Αναζήτηση

Review Detail

7.4 5 10 0.5
Massage December 29, 2020 1474
Καλούτσικα
Overall rating

8.0
Είχα πληροφορίες ότι στο συγκεκριμένο μαγαζί (κάποτε ήμουν καλός πελάτης, το επισκέφθηκα μετά από 4 χρόνια περίπου) υπάρχουν δύο καλές η Μελίνα και η Ναταλία. Είχα πάει αρχές της βδομάδας να τσεκάρω εμφάνιση, τσέκαρα και για μασαζοκόριτσα πέρναγαν την βάση.

Αποφάσισα λοιπόν και σήμερα Παρασκευή το επισκέφτηκα και πήρα την Μελίνα. Η Μελίνα είναι ένα σέξι ξανθό Milf, με καλούτσικο σώμα και με πολύ καλή επιδερμίδα, είναι 19 χρόνια στην χώρα μας. Μία συνειδητοποιημένη κι αρκετά έμπειρη εργαζόμενη. Έχει ένα μείον σοβαρό για μένα ότι δε δίνει γλωσσόφιλα. Θα μου πείτε γιατί την πήρα εγώ που λατρεύω τα γλωσσόφιλα ε; Την πήρα γιατί έμαθα ότι κάνει καλό μασάζ, τουλάχιστον το προσπαθεί.

Στα του σεξ οριακά πήδηξα , κι αυτό διότι όταν έχω στην αγκαλιά μία κοπέλα η οποία δεν φιλά καθόλου μου φαίνεται πολύ περίεργο κι όταν το συνειδητοποιούσα μου έπεφτε, δώστου ξανά με στοματικό τα ίδια και τα ίδια στο τέλος όμως κατάφερα να τελειώσω. Έχει βελούδινη επιδερμίδα, στήθος κάπως πεσμένο, όχι όμως αντιαισθητικό, με μεγάλη ρώγα, κάνει αρκετά καλό στοματικό, επίσης της αρέσει να την περιποιείσαι. Η αλήθεια είναι ότι έχω καλομάθει με τα πιπίνια και πλέον με τέτοιες κοπέλες κάπως μεγαλούτσικες (κοντά στα 40 την κάνω) δεν την βρίσκω, τέλος πάντων η κοπέλα μου είπε από την αρχή τι προσέφερε και δεν μπορώ να την κατηγορήσω για κάτι.

Με αποζημίωσε όμως φίλοι μου στο μασάζ, πήγα σχεδόν πιασμένος στην πλάτη από ασκήσεις στο γυμναστήριο, πόναγε η πλάτη μου σ’ ένα σημείο και δεν μπορούσα να σηκώσω καλά το αριστερό μου χέρι. Φεύγοντας λοιόν παιδά από το μαγαζί πέταγα στην κυριολεξία, έφυγαν όλοι οι πόνοι, να’ ναι καλά η Μελίνα.

Η όλη φάση με το μασάζ φυσικά μαζί ήταν άνω του μετρίου, καλούτσικα δηλαδή. Η πλάκα ήταν με την Νάντια που με είδε μετά από πολύ καιρό , μόνο που δεν μου έκανε το τραπέζι, ήθελε οπωσδήποτε να κεράσει χαχαχα αλλά το άλλο που μου είπε και με’ στειλε, εκεί που έψαχνα να βρω τα λεφτά την πληρώσω μου λέει - άσε δεν πειράζει εμείς γνωριζόμαστε πληρώνεις την επόμενη φορά που θα’ ρθεις για την Ναταλία χαχαχαχα φυσικά και πλήρωσα αλλά μου ήρθε να βάλω τα γέλια.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Μελίνα
Κοπέλες διαθέσιμες
Μελίνα, Ναταλία
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
September 07, 2018
Κόστος €
60
Εξτρά €