Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 15 10 0.5
Studio 02 December, 2020 5670
Νικόλ
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Μού αρέσουν οι ξανθές, μπαμπάτσικες, με πλούσιο φυσικό στηθος και ωραίο πρόσωπο. Την Νικόλ (από τη Ρουμανία) την είχα επισημάνει από τις φωτο εδώ και παρα πολύ καιρό, δεν της είχα δώσει πρωτεραιότητα, ήθελα να πάω καποια στιγμή και νάμαι. Και δεν το μετάνοιωσα. Η κοπέλα έχει λεπτό σκαρί, μαυρα ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους, σαφωωωώς όμορφο πρόσωπο, ~1,65μ ύψος, ηλικία 25χρ.(?), μικρό-μέτριο στήθος (προφανώς δικό της), μαυρισμένη κάπως από τον ήλιο, ωραία δόντια και πολύ όμορφο χαμόγελο. Α, και με ωραίο οπτικά πρόσθιο κάτω σύστημα (το οπίσθιο δεν με ενδιαφέρει). Ευγενής, καθαρή, χαμογελαστή και απλή.

Απλό πρόγραμμα στο δωμάτιο του ισογείου (50άρικο-15 λεπτά της ώρας!!!!!!). Πλευρικός καθρέπτης, ντουζιέρα, μηχάνημα χαρτιου για τα χέρια με φωτοκύτταρο, σφραγισμένη πετσέτα (κλασικού μικρού στουντιακού μεγέθους δυστυχώς), πλαστικές ασφράγιστες σαγιονάρες, ναι A/C, όχι TV. Μεγάλο επιτοίχιο ρολοι. Ο χώρος δεν είναι νέος, ούτε έχει προχωρημένα πράγματα ή πολυτέλειες. Ντουζ, αναμονή στο κρεβάτι και σε λίγο έρχεται η κοπέλα με το ροζ μπικίνι. Γδύθηκε τελείως εξαρχής (καλό αυτό). Χαδια σε όλο το σώμα μου, τα ηθικά και το ανήθικο μου, φιλιά σε λαιμό στήθος (όχι στοματόφιλα), gfe φάση, δεν τσιγγουνευόταν. Ακολουθούσα και εγώ. Πιπιλούσα ρόγες, ζυμωνα τα στηθάκια της -με το μαλακό-. Εγώ ύπτιο και εκείνη από πάνω. Της χαιδευα και πλάτη, οπίσθια, τα κλασικά. Εναλλαγή θέσεων και συνεχίσαμε την ίδια δουλειά. Φρόντιζε και εκείνη να με ανεβάσει με τα χέρια της με σωστό τρόπο, όχι σαν κάποιες άλλες που σού τον πιάνουν λες και αντλούν νερό από τη στέρνα με χειροκίνητη τρόμπα. Οι άλλες από απειρία το κάνουν?, για να μην καθυστερούν?, για οποιο λόγο. Η Νικόλ το έκανε ΣΩΣΤΑ. Ήμουν ήδη ετοιμος: λάστιχο και στοματικό. Δεν ήταν κακό, κράτησε κάποιο χρόνο, δεν είχε deep-throat. Μπάλες, καραμελώματα κτλ. όχι. Εγω τη χαιδευα στο σώμα, οπίσθια, απαλά στα στηθη, και ανάμεσα στα πόδια (δεν επιχείρησα δακτυλοσκόπηση). Με ρώτησε να βάλει τζελ (προς τιμήν της) και ξεκινήσαμε με εκείνη από πάνω όπου έκανε δυνατές κινήσεις όχι όμως τρελές για να με ξεκάνει αμέσως. Χαιδευα με τα χέρια το πίσω μέρος του σώματος της, τη φιλούσα από μπροστά, έγλυφα ρόγες, χάιδευα στήθος. Επίσης έκανε βαθειες διεισδύσεις, περιστροφικές κινήσεις, κτλ. Με καβαλησε, ξάπλωσε πάνω μου και κινήθηκα εγω για λίγο (από κάτω της όπως ήμουν) και μετά στρίψαμε σε ιεραποστολικό με παραλλαγές όπως να έχει τα πόδια ανοιχτά, αγκαλιαστά γύρω μου, υψηλά, κτλ. Τη φιλούσα, τη βύζαινα, χαιδευόμασταν. Ομολογουμένως ήταν πολύ όμορφη σε αυτή τη στάση. Ετσι με (= «μας») βρήκε το τέλος. Νικόλ, σ’ευχαριστώ πολύ και να είσαι πάντα καλά! Εγώ πέρασα μια χαρά. Ήταν μια ήσυχη σεξουαλική εμπειρία με μιά γλυκειά κοπέλα. Και επειδή δεν ήταν pse δεν σημαίνει ότι θα την κακοβαθμολογήσω. Α, μην το ξεχάσω, το κρεβάτι τρίζει!, γι αυτό και δούλευα με το 70% της ισχύος μου.

Η υπηρεσία ευγενική, ήθελε να μού προσφέρει και καφέ.

Παρατήρηση: Το στουντιο ανακοινώνει 15 λεπτά για το απλό πρόγραμμα. Θεωρώ ότι θα πρέπει να τα αυξήσουν (αφού μας εισάγουν την παράμετρο του χρονου). Δεν ήλθα από άλλο πλανήτη, μπορεί να μην ανακοινώνεται χρόνος στα άλλα στουντιο, αλλά ξέρω ότι σε πολλά άλλα χτυπούν την πόρτα δυναμώνουν τη μουσική κτλ., και καποιοι το κάνουν ακόμη και στα 10 λεπτά!!! Λίγος σεβασμός, το 50άρικο είναι ήδη πολύ -μην το βαρύνετε κι άλλο. Η αλυσσίδα θέλησε(?) να αντικειμενικοποιήσει τη συνάντηση και έβαλε όριο το 15, όμως προτείνω να το κάνει 20 λεπτά. Η άλλη πρόταση μου είναι να το κάνουν 40 στα 15 λεπτά. Ευτυχώς, σε κάποια (άλλα) μαγαζιά κάποιες κοπέλες έχουν το 20λεπτο σαν όριο. Δεν σε πιέζουν με το χρόνο. Με το 15λεπτο η κοπέλα ζορίζεται. Η Νικόλ ΔΕΝ έδειξε ξεπέτα, αλλά περιόρισε το social time: Ελάχιστες κουβέντες μόνο στην αρχή –έπρεπε να συγκεντρωθώ στο ..έργο μου- και 2-3 κουβέντες στο τέλος. Το έσωσε, ΔΕΝ ντυθηκε αμέσως για να φύγει. ΔΕΝ είναι θέμα ούτε της κοπέλας ούτε της υπηρεσίας, το αφεντικό πρέπει να το διατάξει. Στα μπου τα 10 λεπτά κοστίζουν 20 ή 20- ευρώ. Ακόμη και σε κάποια στουντιο μπορείς να βρεις το απλό με 20 ή 30 για 15 λεπτά ή 50 με ελεύθερο. Για την ιστορία η Νικόλ έμεινε μέσα 14-15 λεπτά. Πληροφοριακά: Το μαγαζί έχει προγραμμα με 69 ή ισπαν στα 70 (ακριβό ήδη), κάποια άλλα ακριβότερα με μεγαλύτερο χρόνο.... και φθάνει στα 120 εάν κάνεις και τζακουζι.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Κοπέλες διαθέσιμες
Νικόλ
Ημερομηνία
July 29, 2012
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού