Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 7 10 0.5
Studio 03 January, 2021 5179
Κατερίνα: Ελληνική αντεπίθεση!
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Η Κατερινα ειναι ενα μωρο γυρω στα 22-25. Ηλικια δεν ρωτησα αλλα καπου εκει την κανω. Αδυνατη με μικρο στηθος αλλα με αλαβαστρινο και θεσπεσιο δερμα. Μου δηλωσε Ελληνιδα εκ των Αθηνων και ομολογω πως αυτο ηταν μια ευχαριστη εκπληξη. Καλο το σαλοναρισμα της. Φορουσε ενα συνολακι στρινγκακι-σουτιενακι προς το μπορντωροζ. Φουξια ας το πουμε καλυτερα. Ομορφη στο προσωπο με τη φρεσκαδα που εχει ενα νεο κοριτσι αλλα σχετικα σοβαρη. Παρολα αυτα αρκετα ομιλητικη και δεκτικη στα χαδια μου. Ειχε προηγηθει παρουσιαση εκ μερους της υπηρεσιας η οποια ηταν υπερ του δεοντος σφιγμενη. Ισως επειδη δεν πιστευε οτι θα περναγα. Αφου μου ανελυσε τα προγραμματα προτιμησα το απλο αποφευγοντας να κανω λογο για σκοντο. Εκει την ειδα να χαμογελα. Φυσικο ηταν αλλωστε αφου περασα...


Περασμα λοιπον στο δωματιο που ειχε αυτα που συνηθως εχει ενας στουντιοχωρος. Νιπτηρας, ντουζιερα, χαρτομαντηλα με μηχανημα αφης, μονο που ειχε μπλοκαρει και δεν εβγαζε χαρτι για κακη μου τυχη. Πετσετες σφραγισμενες, ομορφος διακοσμος και το δωματιο παρατηρησα πως δεν ηταν ουτε μεγαλο ουτε μικρο. Αυτο ειναι σημαντικο διοτι ετσι ψυχεται γρηγορα το καλοκαιρι και ζεσταινεται επισης γρηγορα το χειμωνα.


Μετα απο λιγο καταφθανει και το μωρο. Κουβεντουλα, γδυσιμο απο τη μερια της και αρχιζουμε με ελαφρυ πιπιλισμα της γλωσσας μου στις ρωγες της. Κοριτσιστικα, μικρα βυζακια αλλα τελεια στην αφη, μοσχομυριστα τα εγλειφα εναλλαξ. Ανοιγμα των ποδιων της και τριψιμο στο νινακι της το οποιο περιειχε και λιγη κρεμα. Καθως τιμουσα τις ρωγες της αυτη επαιζε μαλακα το οργανο μου. και ταυτοχρονα με χαιδευε στο στηθος. Μετα αρχισε να με φιλαει και μενα στις ρωγες και στο στηθος. Υστερα αρχισε τη πιπα αφου φυσικα φορεσε το λαστιχο. Ηταν πολυ καλη με βαθυ ρουφηγμα αλλα χωρις καραμελλωμα. Ετσι αποφασισα να το παμε ιεραποστολικα. Αρκετα καλη η επαφη την ενιωθα καυτη. Φιλακια στο λαιμο της με ομορφα βογγητα. Το τελος δεν αργησε και πολυ με μοναδικη αυτη τη σταση. Ηταν καλο το τελειωμα αλλα θα μπορουσα να ειχα κρατησει και περισσοτερο.


Μετα το περας της φασης το Κατερινακι εκατσε και συζητησαμε λιγο. Ανθρωπινη με καλο λογο δειχνει ενδιαφερον και για το after sales service. Συνεπως δεν μπορω να την καταταξω ως κορυφαια η καποια διθυραμβικη περιπτωση αλλα ως μια κοπελλα που προσφερει τιμια αυτο για το οποιο πληρωνεται με σοβαροτητα, επαγγελματισμο αλλα και αξιοπρεπεια. Δεν νομιζω οτι θα φυγει δυσαρεστημενος καποιος απο τα χερακια της.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Κοπέλες διαθέσιμες
Κατερίνα
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
September 06, 2012
Τιμή €
50
Εξτρά €
οχι
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
  • Με σκούφο
Fetish
οχι
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού