερα και μετα από τις κριτικές που διάβασα εδώ να επισκεφτώ το εν λογω ίδρυμα.Με υποδέχτηκε η Αλεξία και αφού μου είπε τα προγράμματα φωναξε τις κοπελλες για την καθιερωμένη παρέλαση.Ξεχωρισα Μονικα καιΣονια και τελικα επέλεξα Μόνικα.Η κοπελλα πραγματικα είναι ΚΥΡΙΑ με όλη την σημασια της λέξεως.Με συνόδευσε στο δωμάτιο οπου εγινε μια σύντομη συζήτηση έτσι για να σπάσει ο παγος και μετα από ντουζάκι άρχισε το μασάζ.Πραγματι κάνει πολύ καλο μασάζ τουλάχιστον για μιση ωρα το οποιο με χαλάρωσε παρα πολύ.ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΜΑ ΤΟΥ ΜΑΣΑΖ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ.Εβγαλε τα εσωρουχα της έβαλε λαδι στα βυζια της και άρχισε το τρίψιμο με αυτά της πλατης μου.Μετα γυρισα ανασκελα και άρχισε το παιχνίδι.Γλυψιμο αρχίδια και γυρω περιοχης και τσιμπούκι που με αποθέωσε.Κατοπιν εκατσε πάνω μου οπου εκεί τα έδωσε όλα.Το καλυτερο ομως ήρθε μετα όταν αλλάξαμε στάση και την πηρα στα τέσσερα οπου εκεί τα ειδα όλα Τέλοιωμα με τσιμπούκι και χύσιμο στα βυζια της.Συμπερασμα η ΜΟΝΙΚΑ είναι φιλική ευγενική κυρια και ξέρει να ευχαριστεί τον πελάτη.Σιγουρα θα την τιμήσω ξανά.Ευχαριστω Μονικα για το όμορφο πρωινό που μου προσέφερες.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Κοπέλες διαθέσιμες
Σονια-Αλεξία-..........
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
September 06, 2013
Κόστος €
80
Βάρδια
Πρωινή
Υπηρεσίες
  • Μόνο μασάζ
  • Ελεύθερο στοματικό
  • "Ισπανικό"
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
Petite Λίζα
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Μετά από πολύ καιρό άφησα τα στανταράκια στην άκρη και είπα να δοκιμάσω κάποια καινούρια κοπέλα. Επιλογές αρκετές, έχει βελτιωθεί το μαγαζί και έχει πλέον και μικρότερες ηλικίες. Eπέλεξα τη Λίζα, πολύ πετίτ, κοντούλα, μελαχροινη, με 2άρι βυζάκι, πιτσιρίκα πρέπει να είναι, στην κατηγορία Σόνιας στο σωματότυπο. Είναι από Αλβανία μόλις 2 μήνες στην Ελλάδα οπότε δεν είναι ιδιαίτερα ομιλιτική. Πήρα το μισάωρο πρόγραμμα των 60Ε.

Το μασαζ της δεν λέει και πολλά, κακά τα ψέματα λίγες το έχουν, το πάλεψε πάντως και ήταν πλήρες. Στο δευτερο γύρο καλή, καθαρά GFE, παθητική όμως, χωρίς πρωτοβουλίες. Δεν είχα πρόβλημα με αυτό και λόγω του σωματότυπου ήταν καλή για τα στάνταρ μου. Στοματικό άνευ και γλωσσόφιλα παίξανε. Το μισάωρο το εξάντλησα, έδειξε λίγο αγχωμένη στο τέλος λόγω του χρόνου.

Σε γενικές γραμμές το ευχαριστήθηκα, βγήκα με θετικές εντυπώσεις. Αν ξεψαρώσει λίγο, με την καλή έννοια πάντα, νομίζω θα είναι μία καλή περίπτωση για όσους προτιμάμε τα μικρά κυβικά. Μένει να το διαπιστώσουμε...

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Λίζα
Κοπέλες διαθέσιμες
Έμυ, Ράνια, Μελίνα, Άννα
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
September 05, 2013
Κόστος €
60
Βάρδια
Απογευματινή
Υπηρεσίες
  • Μόνο μασάζ
  • Ελεύθερο στοματικό
  • Στάση 69
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
ΞΕΝΙΑ
Γενική βαθμολογία
 
8.7
περασμα απο το στεκι πλεον
μου ανοιγει ενα χαμογελαστο κοριτσι, ομορφο, που μιλουσε καλα ελληνικα
λιγη αναμονη στη πορτα γιατι υπηρχε συναγωνιστης στο σαλονι και τελικα με περασαν σε ενα δωματιο στ'αριστερα
παρελασαν τα κοριτσια, οπου σημειωτεον ηταν και η Σονια (ναι επεστρεψε) καθως και η Βικη για την οποια ανεβασα προ ημερων κριτικη - 2 κοριτσια απο τα οποια εχω λαβει τα καλυτερα, αλλα μου εκανε κλικ η Ξενια, η οποια μου ειχε ανοιξει την πορτα και αποφασισα να τη δοκιμασω
Επισης παρελασε και η Αδριαννα, ψηλη και νταρντανα. για την οποια ειχα διαβασει μια κριτικη ενος συμπολεμιστη για ενα σοου με δονητες και ημουν ετοιμος να ορμηξω
Η Ξενια τωρα, ειναι Ελληνιδα με ομορφο προσωπο, καλη συμπεριφορα, καλο socializing, δυνατο μασαζ και φοβερο κορμι
οταν τελειωσε το μασαζ, το οποιο ηταν πραγματικα δυνατο,αποδειχθηκε τιγρης
ηρθε και καθησε στην κυριολεξια στο προσωπο μου
αλλαγες στασεων, δυνατη συμμετοχη, πολυ ιδρωτας
πραγματικα αξιζε
βεβαια ο χρονος να σημειωσω, το οποιο το προσεξα εκ των υστερων, ηταν 45 λεπτα και οχι 1 ωρα, συμπεριλαμβανομενου και του ντους, ντυσιμο-γδυσιμο
η ιδια μου ειπε οτι ειχε μονο ενα μηνα εκει, αλλα και οτι στο παρελθον ειχε ξαναδουλεψει με Ζανα στον αλλο οροφο
την συστηνω ανεπιφυλακτα

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
ΞΕΝΙΑ
Κοπέλες διαθέσιμες
7
Ημερομηνία
August 29, 2013
Κόστος €
80
Βάρδια
Πρωινή
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
σαν το παλιο καλο κρασι
Γενική βαθμολογία
 
7.9
σαββατιατικο περασμα απο το ιδρυμα ειχα αναγκη χαλαρωση για ενα καλο μασαζ
βλεπω τις κοπελες κ πηρα τηλια
κανω ντουζακι κ περιμενω να ερθει
μου εφερε ενα ποτακι για να χαλαρωσω τα ειπαμε λιγο κ ξαπλαρα στο μασσαζοκρεβατο
μασαζ πολυ καλο σ ολο το κορμι απο τα ποδια μεση πλατη κ στο τελος με ταγονατα στη πλατη
ωσπουαρχισε να με χαιδευει στους προσαγωγους κ μου ρουφαγε τα παπαρια σιγα σιγα
αρχιζει να μου φτυνει τη πουτσα κ να μου τη παιζει συγχρονως μου χε μουλιασει τ αρχιδια
αρχιζει να με τσιμπουκωνει δυνατα για ωρα κ μετα απο λιγο με καβαλησε με αγριαδα σαν να με βιαζε
γαμα τον πουτσο μου της ελεγα κ εκεινη με λυσσα χτυπιοταν πανω στο καυλι μου
την γυρισα στα τεσσερα κ τη γαμαγα μια αργα μια δυνατα ετσι για να καυλωνω πιο πολυ
το πηγαμε ετσι το εργακι για αρκετη ωρα αλλα ηθελα να χυσω οποτε κατεβασα ρυθμο
αργα βασανιστικα γολ κ ξυλο ξεροχυσα σαν πρωταρης εκανα ντουζ κ αποχωρησα
περιτο να πω ποιος φταει για ολα μεγιστε μου τα σεβη για αλλη μια φορα

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
λια
Ημερομηνία
July 06, 2013
Κόστος €
80
Βάρδια
Πρωινή
Υπηρεσίες
  • Ελεύθερο στοματικό
  • Στάση 69
  • "Ισπανικό"
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
ΒΙΚΗ
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Περασμα απο την περιοχη και βλεποντας τις διαθεσιμες κοπελες διαλεξα Βικη - πρωτη φορα- λογω απουσιας Σονιας και Μαριας.
Μου εκανε κλικ το χαμογελο της και φυσικα το οτι ειχε λεπτο σωμα. Απο εμφανιση ανω του μετριου, μικρο στηθος. Η ποιοτητα του μασαζ ικανοποιητικη αλλα αυτο που ανεβασε περισσοτερο τον πυχη ηταν το body to body που προσφερθηκε απο μονη της. Το μεγαλο ατου ηταν στην συμμετοχη οπου πραγματικα τα εδωσε ολα. Πραγματικο GFE. Ηταν τοσο δυνατη στα προκαταρκτικα που δεν προλαβα καλα καλα να το ακουμπισω. Στο τελος ντουζακι παρεα οπου με περιποιηθηκε και εφυγα με ενα πλατυ χαμογελο. Συνισταται ανεπιφυλακτα. Λιγο μονο τα ελληνικα της δεν ηταν αρκετα για το socializing αλλα εγω δεν πηγα εκει για αυτο.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
ΒΙΚΗ
Κοπέλες διαθέσιμες
6
Ημερομηνία
August 23, 2013
Κόστος €
80
Βάρδια
Πρωινή
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
Monica: ένα υπέροχο massage ευχαριστώ!
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Πρωτό review εδώ αλλά θέλω πρώτα να ευχαριστήσω όλα τα μέλη που βοηθάνε με τις κριτικές κι έτσι είπα κι εγώ να γράψω αν και δεν εχω αυτή την εμπειρία. Γενικκά είμαι λάτρης του massage και βεβαιώνω ότι η monica κάνει massage αντάξιο πολυτελών ξενοδοχείων και ακόμα καλύτερα, σε ´ολο το σώμα κυριολεκτικά. Στο δεύτερο μέρος λόγω αγχους (πρώτη φορά) μόνο στωματικό (ακα) με πολύ μεράκι. Αυτά... Συνιστάται ανεπιφυλακτα στους λάτρες του massage!!!! Ελπίζω να βοήθησε λίγο και το δικό μου κειμενάκι..,

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Monica
Κοπέλες διαθέσιμες
9
Ημερομηνία
August 23, 2013
Κόστος €
80
Εξτρά €
0
Βάρδια
Απογευματινή
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
S
1 reviews
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 2
ΣΟΝΙΑ
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εχοντας διαβασει πολυ καλες κριτικες απο φιλους συναγωνιστες αποφασισα να δοκιμασω την Σονια
Μικρουλα σε μεγεθος, χαμογελαστη και τσαχπινα
ξεκινωντας το μασαζ μπορω να πω οτι ηταν πολυ καλο το επιπεδο αν και αν ηταν λιγο πιο δυνατο θα ηταν απιθανο
τελειωνοντας ομως το μασαζ και ξεκινωντας το κυριως μενου, ανακαλυπτεις ξαφνικα ενα τιγρη
πραγματικα φοβερη συμμετοχη, αλλαγες στασεων και θεσεων - κρεββατια, καναπεδες, στα τεσσερα- και οτι αλλο μπορεις να φανταστεις
στα μειον ειναι το οτι δεν δινει back door
ειναι σιγουρη επενδυση και το λεω γιατι την ωρα που γραφω την κριτικη, την εχω ηδη ξανατιμησει μεσα σε διαστημα λιγων ημερων και εφυγα με τις καλυτερες αναμνησεις

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
ΣΟΝΙΑ
Κοπέλες διαθέσιμες
10
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
August 01, 2013
Κόστος €
80
Βάρδια
Πρωινή
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
Νέο αίμα η Ανδριάνα
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Πήγα πριν μια εβδομαδα προς το τέλος της βαρδυας και στο μαγαζί επικρατούσε αναβρασμός μιάς και η Ζάνα που επέστρεψε ηταν απασχολημένη. Υποδοχή η Ελένη που δεν ήξερε ποιά είναι κλεισμένη και ποιά ελεύθερη. Τελικά ελευθερες ήταν τρείς οι οποίες ήταν και καινουργιες. Μία Λιζα πολύ κοντή μελαχρινή που δεν μου έλεγε τιποτα, καποια Πάολα και η Ανδριαννα που τελικά επέλεξα λόγω ενστικτου και 'βύζων'.Για να μειώσω την πιθανή αποτυχία τησ συναντησης πήρα το μισαωρο πρόγραμμα. Η κοπέλα είναι καπου στα 25, Ρωσσίδα, με καλό σωματάκι και όμορφο σχετικά πρόσωπο. Ενώ έκανα ντουζάκι ήρθε μέσα με μία τσάντα και την βλέπω να βγάζει από μέσα δύο πλαστικα καυλιά και να τα τοποθετεί στον διπλανό καναπε (Ενα στραπόν και έναν δονητή μπαταρίας). Αναρωτήθηκα μήπως πιστεψε ότι ήθελα αυταρχικό πρόγραμμα, αλλά μου βγήκε και μεγάλη περιέργεια για την συνέχεια. Μόλις κάθησα στο μασσαζοκρεβατο έβγαλε την ασπρη ρόμπα και μου εβαλε στο στόμα τα βυζιά της. Μεγάλα, σιλικονουχα με καλή αφή. Αφού τα περιποιήθηκα και την κολάκεψα εκθιαζοντας το στηθος της της ζητησα να μου ξεκινησει με μασσάζ. Μασσαζ όχι κάτι το τρομερό περισσότερο επικεντρώθηκε στα άκρα μιας και από ότι μου είπε έχει σπουδασει ρεφλεξιολογία. Μετά από ένα τεταρτακι μασσαζ και αφού άρχισε να με γλύφει στην πλάτη και τα αυτιά , βγάζει τα εσωρουχα , παίρνει τους δονητές από τον καναπέ και μου λέει 'σου εχω ενα σεξ σοου για εσενα' . Και από τότε τα είδα όλα... Ο μικρός πούτσος στο μουνί και το στραπόν (που ηταν και αρκετά χοντρό) στο κωλο. Όταν αρχισα να συμμετέχω και εγώ ξεπερνώντας την μικρή εκπληξη με δική της προτροπή προσπάθησα να της βαλλώ και τα δύο καυλιά στον κώλο. Παρα την εμπειρία μου στους χώρους του αγοραίου έρωτα,δυσκολεύτηκα να τα φορμάρω και τα 2 στον κώλο της φοβούμενος ότι θα την πονέσω. Το άτομο όμως δεν μασάει..είναι πρόθυμη για σκληρή χρήση και κάνει όλες της επιθυμίες. Εγω τώρα από το μουνί δεν την πήρα. Την πήρα από τον κωλο μόνο παρέα με τον ένα δονητή ενώ τον άλλον τον είχε η ίδια βάλλει μέσα στο μουνί της. Τα είδα όλα και ηταν μια διαφορετική και πολύ καλή συνάντηση με μία κοπέλα που αντέζει την σκληρή και ανώμαλη χρήση. Το τέλος ήρθε στα βυζιά της αφου εβγαλα το προφυλακτικό. Το μόνο μείον που μπορώ να αναφερω είναι μία μυρωδιά που μου ηρθε όταν πλησίασα για αιδιολοιχεία, κατι που τελικά με απέτρεψε. Πιθανον η τριβη των δονητών μουνί-κώλο κι τούμπαλιν δημιούργησε την ασκημη μυρωδιά. Αυτά από την συναντηση μου με μια κοπέλα που δούλευε στην επιχείρηση μόλις μια εβδομαδα,

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Ανδριάνα
Κοπέλες διαθέσιμες
Άλλες 2
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
July 25, 2013
Κόστος €
60
Εξτρά €
0
Βάρδια
Βραδινή
Υπηρεσίες
  • Sex show
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
Σονια ..Πολυ καλη
Γενική βαθμολογία
 
8.4
ειχα ενα περασμα πριν κανα 20ημερο και ειδα οτι δεν ειχα γραωει κριτικη και επειδη επικειται νεο περασμα ειπα να μην αφηνω εκκρεμοτητες. Πηγα με ενα φιλο μου μαζι , μας εξυπηρετησε η Ελενη (ελειπε η Ζανα) μας περασε σε ενα δωματιο και απο εκει παρελασαν ολες οι κοπελες. Επέλεξα τη Σονια (τις λλες φορες επαιρνα τη Αννα) και δε με απογοητευσε . κοντουλα ομορφουλα χαρουμενη με πολυ καλα ελληνικα. Μετα το ντουζακι μου ξεκινησε το μασαζ με τα εσωρουχα και οταν με γυρισε τα εβγαλε και αυτα, με ακαποτη (ζητησα εγω) για λιγο και μετα απο πανω αυτη ομορφο σφιχτο μουνακι, μετα αυτη στα 4 και εγω πισω της πανω στο μασαζοκρεβατο , λιγο κανονικο και μετα παλι πιπα εγω στα γονατα και αυτη σκυμενη μπροστα σε μενα και εγω να απλωνω το χερι μου πισω της και χαιδευω το μουνακι της . της ζητησα αν μπορω να τελειωσω στα πολυ ωραια βυζια της μου ειπε ναι και εβγαλα το προφυλακτικο και κατεθεσα εκει . Μου ζητησε να κανει ενα ντουζακι πρωτα αυτη εκανε (μ αρεσει οταν μετα την επισκεψη βλεπω τα κοριτσια να κανουν ντουζ) και μετα εκανα και εγω ενω ολη αυτη την ωρα τη χαζευα να πλενεται :-P Γενικα περασ πολυ καλα και μαλλον μια απ αυτες τις μερες θα ξαναπαω :-)

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Σονια
Κοπέλες διαθέσιμες
7-8
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
June 20, 2013
Κόστος €
60
Βάρδια
Πρωινή
Υπηρεσίες
  • Ελεύθερο στοματικό
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
Μαράκι b2b και άλλα ωραία
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Πέρασαν άπειρες κορασίδες και λέω στην Λία είμαι ανάμεσα σε 2 Μαρία και μια άλλη. Με κοιτάει και μου λέει πάρε Μαρία (μου φάνηκε ότι την προωθούσε), για να δούμε λέω. Αδύνατη ψηλή με μικρό βυζάκι και ένα χαριτωμένο κενό ανάμεσα στα δύο μπροστινά δόντια (όχι τίποτα τραγικό) Ξεκινάει μασαζάκι πολύ περιποιητική, περναέι κανένα τέταρτο και χτυπάει την πόρτα η σερίφισα, μου λέει να σου αλλάξουμε δωμάτιο γιατί ένας θέλει να κάνει τζακούζι. Στο δωμάτιο που με είχαν βάλει είχε τέτοιο. Η κοπέλα μου ζήταγε συγγνώμη συνέχεια αλλά η συμπεριφορά αυτή την υπηρεσίας δεν ήταν σωστή. Ας περίμενε να τελειώσω. Αυτό δείχνει πως επειδή ο άλλος έσκαγε πιο πολλά και ήθελε τζακούζι εχώ έπρεπε να αλλα΄ξω δωμάτιο. Τεσπά άλλαξα. Κάποια στιμγή η κοπέλα τα ε΄βγαλε όλα και άρχισε ένα πολύ ωραίο b2b. Γύρισα μετά από λίγο, ξε΄κινησε καραμέλωμα και πήγε να τον βάλει στο στόμα χωρίς σκούφο. Την σταματάω και της λέω για σκούφο (χρησιμοποιώ πάντα ακόμα σκούφο σε όλα) μου το βάζει πί[πα για κανά πεντάλεπτο, την γυρνάω όρθια και μετά από 1-2 στάσεις κατέθεσα στο σφιχτό σχετικά νινάκι. Η κοπέλα ήταν δεκτική και περιποιητική. Συμμετείχε και πέρασα ωραία

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Μαρία
Κοπέλες διαθέσιμες
Πολλές
Ημερομηνία
July 26, 2013
Κόστος €
80
Βάρδια
Πρωινή
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
S
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
Δείτε όλες τις αξιολογήσεις