Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 15 10 0.5
Studio 30 November, 2020 2691
Σάντυ
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Επίσκεψη την προηγούμενη εβδομάδα με στόχο τη Σάντυ. Είχα ξαναπροσπαθήσει στο παρελθόν να την ξεναπετύχω χωρίς επιτυχία. Δεν είχε κόσμο εκείνη την ώρα το studio οπότε δεν άργησε να έρθει στο δωμάτιο, εγώ ακόμα ξεντυνόμουν..

Δηλώνει Τσέχα με χρόνια στην Ελλάδα γι' αυτό άλλωστε και τα Ελληνικά της είναι τέλεια. Από την αρχή ήταν πολύ ευγενική και χαμογελαστή, μιλήσαμε λίγο και μάλιστα που είπε ότι αν με ενοχλήσει κάτι σε όλη τη διάρκεια του αγώνα να της πω. Εμφανισιακώς δεν ενθουσιάστηκα. Είναι ξανθιά βαμένη με σιλικονούχο στήθος με καλή αίσθηση, στρογγυλό πρόσωπο και είναι κοντούλα. Αν τυχόν έχετε δει φωτογραφίες της θα περιμένετε να δείτε μοντέλο μπροστά σας αλλά δεν είναι έτσι τα πράγματα.
Έχει κάποια παραπάνω κιλάκια σε σύγκριση με αυτό που μπορεί να έχετε δει στις φωτογραφίες.

Τα προκαταρκτικά τα ξεκινήσαμε στό γονατιστό πάνω στο κρεβάτι, εδώ είχαμε φάουλ, μου ήρθε τσιγαρίλα και πιστέψτε με αν δεν καπνίζει κάποιος είναι ενοχλητικό. Φιλιά εκατέρωθεν σε όλα τα μήκη και πλάτη, το στήθος της που είναι και το μεγάλο της όπλο το περιποιήθηκα δεόντως, ενώ το παιχνίδι με το νινάκι της γινόταν χωρίς τα μη και μου που κάνουν κάποιες. Στη συνέχει ξάπλωσα για να με περιποιηθεί παραπάνω. Ξεκίνησε να μίνι ισπανικό μέχρι που μου πέρασε το σκουφάκι και συνεχίστηκαν τα προκαταρκτικά με στοματικό χωρίς παιχνίδι με τα @@.

Στα του αγώνα τώρα, ήταν καλή σίγουρα πάνω από το μέσο όρο, αλλάξαμε 4 στάσεις μέχρι το φινάλε.

Η Σάντυ ίσως να είναι η ποιό ευγενική κοπέλα που έχω πετύχει σε στούντιο και μπράβο της. Στο τέλος της συνάντησης με ευχαρίστησε, μου έφερε χαρτί για να σκουπιστώ με ρώτησε αν θέλω πετσέτα ή να κάνω ντους. Σταυρωτό φιλι και έφυγε από το δωμάτιο. Καλή συνάντηση με τα συν και τα μείον της αλλά σαν αίσθηση είναι μάλλον θετική.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Σάντυ
Ημερομηνία
October 19, 2011
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού