Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 3 10 0.5
Bourdela 15 December, 2020 3687
Ντενίσα, για τον άνδρα!
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Απογευματάκι χειμωνιάτικο πλέον αλλά και από πολύ νωρίς σκοτεινό με μένα να βολτάρω στο Μεταξουργείο λίγο μετά της έναρξη της απογευματινής (2ης) βάρδιας και λίγο πριν το τελείωμα της τσάρκας να κολλάω άσχημα με την εν λόγο δεσποινίδα, περιμένοντας την να εμφανιστεί στο σαλόνι από το δωμάτιο στο οποίο βρισκόταν.
Βγήκε μετά από λίγο για να δώ ένα καυλιάρικο γαλανομάτικο μελαχρινό μωρό, με μαλλί στο ύψος των ώμων, με αδύνατο ωραίο κορμί, 2,5αρι βυζί και τρομερό κώλο με ένα μεγάλο τατού πάνω από αυτόν στη μέση, με ένα μεγάλο κόκκινο τριαντάφυλλο και αυτή να κατευθύνεται προς εμένα με πολύ νάζι. Την χάιδευα σε μπούτια και κώλο στο σαλόνι με αυτήν να είναι όρθια από πάνω μου ενώ εγώ καθιστός και αυτή να μου λέει κάτι περίεργα που δεν πολύ καταλάβαινα. Μιλούσε ναζιάρικα και με καύλωσε ενώ την διαβεβαίωσα πως θα περνούσα σε λίγο, αφού ήθελα να ολοκληρώσω την τσάρκα μου, και αφού φυσικά με διαβεβαίωσε νωρίτερα και η ίδια ότι θα περνούσαμε καλά!
Αφού ολοκλήρωσα την τσάρκα μου η οποία (ευτυχώς) ήταν ήδη προς το τέλος της, η επιστροφή σε αυτόν τον οίκο ήταν άμεση. Το σαλόνι ήταν γεμάτο αυτή την φορά σε αντίθεση με πριν, που ήμουν μόνος μου, και με την κοπέλα να είναι πάλι στο δωμάτιο. Για καλή μου τύχη μόλις βγήκε στο σαλόνι αποχώρησαν όλοι και έτσι έμεινα μόνος μου με μένα να πληρώνω την καθιστή υπηρεσία και τη Ντενισά να χαίρεται που με έβλεπε πως επέστρεψα! Περίμενα λίγο να ελευθερωθεί κάποιο δωμάτιο για να μπουκάρω και μετά από λίγο να μπαίνω στο αριστερό όπως κοιτάμε τα δύο στο σαλόνι στα οποία με το που ανοίξει η πόρτα από ένα βαθμό και μετά γίνεσαι δημόσιο θέαμα. Καθώς μπήκα, το δωμάτιο μύριζε κλεισούρα, να βλέπω νερά εκτός από το πάτωμα και στον πλάγιο μεγάλο καθρέφτη όπως και το κωλόχαρτο να έχει πέσει μέσα στον κάλαθο με τα γεμάτα πλαστικά ψωλοχυμένα σακουλάκια. Προηγουμένως η υπηρεσία υποτίθεται πως είχε ελέγξει το δωμάτιο πριν μπω και στα μάτια της ήταν όλα εντάξει κάτι που δεν ίσχυε φυσικά. Ευτυχώς της ζήτησα νέο ρολό χαρτί εξηγώντας της για αυτά που δεν είδε αλλά πάλι καλά δεν έφερε αντίρησση και τσακίστηκε να μου το φέρει.
Μετά από κάνα 10λεπτο περίπου αναμονής αφού η κοπέλα εξυπηρετούσε στο δίπλα δωμάτιο ακριβώς, και με μένα ξαπλωμένο να χαζεύω τον βρώμικο βρεγμένο καθρέφτη και σε κάποιο σημείο ψωλοχυμένο ή έχοντας φάει ροχάλα, να'σου και η όμορφη. Μπήκε με κέφι και αέρα μέσα, κάτι που με έκανε να χαλαρώσω και να χαρώ για την καλή συνουσία η οποία φαινόταν πως θα ακολουθούσε. Αφού ανταλλάξαμε τα τυπικά της εξέφρασα την απορία μου αλλά και το παράπονό μου για την υπηρεσία αφού το δωμάτιο εκτός του χαρτιού που ανέφερα, ήταν σε άθλια κατάσταση! Αυτή προς τιμήν της πήρε το νέο ρολό χαρτί που μου έδωσε προηγουμένως η τσατσά και καθάριζε τον καθρέφτη με μένα να τις λέω πως δεν ήταν δικιά της δουλειά αλλά και να ασχοληθεί μαζί μου καθώς η χρόνος περνούσε και απαντώντας με καθησύχασε γι αύτο!
Ξεκίνημα του αγώνα λοιπόν βγάζοντας πάνω και κάτω εσώρουχο και με μένα να πέφτω πάνω της γλείφωντάς της τα ελαφρώς κρεμασμένα αλλά πολύ ωραία σε αίσθηση βυζιά, με εκείνη να ανταποκρίνεται θετικά, να με χαιδεύει και να δείχνει να το απολαμβάνει. Αφού έγινα κάγκελο πήγε να μου πάρει πίπα άνευ αλλά τη σταμάτησα για να μου φορέσει την καπότα, κάτι που δεν τις άρεσε αλλά τις είπα ότι αύτο ισχυεί με όλες και όχι με τη συγκεκριμένη παρόλο που μου είπε πως ακα κάνει μόνο σε Έλληνες, πράγμα που δεν το πιστεύω αλλά δεν έχει και καμία σημασία. Πέρασμα καπότας με το στόμα και αυτή να ξεδιπλώνεται με μαεστρία πάνω στον κορμό, τσιμπούκι καλό χωρίς χέρι και με γλείψιμο στον κορμό. Συνέχεια με μένα ανάσκελα και αυτή να σηκώνεται όρθια νομίζοντας εγώ πως θα κάτσει πάνω στον πούτσο μου αλλά εκείνη είχε άλλα σχέδια. Στήνεται όρθια στον τοίχο και εγώ να την περνάω σωματικό "έλεγχο" από πίσω και να έχω κατακαυλώσει, έπειτα να κατεβαίνει στα γόνατα για πισωκολλητό στήνοντας χαμήλα τη μέση της και σηκώνοντας την λεκάνη της ώστε να έχω πολύ καλή πρόσβαση στο ξυρισμένο μουνάκι της, όμως την άλλαξα γρήγορα σε ιεραποστολικό γιατί ήθελα να βλέπω το όμορφο πρόστυχο προσωπάκι της με αυτήν να μου ανοίγει τα πόδια και να έχει πλήρη συμμετοχή. Τα γλωσσόφιλα που απέφευγα αρχικά με δική της προτροπή, και προσπαθώ να αποφεύγω πάντα, δεν τα απέφυγα στο τέλος αφού η καύλα ήταν τεράστια! Το τελείωμα ήταν θέμα χρόνου και εγώ να μένω μέσα της μέχρι να στραγγίξω, χωρίς εκείνη να βιαστεί να βγω και μένα να έχω γίνει μούσκεμα στον ιδρώτα, αφού το δωμάτιο είναι σαν μπουντρούμι. Ενώ χαλάρωνα αμέσως μετά το τέλος και ενώ λέγαμε διάφορα και ας μην συνεννοούμασταν και τόσο, εκείνη με σκούπιζε σε όλο μου το σώμα από τον ιδρώτα και εγώ να τις λέω άντε βγες θα σε περιμένουν έξω και εκείνη να συνεχίζει... Σηκώθηκε και αποχαιρετηθήκαμε, τις υπενθύμισα να έχει το νου της με την πόρτα και γέλασε καταφατικά!
Εντέλει, να πω πως πήρα πολλά περισσότερα από ότι παίρνω συνήθως στο Μεταξουργείo, αποχωρώντας πολύ ικανοποιημένος και πως η βαθμολογία για την εμφάνιση της κοπέλας και κυρίως για την συμμετοχή ήταν η μεγαλύτερη που μου άφηνε το σύστημα να βάλω!

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Ντενίσα
Κοπέλες διαθέσιμες
Όχι
Ημερομηνία
November 14, 2013
Τιμή €
10
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Service Style
GFE+PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού