Λεπτομέρειες αξιολόγησης

Massage A admin 05 November, 2010 457
Μόνικα
Γενική βαθμολογία 

7.6
Εμφάνιση πρόσωπο 

7.0
Εμφανιση σώμα 

7.5
Συμπεριφορά κοπέλας 

8.0
Συμμετοχή  

7.5
Καθαριότητα κοπέλας 

8.0
Ποιότητά μασάζ 

8.0
Συμπεριφορά υπηρεσίας 

8.0
Σχέση απόδοσης/τιμής 

7.0
Σημερινή επίσκεψη νωρίς απόγευμα, δεν υπήρχε πελάτης εκείνη την ώρα. Στην πόρτα η Ζάνα ενώ από κοπέλες δούλευαν Ελένη, Πάολα, Νικόλ και Μόνικα. Ειδική μνεία εδώ για την Πάολα που εμφανίστηκε με sexy ιατρική στολή, ήταν όλα τα λεφτά. Παρόλα αυτά, και μια και δεν ήταν καποια από τις αγαπημένες μου παρούσες, επέλεξα Μόνικα που είναι νέα άφιξη. Δουλεύει περίπου μία εβδομάδα εκεί. Μασάζ ξέρει αλλά δεν έχει δουλέψει καθόλου σε αντίστοιχο μαγαζί. Είναι Ελληνίδα, μελαχροινή με μακρί σπαστό μαλλί, κανονικό ύψος, ηλικιακά δεν μπορώ να το προσδιορίσω μέχρι 30 το πολύ.

Το πρώτο κομμάτι της συνάντησης πέρασε αρκετά καλά. Δυνατό το μασαζάκι της όπως ακριβώς το θέλω, της ζήτησα και λίγο εξτρά εκεί που μου άρεσε παραπάνω.

Γύρος δεύτερος, η κοπέλα χύνει με το που την ακουμπάς. 3 φορές στο τέταρτο δεν νομίζω να το έχω ξαναδεί. Πρώτη φορά στα όρθια που περιποιόμουν τα βυζάκια της και το χέρι μου εξερευνούσε χαμηλά. Δεύτερη στη φάση που περιποιόμουν το νινάκι της και τρίτη φορά όταν την έφερα από πάνω μου στην καρέκλα.

Στα υπόλοιπα τώρα. Στοματικό δεν το έχει καθόλου, ίσα που το βάζει στο στόμα και έδειξε να μην ξέρει τι να κάνει, για περιποίηση στα @@ ούτε λόγος. Φιλάει μεν, μου έδωσε την εντύπωση ότι προσπαθεί να το αποφύγει, μπορεί να κάνω και λάθος. Το όλο σκηνικό παίχτηκε σε δύο πράξεις, ξεκινήσαμε στο όρθιο και καταλήξαμε στην καρέκλα όπου και είχαμε happy ending. Με το που τελειώσαμε ξάπλωσε στον πάγκο για να συνέλθει, εκεί νόμισα ότι έμεινε, όλα καλά όμως....

Σταυρωτό φιλί και αποχώρησα. Καλή συνάντηση με τα συν και τα πλην της. Μεγάλο ελαφρυντικό το ότι μόλις έχει ξεκινήσει στο χώρο. Ειλικρινά στο θέμα συμμετοχή είμαι διχασμένος μια και με έφτιαξε με τον τρόπο της οπότε η βαθμολογία εκεί είναι λίγο σχετική. Σίγουρα μπορεί να βελτιώσει αρκετά τα πράγματα, μένει να το δούμε.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Κοπέλες διαθέσιμες
Ελένη, Πάολα, Νικόλ
Ημερομηνία
December 13, 2011
Κόστος €
80
Βάρδια
Απογευματινή
Υπηρεσίες