Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 10 10 0.5
Bourdela 06 December, 2020 5229
Βελτιώνετε με τον καιρό
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Βράδυ παρασκευής, ξεκίναγα για το πάρτυ του φορουμ αλλά πετάχτηκε η ιδέα για μια επίσκεψη στο μεταξουργείο. Φυσικά ακολούθησα.

Έχει περάσει λίγος καιρός απο την τελευταία φορά που πήγα στην τζούλια ή τζουλιάνα.

Δίνω το 15αρι και εισέρχομαι στο δωμάτιο όπου ο δροσερός τσάτσος μου την έπεσε ελαφρός. Η βάρδια είχε μόλις ξεκινήσει και ήταν ζήτημα να ήμουν ο 2ος ή 3ος της βραδιάς. Το δωμάτιο ήταν καθαρό και το σεντόνι τεντωμένο.

Στα ενδότερα τώρα.
Μετά απο αναμονή λίγων λεπτών έρχετε η κοπέλα. Χαμογελαστή, ευδιάθετη, φορώντας τα γυαλιά της. Είπαμε δυο λόγια να σπάσει ο πάγος. Έχει μάθει λίγα ελληνικά και μιλάει γιατί παλαιότερα έλεγε μόνο τα βασικά. Πέρασμα προφυλακτικού και ξεκίνημα στοματικού. Έχει βελτιωθεί στον συγκεκριμένο τομέα και δείχνει να το προσπαθεί. Γλύφει τον κορμό και το κεφάλι, πότε βαθιά, πότε ριχά με εναλλαγές. Απο μόνη της σταμάτησε και το χτύπαγε στα μάγουλα, στα χείλη και στο πρόσωπο γενικά βγάζοντας διάφορα επιφωνήματα ευχαρίστησης και κοιτώντας με στα μάτια. Μετά ξεκίνημα με αυτήν απο πάνω αφού έβαλε ελάχιστη ποσότητα απο το durex λάδι που είχε μαζί της. Το στήθος της έχει μαλακώσει και έχει "κάτσει" δείχνοντας πιο ωραίο. Στην αφή είναι πιο μαλακό πλέον. Αλλάξαμε διάφορες στάσεις χωρίς να πει τίποτα. Καθόλη την διάρκεια είχε συμετοχή με χάδια στο σώμα και διακριτηκά βογκητά. Το τελείωμα ήρθε μετά απο αρκετά λεπτά καθώς δεν τελείωνα εύκολα. Σηκώθηκε, με ευχαρίστησε και αποχώρησε.


Είχα διαβάσει οτι δέχετε με 10ευρώ αντι για 15 που ήταν παλιά. Ρώτησα τον τσάτσο εαν γίνετε να μπω με 10 και αρνήθηκε. Δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει. Ίσως να οφείλετε σε διάφορους παράγωντες όπως το οτι ήταν παρασκευή!

Εαν θα ξαναπήγαινα;
Σίγουρα.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Τζουλιάνα
Ημερομηνία
December 23, 2011
Τιμή €
15
Πίπα
  • Με σκούφο
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Πλαστικές επεμβάσεις
στα στήθη
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού