Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 7 10 0.5
Studio 03 January, 2021 5175
Μέτρια εμπειρία με Κωνσταντίνα
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Παρασκευή 25/5 στην βάρδια των 23:00 με 05:00 αποφάσισα να επισκεφτώ την Κωνσταντίνα για την οποία ειχα διαβάσει πολυ καλές κριτικές.Φτάνω και παρκάρω στο πρώτο στενάκι μετά το στούντιο.Δεν πάρκαρα στο στούντιο για να μην χτυπήσω τον προφυλαχτήρα επειδη ηταν λιγο ψηλό το πεζοδρομιάκι.Καθώς πάω να μπω στο στουντιο βλέπω να κατεβαίνει ενας συναγωνιστής και τον ρωταω,τι λέει πανω τα πράματα;Mου λεει μέτρια!Δεν τον ρωτησα λεπτομέρειες για το μέτρια και προχώρησα.Η πόρτα ηταν ανοιχτή και δεν χρειαζόταν να χτυπήσεις κουδούνι.Εγώ το χτύπησα παρόλα αυτά και μετα ανέβηκα τις σκάλες.Μπαινοντας με υποδέχτηκε θερμά η κυρία στην υποδοχή.Μου φώναξε τις κοπέλες,και ήταν η Κωνσταντίνα και η Στέλλα στην βάρδια,παρόλο που στο σαιτ έγραφε Κωνσταντίνα-Μονικα.Η Κωνσταντίνα ειναι ψιλοκοντούλα,μελαχρινή,με μια συμπαθητική αλλά όχι τόση όμορφη φατσούλα.Το πρόσωπο της μαρτυράει την καταγωγή της,αλλά δεν το αναλύω.Οποιος την είδε ξέρει.Λεω στην υπηρεσία,θα πάρω Κωνσταντίνα σε απλό.Αυτή μου λέει γελώντας,οτι δεν την αφήσα να μου πει τα προγράμαμτα και οτι ήρθα ενημερωμένος!Με συνόδευσε μεχρι το δωμάτιο και μου πε καλά να περάσεις κλείνοντας την πόρτα.Το δωμάτιο σχετικά καλό,με μέτριο εξοπλισμό.Υπήρχε ενας μικρός νιπήρας με ένα κρεμοσάπουνο,και μια ντουζιέρα με ένα αφρόλουτρο.Υπήρχε πετσέτα μίας χρήσης,αλλά δεν υπήρχαν παντόφλες μια χρήσης.Οι παντόφλες ηταν απο τις φτηνες τις πλάστικες,και .Στο ήταν για κοινή χρήση.Ενοέιτε βέβαια πως δεν τις φόρεσα.Εκανα ενα ντουσάκι και περίμενα κάνα 20 λεπτο την Κωνσταντίνα.Στο μεταξύ χάζευα το δωμάτιο,το οποίο ειχε 4 κορνιζες με γυμνές κοπέλες(δεν πρόσεξα αν ήταν κορίτσια του μεγαζιού)μια 23 ιντσών lcd,και ενα αποσμητικό χώρου,απο αυτά τα αυτόματα που κάθε ένα τεταρτο ψεκάζουν.Ερχεται η Κωνσταντίνα,μου συστήνεται,και ξεκινάμε.Απο την πρώτη στιγμή εδωσε την εντύπωση οτι δεν θα πάρει καμία πρωτοβουλία μόνη της.Προκατακτικά 0.Κανένα γλύψιμο πουθενά από μερία της.Αρχισε λίγο να χαιδέυει λιγο στα μπάλακια,και να μου το ψιλοπάιζει,για να σηκωθεί.Μόλις αυτό ψιλοέγινε,μου έβαλε προφυλαχτικό καιξεκίνησε μια πολύ καλή πίπα,με deapthroat με διάρκεια.Οσο έκανε πίπα εγώ εγλυφα και έπαιζα με τα στήθη της.Ευτυχώς που ήταν πολυ κάλή στην πίπα γιατι χωρίς προκαταρκτικά ακόμα κάτω θα ταν.Αλλάζουμε δυο στάσεις.Πρώτη αυτη στα 4.Πολύ υπέροχος κώλος,και πολύ καλό σώμα.Τις λέω μετά να έρθω εγώ απο κάτω για να μπορώ να την βλέπω απο μπροστά και να γλύφω τις ρώγες της.Εκεί λοιπόν το παίχνίδι τελείωσε.Φιληθήκαμε σταυρωτά,με ρώτησε πώς πέρασα,της είπα καλά(τι άλλο να λεγα;) και μετά αποχώρησε!Βγαίνοντας από το δωμάτιο,η υπηρεσία τακτοποιούσε στο δωμάτιο έναν άλλο κύριο.Μου πε περίμενε μια στιγμή.Περιμένω και με ρώτησε πώς πέρασα.Ηθελα να της πώ μέτρια,και να πει στην κοπέλα να ασχολέιτε περισσότερο με τα προκαταρκτικά,αλλά επειδή ο συναγωνιστής δεν είχε κλείσει ακόμα την πόρτα του δωματίου που ήταν δίπλα στην πόρτα,είπα να μην μιλήσω και τον χαλάσω.Είπα ψέματα ότι πέρασα μια χαρά και καληνύχτησα.Η Κωνσταντίνα παρόλο που ειναι συμπαθητική κοπέλα αδυνατεί να ψυχολογήσει τον πελάτη.Πιστευω ότι αν τις έλεγα τι ήθελα,θα μου το κανε,αλλά σε μένα δόθηκε ετσι και με άφησε να κάνω ότι θέλω μόνος μου χωρίς να κάνει αυτή τιποτα.Αν βελτιώσει αυτο θα ναι ότι πρέπει,αλλά δύσκολο να της δώσω δεύτερη ευκαιρία!

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Κωνσταντίνα
Κοπέλες διαθέσιμες
Στέλλα
Ημερομηνία
May 25, 2012
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Θα την ξανάβλεπες?
Δύσκολα.
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 June, 2012
τελικα εχει `η οχι τζακουζι ???? Δε το ειδα που8ενα στις φωτο
L
ledis09
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Αποτελέσματα ανά σελίδα: