Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 8 10 0.5
Studio 06 December, 2020 3909
Ξένια – Καλύτερη απ΄ ότι φανταζόμουνα
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Μια κοπέλα που είχα ξεχωρίσει στις τελευταίε ς τσάρκες μου. Ψηλή σχετικά ξανθιά με ίσια μαλλιά λίγο κάτω απο τους ώμους. Αρκετά ναζιάρικα και sexy πρόσωπο με ωραία χαρακτηριστικά, κορμί λαμπάδα με πολύ ωραία μακριά πόδια και , φυσικό στητό στήθος. Φορούσε μόνο ένα λευκό στριγκάκι και κάτι σαν «λευκά επιθέματα» στο στήθος της, ίσα ίσα να καλύπτουν τις θηλές της. Οι παλιότεροι και εμπειρότεροι στουντιάκηδες ενδεχομένως να την θυμούνται και από το πέρασμα της στα ιδρύματα της οδού Κασσάνδρας πριν 2,5 χρόνια περίπου και το R.I.P. Αχαρνών 106. Μετά από μια αρκετά κουραστική μέρα κατάφθασα στο εν λόγω ίδρυμα, για την στενότερη γνωριμία με απλό πρόγραμμα.

Είχα πολύ καιρό να επισκευτώ τα ενδότερα του Κ30. Δωμάτιο ωραίο καθαρό, με διακριτικούς φωτισμούς σε αποχρώσεις του κόκκινου, Ντουζιέρα, σφραγισμένη πετσέτα και παντόφλες ,συστημα παροχής χαρτιού με φωτοκύτταρο., μεγάλο ευρύχωρο κρεβάτι.

Σύντομα σχετικά έφτασε η Ξένια . Γελαστή και ευδιάθετη μιλήσαμε λίγο και γρήγορα έσπασε το πάγο. Μου πρότεινε να με κάνει μασάζ, κάτι για το οποίο δεν είχα καμία αντίρρηση.
Το μασάζ της επαγγελτικών προδιαγραφών, μιας και από ότι μου είπε έχει κάνει και ένα πέρασμα από «ελαιοτριβεία» και γνωρίζει την τέχνη. Άκρως χαλαρωτικό, σωστές κινήσεις, ήταν ότι χρειαζόμουν μιας και το απόγευμα είχα παίξει μπαλίτσα με φίλους συναγωνιστές !!
Οι δυνατές κινήσεις σταμάτησαν κάποια στιγμή για να «αντικατασταθούν» με ελαφρά ερεθιστικά περάσματα των νυχιών της στην πλάτη μου, τρυφερά χάδια, και ένα πολύ καλό body to body.Φιλάκια και πέρασμα της γλώσσας της σε όλη μου τη πλάτη, και τα πρώτα σκιρτήματα του «μικρού Cheyenne» ξεκίνησαν.

Με γύρισε ανάσκελα, και ξεκίνησε τρυφερά να με φιλάει στον λαιμό και τα αυτιά μου, συνεχίζοντας μετο στήθος μου. Σειρά της ευαίσθητης περιοχής και των @@κιων να δεχτούν την περιποίηση της, η οποία ήταν πολύ αξιόλογη. Περνώντας την απαραίτητη προφύλαξη συνέχισε το «κυρίως» στοματικό το οποίο κυμάνθηκε σε ανάλογα καλά επίπεδα. Σε όλη την μέχρι τώρα διάρκεια της συνάντησης μας, ήταν και αυτή δεκτική στις δικές μου ανάλογες φιλοφρονήσεις.

Η συμμέτοχη και η όλη εν γένει παρουσία της Ξένιας και στο sex ήταν πέρα για πέρα ικανοποιητική. Και στις τρείς στάσεις που αλλάξαμε (cow girl, ιεραποστολικό, στα τέσσερα) οι κινήσεις και τα στησίματα της σωστά, οι αναστεναγμοί και τα βογγητά της χωρίς υπερβολές, έδινε ρυθμό εκεί που χρειαζόταν,. Όπως έγραψα και παραπάνω η μέρα μου ήταν αρκετά κουραστική και σε συνδυασμό με τα δυο κοκτέιλ που είχαν προηγηθεί ήταν κάτι που δυσκόλευε το τελείωμα και η στύση μου ήταν έτοιμη να με «προδώσει». Κανένα ίχνος βιασύνης από πλευράς της, με την σωστή συμπεριφορά της, και κατάλληλους χειρισμούς μετά από κάποια ώρα ήρθε το επιθυμητό αποτέλεσμα.
Σε πλήρη άνεση χρόνου, έκατσε δίπλα μου μετά το τέλος και μιλήσαμε πολύ φιλικά για διάφορα θέματα, μέχρι την στιγμή που με πεταχτό φιλάκι στο στόμα με καληνύχτισε..

Συνοψίζοντας με την Ξένια είχα μια πολύ καλή συνάντηση, ανώτερη απ΄ ότι φανταζόμουνα και θεωρώ πως με επαναλαμβανόμενες συνεδρίες μπορεί να γίνει ακόμα καλύτερη. Φιλική, υπομονετική καλή τεχνίτρια, κατάφερε να δημιουργηθεί πολύ καλό κλίμα και οικειότητα, παρόλο που ήταν η πρώτη φορά που συναντίομασταν. Έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος και πολύ ευχαρίστως θα τη ξανασυναντούσα.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Ξένια, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Ξένια
Κοπέλες διαθέσιμες
Μιρελα
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
March 16, 2013
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού