Αναζήτηση

Review Detail

6.5 10 10 0.5
Bourdela December 06, 2020 1567
Καλύτερα να το πέταγα στα σκουπίδια το 10ρικο
Overall rating

5.4
Πρωινη καταδρομικη παρεα με μαχημο φιλο συναγωνιστη στο ρομαντικο Μεταξουργειο.. Ειχα να παω πολυ καιρο Ντισνευ πρωτη βαρδια και ηλπιζα να πετυχω την Αλεξια στο Ιασωνος44 αλλα σταθηκα ατυχος.. Ξενερωμενος συνεχησα τη βολτα μου και στο Ιασωνος30Β πετυχα την Κασσανδρα.. Χωρις πολυ σκεψη εδωσα το απαξιωτικο κοκκινο εισιτηριο και περασα στα ενδοτερα..

Το δωματιο απλα τραγικο.. Βρωμα, χυσια στο πατωμα, λερωμενο σεντονι, πεταμενα κωλοχαρτα απο δω και απο κει.. Οτι και να πω ειναι λιγο.. Επρεπε να εβγαζα φωτο.. Συντομη αναμονη και μπαινει μεσα η φολα.

Κασσανδρα λεγεται, γυρω 20κατι ετων, τσιγγανορουμανα,μετριου αναστηματος, μελαχρινη με αντικειμενικα αρκετα ομορφο και γλυκο προσωπο, 3αρι βυζι και ωραιο σωμα νορμαλ κιλων. Εμφανησιακα σιγουρα συγκαταλεγεται στο τοπ10 του Μεταξουργειου..

Μπαινει στο δωματιο χαμογελαστη, ειπαμε 2 κουβεντες οσο εβγαζε τα εσωρουχα της, επιασε την κρεμα, εβαλε 3κιλα στο μουνι της, μετα ανοιγει καποτα και μου την περναει πριν καν κατσει στο κρεβατι! Ξεκιναει μια μετρια προς κακη πιπα η οποια παραδοξως προκαλεσε την επιθυμητη στυση. Μετα με ρωταει πως θελω να ξεκινησουμε και της ειπα να ξαπλωσει..

Αρχισα να τη φιλαω στα βυζια και ανεβαινα προς τα πανω και πριν καν φτασω στο λαιμο της τραβηχτηκε.. Συνεχησα να τη φιλαω στο σωμα και στα βυζια και οταν ξαναπλησιασα προς το λαιμο παλι τραβηχτηκε δειχνοντας ενοχλημενη αυτη τη φορα. Της ειπα να κανει και εκεινη τιποτα και με ρωτησε "τι θες να κανω?" της λεω ε να μου δωσεις κανα φιλακι στο λαιμο η κατι τετοιο και μου λεει "οχι δεν εισαι το αγορι μου" και κατι τετοια..

Τελος παντων της τον καρφωσα στο μουνι και ξεκινησαμε ιεραποστολικο. Μουνι πηγαδι και με 3 κιλα κρεμα η αισθηση ηταν παντελως ανυπαρκτη.. Καθολη τη διαρκεια κοιταζε τον τοιχο.. Μου επεσε!

Αρχισα παλι να τη φιλαω στο σωμα πιρφοριζοντας παραλληλα και οταν μου σηκωθηκε της τον ξανακαρφωσα αλλα σε λιγοτερο απο μισο λεπτο μου ξαναεπεσε..

Την εδιωξα

Οποιος μπορει να λειτουργησει υπο αυτες τις συνθηκες καθαριοτητας και με τετοιο επιπεδο(μηδενικο δηλαδη) υπηρεσιων, ας παει. Οι υπολοιποι καλυτερα να το φαν σε σουβλακια και μπυρες το 10ρικο..

Χρονος παραμονης 6 λεπτα, απλο προγραμμα, τιμη 10 ευρω

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Κασσάνδρα
Κοπέλες διαθέσιμες
2
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Ναι
Ημερομηνία
February 18, 2014
Τιμή €
10