Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 15 10 0.5
Studio 02 December, 2020 5643
Εβελίνα
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Δωμάτιο: (Μικρο)μεσαίο αλλά άνετο, 1 καναπές, ντουζιερα, νιπτήρας, αυτόματο μηχάνημα πετσετόχαρου (με φωτοκύτταρο υπερύθρων), πλευρικός καθρέπτης, dimmer, κλειστή πετσετα στουντιακού μεγέθους, κλειστές παντόφλες μιάς χρήσης, A/C σβηστό, TV δεν είχε, είχε μεγάλο ρολοι τοίχου!

Κοπέλα: Εβελίνα, μελαχρινή, μαυρομάλλα, καλό σώμα, 1,6-1,65μ, πρόσωπο συνηθισμένο, στήθος καλούτσικο νομίζω φυσικό (αν και δεν είμαι σίγουρος), καλές ρόγες και ανταποκρινόμενες, κάτω στόμα καλούτσικο σχηματικά, σαλονάρισμα λεκτικά(!) ελαφρώς επιθετικό. 1-2 τατουάζ.

Εμπειρία: Απλό πρόγραμμα. Ξεκίνημα (όχι κακό) με ψιλοχαιδέματα στο όρθιο και μετά πάνω στο κρεβατι. Τρίψιμο στηθων για ανόρθωση (ήταν ήδη στο 50%). Λάστιχο και στοματικό καλούτσικο με στυλ, ματιές, λίγα deep throat, χρονικά περιορισμένο, με μπάλες δεν ασχολήθηκε. Βύζαγμα και χαιδεμα του στηθους της. Ιεραποστολικό με τα πόδια της πάνω κυρίως. Cowgirl νορμάλ και μετά έντονο, χαιδεματα στο στήθος της από μένα και από εκεινη. Δεν επιτρέπει κλειτρχαιδεματα (απομάκρυνε το χέρι μου όταν πήγαινα να βρώ στόχο). 3η και τελευταία στάση το doggy. Θέαμα στον καθρέπτη των παλλομενων βυζιών. Νομίζω είχε βάλει τζελ (αεράτο σεξ). Χρόνος 10-15 λεπτά. Social time =0.

Συμπέρασμα: Τυπική εμπειρία, κάπως άχρωμη. Θα πρέπει να γίνει διαχυτικότερη. Να προσποιείται περισσότερο. Να επιμηκύνει χρονικά τα προκαταρκτικά. Στο απλό πρόγραμμα! Αλλιώς ο τολμών 1 φορά δεν θα το επαναλάβει, το 50άρικο είναι πολύ για τους περισσότερους πελάτες.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
Κοπέλες διαθέσιμες
Εβελίνα
Ημερομηνία
June 01, 2013
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού