Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 15 10 0.5
Studio 02 December, 2020 5642
Με την Πωλίνα.
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Μεσημέρι Κυριακής κατηφόρισα τη Συγγρού, για να συναντήσω την Πωλίνα στο νέο χώρο εργασίας της, στο Τριγγέτα 3.Είχα δει τις καινούργες φωτογραφίες της στο μπάνερ του στούντιο, με αλλαγμένο το λουκ της.Μου άρεσε πάρα πολύ με το καστανό καρέ μαλλί.Αλλά ήθελα, να την δω και να την απολαύσω κι από κοντά.Η συγκεκριμένη ώρα, αλλά κι η ζέστη που είχε, συνέβαλλαν ώστε να μην έχει κόσμο στο σαλόνι.Υπήρχε μόνο ένας συναγωνιστής, ο οποίος πέρασε αμέσως στο δωμάτιο, μόλις εμφανίστηκε το Πωλινάκι στο σαλόνι και μας καλησπέρισε χαμογελαστή, φορώντας άσπρα εσώρουχα.Οφείλω να ομολογήσω, ότι τα καστανά μαλλιά της πηγαίνουν πάρα πολύ, σε συνδυασμό με το σοκολατί χρώμα που έχει πάρει απ’τον ήλιο.Για το παρουσιαστικό της δεν έχω να πω πολλά πράγματα.Πιστεύω, ότι είναι γνωστή στους περισσότερους.Αδύνατη, με όμορφο και γλυκό πρόσωπο.Δύο λαμπερά γκριζοπράσινα μάτια.Σώμα με τέλειες αναλογίες (2,5άρι φυσικότατο στήθος, με μεγάλες ρόγες και σφιχτό, τουρλωτό πισινούλη), το οποίο θέλεις να έχεις συνέχεια στην αγκαλιά σου.Είναι πανέμορφη, κούκλα, σκέτος πειρασμός.Άλλωστε, οι φωτογραφίες της μιλάνε από μόνες τους κι αντικατοπτρίζουν την πραγματικότητα με κάθε λεπτομέρεια.
Η υπηρεσία μου πρότεινε το δωμάτιο δίπλα στο σαλόνι (το οποίο, όπως μου είπε αργότερα εκλεκτός συναγωνιστής, είναι το καλύτερο απ' τα τρία).Αλλά ζήτησα ν'ανέβω στον επάνω όροφο για περισσότεη ησυχία.Στο δεύτερο όροφο, εκτός απ'τα δύο δωμάτια, υπάρχει κοινόχρηστο μπάνιο με ντουζιέρα, όπως και ξεχωριστός χώρος με τζακούζι.Το δωμάτιο ήταν μικρό, μ' ένα νιπτήρα μόνο, σιδερένιο κρεβάτι, χωρίς καθρέπτη, αλλά με κλιματισμό και το κυριότερο καθαρό.Σίγουρα χρειάζεται κάποιων παρεμβάσεων και βελτιώσεων, απαραίτητων για τα στάνταρ των στούντιο.
Περίμενα αρκετά λεπτά, αφού το Πωλινάκι περιποιούνταν τον τυχερό συναγωνιστή πριν από εμένα.Όταν μπήκε στο δωμάτιο, χαμογελαστή, ευδιάθετη και χαρούμενη για τη συνάντησή μας μετά από αρκετό καιρό, ξαπλώσαμε στο κρεβάτι.Και με αφορμή τα σημάδια απ’ το μαγιό της στο στητό στήθος και το σφιχτό κωλαράκι της, πιάσαμε κουβεντούλα για τις καλοκαιρινές διακοπές της.Το κορίτσι (μαζί μου τουλάχιστον) είναι ο ορισμός του gfe, νομίζεις ότι είσαι με την κοπέλα σου.Εντάξει, έπεσαν και μερικές ξυλιές στα κωλομέρια εκατέρωθεν, αφού της αρέσει και να τις τρώει, αλλά και να δίνει, αλλά πάντα σε λογικά πλαίσια και με μέτρο.
Γι’ ακόμη μια φορά πέρασα ΤΕΛΕΙΑ στη ζεστή αγκαλιά της κι απόλαυσα τη συνάντηση μαζί της.Ευδιάθετη, υπομονετική, δεκτική σε κάθε επιθυμία μου και κυρίως χωρίς να βιάζεται.Μου επέτρεψε να καταβροχθίσω και να χορτάσω τα ζουμερά βυζάκια της με τις μεγάλες και γκαβλιάρικες ρόγες τους.Όπως και το πανέμορφο, καθαρό, γλυκό σα πετιμέζι, πλημμυρισμένο απ’ τους χυμούς του μουνάκι της, με τα παχιά, σαρκώδη χείλη και την κατακόκκινη κλειτορίδα του.Αλλά και το πανέμορφο κορίτσι απ’τη Ρουμανία έβαλε τα δυνατά του.Με την πολύ καλή τεχνική της, χωρίς να χρησιμοποιεί τα χέρια της και με το ζεστό στοματάκι της μ’ ερέθισε αφάνταστα (ααχχχχ !!! αν περιποιούνταν και τ’ αρ@@@ια) κι ετοίμασε το μικρό manager για το κυρίως πιάτο.Ακούραστη κι υπομονετική σε όσες στάσεις αλλάξαμε (ιεραποστολικό, στα τέσσερα, με την Πωλίνα ξαπλωμένη στο πλάϊ, ανάποδο cowgirl, να την στηρίζω με τα χέρια μου και να δίνω το ρυθμό) με οδήγησε στην κορύφωση.Η οποία ήρθε σε στάση κανονικού 69, με μένα να έχω το στόμα μου γεμάτο με τα υγρά και παχυά μουνόχειλά της και τις παλάμες μου κολλημένες σα βεντούζα στο κωλαράκι της.Την πήρα για λίγο στην αγκαλιά μου,για να νοιώσω το καυτό κορμί της πάνω μου, έχοντας μπροστά μου, το γλυκό και μόνιμα χαμογελαστό πρόσωπό της σε απόσταση αναπνοής.Αφού την βοήθησα να ντυθεί, την ευχαρίστησα για τις πολύ καλές υπηρεσίες της, φιληθήκαμε στα μάγουλα κι αποχωρήσαμε απ’το δωμάτιο.Η Πωλίνα για τον επόμενο τυχερό πελάτη της.Κι εγώ για μεσημεριανό καφεδάκι μ’ εκλεκτή παρέα συναγωνιστών, ανυπομονώντας για την επόμενη συνάντησή μου με την Όμορφη και Sexy Πωλίνα.
Υ.Γ. Η βαθμολογία για το χώρο, αφορά όχι την καθαριότητά του, αλλά μόνο στην ανάγκη ανακαίνισης του συγκεκριμένου δωματίου.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Πωλίνα
Κοπέλες διαθέσιμες
-
Ημερομηνία
October 07, 2012
Τιμή €
70
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού