Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 8 10 0.5
Massage 30 November, 2020 4380
Ειρηνη η ενθουσιωδεις!!!!
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Τηλεφωνο και ραντεβου κατα το απογευματακι,δουλευαν Ειρηνη κ Φωτεινη.Πρωτη φορα επισκεψη στο μαγαζι λιγο δυσκολο στην προσβαση λογο παρκαρισματος.Χτυπημα κουδουνιου,ανεβασμα στον 7ο οροφο και μου ανοιγει την πορτα η Φωτεινη.Περασμα στο σαλονακι και εμφανιζεται κ η Ειρηνη ολο χαμογελο και πολυ χαρουμενη διαθεση.Διαλεγω την Ειρηνη που μου δειχνει το δωματιο και μετα το ντουζ.Μετα το ντουζακι μπαινω στο δωματιο,ξαπλωνω στο κρεββατι μπρουμιτα κ ειχα πανω μου την πετσετα.Μετα απο λιγα λεπτα μπαινει μεσα κ η Ειρηνη.Λιγα λογια για την Ειρηνη αν και τα εχουν αναφερει και οι αλλοι,ειναι καπου αναμεσα στα 35-40,υψος γυρω στο 1,70,ξανθια,μεγαλο στητο στηθος και απιστευτο κωλο χωρις ιχνος κυταριτιδας.Στο προσωπο ειναι μια γλυκια απλη καθημερινη γυναικα.Στα του μασαζ τωρα οταν με ειδε με την πετσετα με ρωτησε αν ηθελα να μου την βγαλει και οτι δεν υπαρχει λογος ντροπης σωστη κ αμεση αντιμετωπιση.Της ειπα και εγω αμεσως οτι δεν γινεται να ειμαι μονο εγω γυμνος κ εκεινη με το φορεματακι της και αμεσως χωρις δευτερη κουβεντα μενει μονο με το στρινγκ της.Το στηθος της απλα τελειο και αρκετα μεγαλο!!!το μασαζ το κατεχει μου εκανε μετριο προς το δυνατο μετα απο δικη της συμβουλη.Κατα την διαρκεια του μασαζ ομιλιτικη,με χιουμορ και μου ειπε διαφορες ιστοριες απο την ζωη της.Μετα απο κανενα μισαωρο κ μερικα χαδακια στα αρχιδια μου λεει να γυρισω ανασκελα και εκει κολλαει ο τιτλος μου.Πραgματικα δεν μπορουσε να ξεκολησει τα ματια της απο το εργαλειο μου (22cm).της λεω αστειευομενως τι εγινε ολα καλα κ μου απανατει πως δεν περιμενε να δει απο εναν τοσο μικρωκαμομενο ανθρωπο τοσο μεγαλο πουτσο.πολυ καλη στον φραπε εβαλε τον πηρε κ λιγο στο στομα γιατι δεν μπορουσε να αντισταθει οπως χαρακτηριστικα ειπε.το κοστος ηταν 60 ευρω η συνεδρια κρατησε μια ωρα μιας κ δεν ειχε κα8ολου δουλεια και δεν βιαζοταν καθολου.μου προτεινε την επομενη φορα να δοκιμασω duo εκεινη μαζι με την Μαρινα γιατι κ σε εκεινη αρεσουν τα μεγαλα καυλια.Εφυγα ικανοποιημενος απο τις υπηρεσιες και ετοιμαζομαι συντομα για το duo!!!ελπιζω να βοηθησα με την κρητικη μου,πρωτη φορα γραφω,πρωτη φορα παω για μασαζ κ δεν τα ξερω καλα ακομα.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Ειρηνη
Κοπέλες διαθέσιμες
Φωτεινη
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
December 14, 2012
Κόστος €
60
Βάρδια
Απογευματινή
Υπηρεσίες
  • Μόνο μασάζ
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 1

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *