Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 8 10 0.5
Studio 06 December, 2020 3908
Μιρέλα
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Κοπέλα: Ξανθά ίσια μαλλιά εκτιμώ μέχρι τους ώμους καθώς τα είχε πιασμένα πίσω. Πρόσωπο συμπαθητικό και νοστιμο (στο σκοτάδι). Ωραίο σωματάκι ~1,6-1,65μ. Στήθος φυσικό, μαλακό, πλούσιο (μεσαίο+), ελάχιστα πεσμένο. Ηλικία 25? Στο ιντερνετ δηλώνει από Ρουμανία. Μιλάει ελληνικά.

Δωμάτιο: Σχετικά καινούργιο μέσα (~2ετίας νομίζω). Φροντισμένο. Με πλευρικό καθρεπτη αλλα σε λίγο άβολη θεση. Ντουλαπάκι με αξεσουάρ. Ντουζιέρα και νιπτήρας εντός. Dispenser με φωτοκύτταρο για πετσετόχαρτο. Σαπούνια, σαμπουάν. Πετσέτα στουντιακού μεγεθους αλλά κλειστή, κλειστά παντοφλάκια. A/C. Flat TV που λειτουργούσαν.

Συνάντηση: Απλό πρόγραμμα. Τοπλες με το στριγκάκι της μπήκε. Ξεκίνησε με το να μού κάνει δυναμική χειρηλασία (βιασύνη?). Αγκαλίτσες, τριψιματάκια, πρόβαλε οπίσθια. Κάτι φιλάκια στο στήθος και αμοιβαία βυζάγματα. Εχει καλές ρόγες με την αριστερή πιό ξύπνια. Χαιδεματα στα στήθη. Λάστιχο και στοματικό δυναμικό και αχόρταγο και όχι σύντομο. Με μπάλες δεν ασχολήθηκε. Θέση κατάλληλη για χαιδεμα, δεν θέλει όμως δαχτυλοεισαγωγές (..pse πού?). Cow-girl επίσης δυναμικό, εδινε διάφορες στάσεις στο σώμα της. Περιστροφή σε κλασική σε διάφορες παραλλαγές και τέλος. Δεν βιάστηκε για να βγω έξω, με περίμενε να αυτενεργήσω. Νομίζω θα άξιζε και ένα doggy να αξιοποιήσω τον καθρέπτη (παρά τον πολύ χαμηλό φωτισμό), αλλά επειδή δεν την συμπαθώ τη στάση δεν την έχω στο μυαλό μου συνήθως και δεν δοκίμασα –δεν φταίει δλδ η Μιρέλα. Πολύ σύντομη κουβέντα πριν τον αποχαιρετισμό.

Συμπέρασμα: Δεν ήταν κακή συνάντηση χωρίς να από τις κορυφαίες μου. Ίσως αξίζει και άλλη φορά. Είναι εργατική. 5 σημεία μπορεί να προσέξει νομίζω: 1) να μην βιάζεται στην αρχή (φάση ανόρθωσης) αλλιώς οι κινήσεις βγαίνουν άγαρμπες 2) ο δυναμισμός να βγαίνει πιο φυσικός να μην δίνει την εντύπωση ότι βιάζεται να τελειώσει τον πελάτη, 3) να ασχοληθεί και με μπάλες, 4) να βάλει στο ρεπερτόριο της το gfe, αλλά κι εάν δεν θέλει no problem, κυρίως να είναι πιό λάγνα ή να αναδύει μεγαλύτερη σεξουαλικότητα κι ας δουλεύει δυνατά, 5) να αυξήσει το social time. Με αυτά μπορεί να φύγει πολύ μπροστά. Καλόπιστα τα γράφω! Εστίασα στις προτάσεις ελπίζοντας ότι πολύ σύντομα μπορεί να βάζει φωτιά στο δωμάτιο.

Η υπηρεσία μού πρότεινε ποτάκι.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Μιρέλα
Κοπέλες διαθέσιμες
Μιρέλα
Ημερομηνία
May 19, 2013
Τιμή €
40
Πίπα
  • Με σκούφο
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού