Βριλησσού 36

 
8.7 (28)
5239 0 1 0 0 1
Βριλησσού 36

Πληροφορίες

Περιοχή

Χάρτης-Μap

Address
Βριλησσού 36
Longitude
23.76
Latitude
38.00

Βριλησσου 36 Studio Athens Sex Studio Athens Στούντιο Αθήνα Μπουρδέλο Βριλησσου 36 Studio Athens Sex Studio Athens Στούντιο Αθήνα Μπουρδέλο

Χάρτης

Εναλλαγή Εκκίνηση/Προορισμός

>Βαθμολογίες αξιολογητών

28 reviews
 
54%
 
43%
 
4%
3-5 stars
 
0%
1-3 stars
 
0%
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση πρόσωπο
 
7.9(28)
Εμφάνιση σώμα
 
8.7(28)
Συμπεριφορά κοπέλας
 
8.8(28)
Συμμετοχή
 
8.9(28)
Καθαριότητα κοπέλας
 
9.2(28)
Καθαριότητα χώρου
 
8.2(28)
Συμπεριφορά υπηρεσίας
 
8.9(28)
Σχέση απόδοσης/τιμής
 
8.6(28)
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
Δείτε όλες τις αξιολογήσεις View most helpful
Ένα υπέροχο σαββατόβραδο με την Φαίη.
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Όπως διαπίστωσα απ΄τα σχόλιά σας στην ημερήσια ενημέρωση η Φαίη είναι μία κοπέλα, την οποία ξέρετε οι περισσότεροι.Οπότε, δε θα σας πω, ότι είναι πανέμορφη, με αδύνατο σώμα, κοντά καστανά μαλλιά, πλούσιο, φυσικό στήθος, στητό και σφηχτό πισινό, καλλίγραμμα πόδια και με ένα χαμόγελο μόνιμο στο πρόσωπό της.Θα σας πω για την τελευταία μας συνάντηση ένα Σάββατο βράδυ στο τέλος του Απριλίου στο Βριλησσού 36.
Αφού πλήρωσα για πρόγραμμα 69 μπήκα στο δωμάτιο και περίμενα υπομονετικά αρκετά λεπτά, αφού ήταν ήδη με άλλο συναγωνιστή.Εμφανίστηκε στο δωμάτιο χαμογελαστή, ευδιάθετη, ορεξάτη και με το υπέροχο στήθος της σε κοινή θέα.Κι έτσι παρέμεινε όση ώρα έμεινε στο δωμάτιο μαζί μου.Ξεκίνησε με πολλά και ποικίλα προκαταρκτικά (σφιχτές αγκαλιές, φιλιά και χάδια σε όλο το σώμα), με πολύ καλή συμμετοχή τόσο σε αυτά, όσο και κατά τη διάρκεια του σεξ, στις τρεις στάσεις που αλλάξαμε.Ανταποκρίθηκε ιδανικά όταν ασχολήθηκα με το πεντακάθαρο, άτριχο και περιποιημένο μουνάκι της.Μούσκεψε γρήγορα καθώς ρουφούσα τα σαρκώδη μουνόχειλά της.Η κλειτορίδα της διογκώθηκε καυλωμένη, δίνοντάς μου τη δυνατότητα να παίξω μαζί της με τη γλώσσα, αλλά και με τα ακροδάχτυλά μου.Φάνηκε ότι καύλωσε κι απολάμβανε την περιποίησή μου.Με αληθοφανείς κι όχι υπερβολικούς αναστεναγμούς, πικάντικα σχόλια, πρωτοβουλίες στο σεξ μου πρόσφερε πρόθυμα και χωρίς πίεση χρόνου τα πλούσια σωματικά της προσόντα, για να με ικανοποιήσει.Απόλαυσα τα γεμάτα και μεγάλα βυζιά της, το τέλειο σε αίσθηση μουνάκι της και χούφτωσα το σφηχτό κωλαράκι της.Το στοματικό της είχε εναλλαγές στο ρυθμό, με deepthroats, αρκετή και πολύ καλή χρήση της γλώσσας της, χωρίς χέρι και χωρίς να ξεχάσει να περιποιηθεί και τα αρ@@@@α μου.¨οπως ανέφερα παραπάνω αλλάξαμε τρεις ερωτικές στάσεις, πρώτα με την Φαίη από πάνω με γυρισμένη την πλάτη της προς εμένα.Μετά στα τέσσερα, στη συνέχεια με τη Φαίη ξαπλωμένη μπρούμητα στο κρεβάτι κι εγώ από πίσω της να μπαινοβγαίνω στο καυτό μουνάκι της.Με το τέλος να έρχεται σε ιεραποστολική στάση, για να μπορώ να γλείφω τις ρόγες της.Στη συνέχεια της έκανα και μασάζ για μερικά λεπτά, για να χαλαρώσει λιγάκι απ΄την ένταση της δουλειάς, αφού όπως μου είπε, είχαν προηγηθεί πολλοί πριν από εμένα.Κι αφού μου έδωσε δύο φιλιά στα μάγουλα αποχώρησε.Καθώς αποχωρούσα ικανοποιημένος κι ευχαριστημένος, αλλά όχι χορτασμένος, αφού τέτοιο κορμί δε μπορείς να το χορτάσεις, περιποιούνταν ήδη τον επόμενο τυχερό σε άλλο δωμάτιο.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Φαίη
Κοπέλες διαθέσιμες
-
Ημερομηνία
April 22, 2017
Τιμή €
70
Εξτρά €
-
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
Ντανιέλα.Ένα πολλά υποσχόμενο πιπίνι.
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Η Ντανιέλα είναι μία απ΄τις πολλές νέες παρουσίες στην αλυσίδα Μεγ.Αλεξάνδρου/Κωνσταντινουπόλεως το τελευταίο περίπου τετράμηνο.Απόγευμα Σαββάτου λοιπόν, παρέα με ένα καλό μου φίλο ανηφορίσαμε στο βουνό, στο Βριλησσού 36, για να την δούμε από κοντά και να την γνωρίσουμε.Η ευγενική υπηρεσία μας έστειλε αμέσως την Ντανιέλα, η οποία εμφανίστηκε στο σαλόνι γυμνόστηθη.Ήρθε και κάθησε στον καναπέ, ανάμεσά μας, αφού πρώτα έκανε μια στροφή στον στύλο, για να μπορέσουμε να δούμε το κορμί της, με το πρόσωπό της προς εμάς, ώστε να μπορούμε να απολαμβάνουμε το γυμνό στήθος της.Στήθος 3άρι, στητό, σφριγηλό, γεμάτο, με μεγάλες ρόγες.Είναι πολύ όμορφη κοπέλα απ΄τη Ρουμανία, με μακρυά καστανά μαλλιά, αδύνατη και πολύ ωραίο κώλο.Οπότε, πλήρωσα το αντίτιμο για πρόγραμμα 69 και πέρασα στα ενδότερα για μια πιο στενή γνωριμία.Ευχάριστη έκπληξη αποτέλεσε η ντουζιέρα στο δωμάτιο.Κάτι, που κατά γενική ομολογία, ήταν ένα αρνητικό στοιχείο αυτού του στούντιο, αφού το κοινόχρηστο ντουζ ήταν άβολο για όλους.
Στα του αγώνα, ήρθε αμέσως, χωρίς χρονοτριβή, αφού δεν υπήρχε κίνηση και βγάζοντας το στριγκ της, μου είπε, ότι ήταν λιγάκι κουρασμένη (ήταν προς το τέλος της βάρδυάς της).Οπότε, προσφέρθηκα να της κάνω μασάζ, για να χαλαρώσει λιγάκι.Παράλληλα, πιάσαμε κουβεντούλα, για να σπάσει ο πάγος.Συνεχίσαμε στη ντουζιέρα, όπου ταυτόχρονα με το φρεσκάρισμα, έπεσε κι αρκετό μπαλαμούτι, με μένα να χουφτώνω τις βυζάρες και την κωλάρα της και την Ντανιέλα να παίζει, με τον ήδη αφυπνισμένο πούτσο μου.Σκουπιστήκαμε και ξαπλώσαμε στο κρεβάτι, όπου ανέλαβα πρώτος δράση με φιλιά και χάδια σε όλο της το κορμί, φτάνοντας στο περιποιημένο και καθαρό μουνάκι της.Το οποίο διαπίστωσα, ότι ήταν ήδη υγρό και καβλωμένο.Τα μεγάλα και παχυά μουνάχειλά του, όπως κι η κλειτορίδα του έγιναν το αντικείμενο του πόθου μου για αρκετά λεπτά, κάτι που όπως φάνηκε άρεσε και στην Ντανιέλα.Όταν ήρθε η σειρά της, σηκώθηκα όρθιος στο κρεβάτι, μου πέρασε το προφυλακτικό και ξεκίνησε την πίπα της.Αρχικά χρησιμοποιούσε το χέρι της, αλλά μετά από δική μου υπόδειξη σταμάτησε.Θα την χαρακτήριζα σύντομη, παρόλο που ήταν ικανοποιητική σε τεχνική κι ένταση, χωρίς να ξεχάσει τα αρ@@@ια μου, τα οποία καραμέλωσε αρκετά, ώστε να φέρει το επιθυμητό αποτέλεσμα.Πρώτη στάση ιεραποστολικά, για να μπορώ να γλείφω και να χουφτώνω τις βυζάρες της.Και δεύτερη και τελευταία, αφού η στάση του σώματός της με ερέθισε πάρα πολύ, στα τέσσερα, όπου μπόρεσα να απολαύσω τη θέα της κωλάρας της, τουρλωμένη μπροστά μου και να τελειώσω μέσα της μετά από λίγα λεπτά έντονου σφυροκοπήματος.Με ευχαρίστησε κι αφού μου έδωσε δυο φιλιά στα μάγουλα αποχώρησε.
Συμπερασματικά, η Ντανιέλα είναι μια νέα κοπέλα στο χώρο, πολύ όμορφη, με ωραίο σώμα κι υπέροχο στήθος, που κινείται περισσότερο σε gfe ρυθμούς.Είναι πολλά υποσχόμενη, έχει προοπτικές εξέλιξης, αρκεί να βελτιώσει λίγο τη διάρκεια του στοματικού της και να παίρνει περισσότερες πρωτοβουλίες κατά τη διάρκεια του σεξ.Προσωπικά, σε γενικές γραμμές με άφησε αρκετά ικανοποιημένο, αφού ήταν ευδιάθετη και πρόθυμη στις λογικές πάντα υποδείξεις μου κι ελπίζω στην επόμενη συνάντησή μας να είναι ακόμη καλύτερη και να μου προσφέρει πιο έντονες συγκινήσεις.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Ντανιέλα
Κοπέλες διαθέσιμες
-
Ημερομηνία
September 17, 2016
Τιμή €
70
Εξτρά €
-
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
  • Με σκούφο
Fetish
-
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
δεν περασα καλα.........
Γενική βαθμολογία
 
7.5
προσφατη συναντηση με την ναντια
αφου περασα απο αρκετα κατεληξα σε αυτη λογω εμφανισης
κυριως στο σωμα.....αλλα και πολλα υποσχομενου σαλοναρισματος
χαρακτηριστικο των περισσοτερων κοριτσιων αυτου του στουντιου
το κακο με αυτο το στουντιο ειναι οτι δεν εχει ντους στο δωματιο
παρα ενα κοινοχρηστο........πετσετες οχι σφραγισμενες
περασμα στο δωματιο και μετα απο λιγο ηρθε η ναντια....
χαμογελαστη και κουνιστη.......
προκαταρκτικα ελαχιστα με καποια φιλια στο σωμα
πιπ@ χωρις αλλα ζητημα ειναι να κρατησε 1-2 λεπτα...βιαζοταν....
@@ δεν περιποιηθηκε στην αρχη αλλα μετα απο μονη της εκανε ενα περασμα
προφυλακτικο και, καλα στησιματα γενικα χωρις χρηση τζελ, και με αντοχη....
μετα απο καποιες στασεις τελειωμα στο σωμα (cob)
οπου ουτε αυτο προσφερεται σαν υπηρεσια κανονικα λεει !!!!!!!!
βιαστικη γενικα οπως εχει αναφερθει και απο αλλους
και η συμπεριφορα της δεν θα ελεγα πως ειναι η καλυτερη
πολλα τα λεφτα γι αυτα που προσφερει......
δεν θα την προτεινα ...και αμμα την συγκρινεις με την αλινα
της ιδια αλισιδας, μερα με νυχτα!!!!!!
και απορω πως κανει βαρδιες μονη της, τις ημερες "αιχμης".....
συνολο εκατσα κοντα 15 λεπτα κοστος 50 μαζι με το δωρο-αδωρο που προσφερε.....

υγ ειχα διαβασει και ειχα ακουσει οτι μεσα δεν ειναι για πολλα -πολλα
αλλα περασε καιρος απο τοτε και ειπα μπας και εστρωσε.....αλλα ...δεννννννν.....

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
ναντια
Κοπέλες διαθέσιμες
ναντια
Ημερομηνία
February 01, 2016
Τιμή €
50
Εξτρά €
οχι
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Θα την ξανάβλεπες?
Δύσκολα.
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
Μια πορνικη βραδια οχι τελεια ομως....
Γενική βαθμολογία
 
7.0
μετα απο μια δυσκολη βαρδια ,εκανα βολτα απο Βριλλησου, αφου ειδα διαφορες περασα στο 36. ηταν η Ναντια απο Πολλωνια ειπε, αν και μου εμοιαζε για Αλβανη... ξεκινησε με στοματικο που ειχε μεν ενταση ,αλλα οχι τεχνικη, το βρηκα μονοτονο.... μετα πεσιμο στα τεσσερα, μικρο μουνακι και στενο , αλλα βαρεθηκε.... της ειπα να παει απο πανω, εκει καπως καλυτερα τα πραγματα, μετα απο κανα 2 λεπτο την ρωτησα αν ξανακανει πιπα. απαντησε θετικα και ξεκινησε παλι χωρις τεχνικη, μονο μεσα εξω το πηγαινε , ουτε γυρισμα γλωσσας, τιναγματα... ουτε αρχιδια εγλυψε. μαλλον βαριοτανε γενικα, και ηθελε γρηγορη ξεπετα... Κλαιω το 50αρικο! αφου εφυγα πηγα για μπυρες... εκει καλυτερα!

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Ναντια
Κοπέλες διαθέσιμες
1
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
August 05, 2015
Τιμή €
50
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
  • Με σκούφο
Θα την ξανάβλεπες?
Δύσκολα.
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
Μαρκελλα
Γενική βαθμολογία
 
8.3
σε μια εφημερία ρουτίνας καταφέραμε να μείνουμε άυπνοι 20ώρες αποκομίζοντας αρκετή δυσφορία και καλή ποσότητα υγρού στις σπερμοκύστες μας
...εκείνο τα καυλάκι μου έδωσε μήνυμα καύλας κοιτώντας με πονηρά στα μάτια και σύντομα βρεθήκαμε στο δωμάτιο...
...άρχισα να ικανοποιώ τα λειχικά μου ένστικτα στις οιστρογονοσμιλεμένες μαστικές καμπυλότητες θωπεύοντας παράλληλα τους γλουτούς της ενώ ο φαλός μου είχε γίνει κατάρτι...
και κάπου εκεί ο επαγγελματισμός πήγε περίπατο...
ρομαντικά λόγια καύλας εναλλάσονταν , με δακτυλική πρωκτοσκόπηση και ύστερα παθιασμένη αιδοιλειχία με την πύελο της να πάλλεται σαν ψάρι...
ύστερα άρχισε να μου λείχει το γυμνό πέος ενώ της δακτύλιαζα την κλειτορίδα
ανέβηκε πάνω μου και ύστερα απο ένα σύντομο κρεσέντο γέμισα το πλαστικό με σπέρμα...
κάπου εκεί απαλλάχτηκα απο το πλαστικό
το καυλάκι δεν ήθελε να φύγει , αρχίσαμε πάλι της θωπείες και τις χειλεογλωσσικές παράτριψεις προσπαθώντας να κάψουμε το άρτιεκλυθέν προλακτινικό μίγμα της ανερέθιστης περιόδου...
είμασταν κολλημένοι κάμποση ώρα , με τα υγρά χειλάκια του αιδοίου της να τρίβονται στη ραχιαία επιφάνεια του πέους μου, στην αρχή ήρεμα και στη συνέχεια πιο έντονα
άρχισα να ξανακαυλώνω , είχα και πάλι στύση , το καυλάκι χτυπιόταν απο πάνω μου με το υγρό μουνάκι της , μέχρι που ένα δεύτερο υγρό κύμα έλουσε τις ηβικές μας χώρες και λίγο το σεντόνι...
...βγήκα στο δρόμο κάπως σαστισμένος απο την απροσδόκητη εξέλιξη , αλλά ένιωθα ασφαλής καθώς δεν ξέρει όυτε το όνομά μου ούτε το κινητό μου και ήδη ήμουν αρκετά μέτρα μακρυά..

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Μαρκελα
Κοπέλες διαθέσιμες
2
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
June 16, 2015
Τιμή €
40
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
  • Με σκούφο
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
Φαιη
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Η Φαιη εχει πολυ καλη φημη λογω του πολυ ωραιου σωματος που οντως εχει και των υπηρεσιων που προσφερει. Ωστοσο στο προσωπο ειναι μετρια. Συμπεριφορα μια χαρα, βγαζει θετικη ενεργεια και συμμετοχη αρκετη εντονη με εμφανες ωστοσο το υποκριτικο στοιχειο, που μπορει να κουρασει. Παθος παντως βγαζει, δυνατο γαμησι αντεχει και μια φορα που αργουσα ειχαμε ανεση χρονου. Στα 50 κανει και ακα, χωρις και με 40. Θυμιζει πενυ στη συμμετοχη της στο σεξ. Αν μου αρεσε πιο πολυ στο προσωπο θα πηγαινα πιο συχνα.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Φαιη
Κοπέλες διαθέσιμες
1
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
December 07, 2014
Τιμή €
50
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Service Style
PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (1) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
μποντε μποντε εισαι εδω τρωω το κοτοπουλο κ σφυροκοπω
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Τη λιζα την ειχα δει πολλες φορες σε τσαρκες μου , αλλα δεν εμπαινα μαζι της μαλακια μου με διεψευσαι με τις
υπηρεσιες της .
Καναμε ενα τσιγαρο στο σαλονι κ μπηκα δωματιο
ερχεται κ αρχισε το σοου κ πεφτει πανω μου με αγριες διαθεσεις φιλια ,χαδια χαμουρεμα και ετριβε το στηθος της
πανω μου με πολυ ερωτισμο καθως με γλωσσοφιλιαζε βαθεια κ ερωτικα.
Κατεβηκε προς τα @@@@@@@ μου κ αρχισε να τα ρουφαει με μαεστρεια κ μου φτυνε τη πουτσα την επαιζε κ μου εκανε μια πιπα αξεχαστη πολυ καλη πιπα θα ελεγα ενω μου χε φερει το μουνακι της στα μουτρα .
Συνεχισε ετσι μεχρι να με καβαλησει ενω εγω εγλυφα τα βυζακια της κ αυτη με γλωσσοφιλιαζε ερωτικα
κ μετα αρχιζει το σοου με σηκωσε ορθιο κ με τσιμπουκωνε γονατιστη κ μετα με τραβαει προς τον νιπτηρα
το ενα ποδι στον τειχο κ εγω να την γαμαω στα ορθια τα χα παιξει μ αυτα που μου κανε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Την πεταξα στο κρεβατι κ τη πηρα στα τεσσερα πολυ καλη κ σ αυτη τη σταση οπου δεν αντεξα κ εχυσα .
εξοδος απ το δωματειο φαγοποσεια κ ξανα εισοδος και την πηρα απ τη πισω τρυπα της ιεραποστολικα
και πισωκολλητα ,αλλα ηθελα να της γαμησω λιγο το στομα κ εγω να παιζω με το μουνακι της
αρχισε να μου γλυφει τ αρχιδια κ μου επαιζε την πουτσα κ αδειασα πανω στα βυζακια της.
μποντε φιλακια παρε λιγο μεζε να χεις κατι να λες τα φιλια μου σου στελνω.............
καποιος θα εχει 40 πυρετο

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
λιζα
Κοπέλες διαθέσιμες
οχι
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
September 16, 2013
Τιμή €
50
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
A-level (πρωκτικό)
Ναι
Service Style
GFE+PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
Σύλβια – Λίγο πριν τις διακοπές….
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Πρώτη μέρα άδειας η σημερινή και διευθέτηση των τελευταίων εκκρεμοτήτων πριν την απογευματινή αναχώρηση για διακοπές. Λίγος ο κόσμος σχετικά στις δημόσιες υπηρεσίες και τράπεζες στην Αυγουστιάτικη Αθήνα, τελείωσα γρήγορα και ο χρόνος που απέμεινε αρκετός. Λίγες όμως και οι στουντιοεπιλογές, ειδικά στην πρωινή βάρδια, αφού πολλά κορίτσια είναι σε διακοπές.

Στο μυαλό μου ήρθε η Σύλβια που είχα δει στο banner την προηγούμενη νύχτα. Μια κοπέλα που είχα πρωτοσυναντήσει πριν από λίγες μέρες και μου είχε κάνει πολύ θετική εντύπωση. Νεαρή ξανθούλα, με σπαστά μακριά μαλλιά και γλυκό καθημερινό πρόσωπο, ωραίο κορμάκι με σωστές αναλογίες, καμπυλωτή περιφέρεια και αξιοπρόσεκτο φυσικό γεμάτο στήθος.
Μετά από τηλεφωνική επιβεβαίωση του προγράμματος ,ανέβηκα στο βουνό.

Αρωματισμένη και νωπή ακόμα από το ντους που προηγήθηκε ήρθε στο δωματιο. Λιγες κουβέντες και ξεκίνημα. Καλή στα προκαταρκτικά της με φιλιά, γλειψίματα, χάδια σε όλο μου το σώμα. Ισπανική με καλή τεχνική και σε μεγάλη χρονική διάρκεια, καραμέλωμα στα @@κια.

Σειρά μου για δράση, αφέθηκε στις ορέξεις μου να την γλύφω και να την φιλάω στο λαιμό, αυτιά, στήθος, κοιλιά, μηρούς, γόνατα γάμπες. Η συμμέτοχη της 69 που ακολούθησε άριστη, με αναστεναγμούς, βογγητά, χάδια στο κεφάλι μου και ταυτόχρονη πίεση των μηρών της.Κυκλικές κινήσεις της λεκάνης της και τρίψιμο της κλειτορίδας της. Παρότρυνση για αυξομείωση του ρυθμού ανάλογα πως την ευχαριστούσε.

Ανέλαβε με την σειρά της δράση για στοματικό. Ένα στοματικό που ας μου επιτραπεί να χαρακτηρίσω «βίαιο» και «λυσσασμένο». Και εξηγώ : Έκανε τις σωστές κινήσεις αλλά σε γρήγορους ρυθμούς, μουγκρίζοντας έντονα, λες και ήθελε να με φάει, χωρίς καθόλου χέρια, βαθύ και υγρό, καραμέλωνε τα @@κια, έπαιζε με την γλώσσα, με ταυτόχρονες πρόστυχες ματιές.

Λίγη ακόμα στοματική περιποίηση απο πλευράς μου και sex σε cow girl. Φιλάκια, γλειψίματα στο στήθος της και το λαιμό της, συνέχεια με στάση του λωτού , κάποια στιγμή την έπιασα σφιχτά από τους γλουτούς, στηρίχτηκα στα πόδια μου και την σήκωσα όρθια με αυτή αγκιστρωμένη επάνω μου χωρίς να ακουμπάει σε κανένα άλλο σημείο, κρατώντας με σφιχτά αγκαλιά.

Επιστροφή στο κρεβάτι με ιεραποστολικό με διάφορες παραλλαγές της στάσης για να συνεχίσουμε και να τελειώσουμε στα τέσσερα. Μιλήσαμε λίγο φόρεσε το ροζ στριγκάκι της με φίλησε αρκετές φορές πεταχτά στο στόμα και με χαιρέτισε. Το σκηνικό επαναλήφτηκε και στο σαλόνι όσο μιλούσα με την ευγενέστατη κυρία επί της υποδοχής, λίγο πριν την οριστική αποχώρηση μου. Ευτυχώς το καράβι το πρόλαβα

Μια πολύ καλή συνάντηση. Μια κοπέλα πρόθυμη, αποδοτική, υπομονετική και καλή τεχνίτρια. Μου έδωσε στο ακέραιο αυτό που ήθελα, πέρασα καλά και ήταν ότι χρειαζόταν πριν την αναχώρηση για διακοπές…..

Αυτά για την εμπειρία μου με την Σύλβια, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Σύλβια
Κοπέλες διαθέσιμες
1
Ημερομηνία
August 05, 2013
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
Μαριαννα για αλλαγη
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Αδεια η αθηνα ερημη πολη κ ανεβηκα στο βουνο για βολτα κ ηθελα κατι εντονο ετσι πηγα να δω τη μαριαννα
αναμονη στο δωματιο μετα απο λιγο ηρθε κ αυτη εκανε μπανακι κ εσκασε με τη πετσετα
μεγδυνει κ αρχιζει να με γλυφει σ ολο το κορμι με αγριες διαθεσεις στο λαιμο ,στα αυτια στο στομα μου δαγκωνε τα χειλια
κ μου ρουφαγε τη γλωσσα κ εγω χαιδευα την κωλαρα της της εγλυφα τα βυζια κ με το δαχτυλο του ποδιου μου της ετρυβα το μουνακι της κ αυτη με δαγκωνε με μανια.
αρχιζει να μου φτυνει τα παπαρια τα εγλυφε τα ειχε εξαφανισει στο στομα της κ με κοιταγε προστυχα μου περναγε σπατουλα
τη γλωσσα της απο τ αρχιδια μεχρι το πουτσοκεφαλο κ μου αρχιζει μια πιπα μακρας διαρκειας με πιπωνε για αρκετη ωρα.
Μετα αρχισα εγω να κανω παιχνιδι τη βαζω κατω κ αρχιζω να τη γλυφω σε ολο το κορμι της της εγλυφα το λαιμο τ αυτια τα βυζια
της εβαζα το δαχτυλο στο στομα κ επαιρνα τα σαλια της κ της ετριβα το μουνι κ της εβαζα το δαχτυλο μεσα
Συνεχισαμε ετσι για λιγο κ με βουταει απ το λαιμο με πεταει κατω αρχιζει να φτυνει το πουτσο μου κ τα βυζια της
κ αρχιζει μια ισπανικη ενω εγω το απολαμβανα εντελως τι καυλα που ναι οι πουτανες ελεγα απο μεσα μου
με σηκωνει ορθιο κ αυτη γονατιστη αρχισε να προσκυναει κ να με τσιμπουκωνει επαιρνε τα υγρα απ το μουνι της
κ μου χαιδευε με τα νυχια της την αρχιδοσακουλα .Παεινα πιασει το προφυλακτικο κ ετσι οπως ηταν στημενη αρχιζω να της
γλυφω το κωλοτρυπιδι εκατσε κ το απολαμβανε κ αναστεναζε αρχισε παλι μια πιπα κ εγω επαιζα με το κωλοτρυπιδιτης
Με ξαπλωσε κατω βαζει τα γονατα της πανω στα δικα μου κ αρχιζει να καβαλαει το πουτσο μουκ εγω της χουφτωνα τα βυζια
την κωλαρα κ χαμουρευομασταν συνεχως με παθος κ δαγκωματα .
Μετα τη βαζω εγω κατω της τον εβαζα αφου πρωτα τον ετριβα στην κλειτοριδα της την γαμαγα μια αργα μια δυνατα για να καυλωνω πιο πολυ κ συγχρονως της εγλυφα τα αυτια κ της επιανα σφιχτα τα κωλομερια αλλα το ιεραποστολικο δεν ειναι το καλυτερο μου το βαριεμαι ετσι λοιπον την εστησα στην αγαπημενη μου σταση πισωκολητο στα γονατα
αρχιζω να της τον βαζω με ρυθμο κ αυτη με κοιταγε απ το καθρευτη που τη γαμαγα μωλις φταναν τα ζουμια μου να βγουν
εκοψα το ρυθμο κ γαμαγα αργα βασανιστικα για να βγουν τα χυσια μου στη γλυκια μουναρα της
HeadbangHeadbangHeadbangHeadbangHeadbangHeadbangHeadbangHeadbangHeadbangHeadbangHeadbang

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
μαριαννα
Κοπέλες διαθέσιμες
οχι
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
August 14, 2013
Τιμή €
50
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
Με ξεθέωσες Τζένη!!
Γενική βαθμολογία
 
9.6



Γειά!Μετά απο μια μικρή στουντιότσαρκα με φίλο συναγωνιστή ,κατάληξαμε στο Βριλησσού 36.Στην βάρδια ήταν το δίδυμο Τζένη Μαρκέλα!Μολις μπήκα στο σαλόνι είπα στην τσατσά πως είμαι αποφασισμένος να μπώ με την Τζένη(ξανθια καλλονή,γυρω στο 1,68; με φυσικό στήθος)την οποία την είχα ξαναδεί σε σαλονάρισμα.Λόγω όμως υπερβολικού φόρτου εργασίας,περίμενα 15 -20 λεπτά στο σαλόνι μαζί με αλλά 3 άτομα που περιμέναν να δουν τις κοπέλες.
Μόλις άδειασε ένα δωμάτιο με φώναξε η τσατσά να περάσω.Δινω το αντίτιμο για απλό,και περνάω στο δωμάτιο.Το δωμάτιο δυστυχώς ηταν δωμάτιο μπουρδέλου,χωρίς ντουζιερα,με μόνο εναν νιπτήρα.Σε δύο σημεία του κρεβατιού υπήρχαν δυο σταγονίτσες που δεν κάθισα να ψάξω τι μπορεί να είναι,και τις σκέπασα με ενα μαξιλάρι.Δεν τσαντίστηκα ιδιαιτερα γιατί πίστευα οτι θα ξεχαστώ στην συνέχεια,όπως και έγινε!
Μετά απο 5 λεπτάκια ,ηρθε το ξανθο μωράκι ,και μου ζήτησε συγνώμη για την καθυστέρηση,γιατί ειχε πολλά δωμάτια.Της λέω δε πειράζει !
Ξαπλώνω ,και έρχεται απο πάνω μου ,και ξεκινάει ενα βαθυ καυλιάρικο γλωσσοφιλο,κατεβαινει με υγρά φιλιά στο λαιμό και στο στηθος,και καταλήγει στο επίμαχο.Δεν ασχολείται με περιποίηση στα μπαλάκια,αλλά ξεκινάει με ένα αρκετά καλό στοματικό χωρίς καπότα για λίγο στην αρχή με χρήση χεριού,και με γρηγορες κινήσεις.Προτιμούσα να το έκανε πιο αργά,αλλά μην τα θέλουμε και όλα δικά μας.Μετα απο λίγο ,μου μου έβαλε το σκουφάκι και συνέχισε την πιπα με τους ίδιους ρυθμούς.Οι κινησεις της όλες μεχρι εδώ να σημειώσω πως ηταν σχετικά γρήγορες,αλλά στο σαλόνι γινόταν πανικός(02:20 το πρωι και γινόταν χαμός),οπότε όλα δικαιολογούντε.Μετά την πίπα στήθηκε στα 4.Ξεκινάμε λοιπόν στα 4,και αρχισε να λέει.. γάμαμε.. , και διάφορα τέτοια..Ειμαι gfaκιας και η αλήθεια είναι ότι δεν ειναι τόσο του στυλ μου αυτά τα σεξουαλικα βρωμόλογα .Ετσι λοιπον οπως ημουν από πίσω της,πρόσεξα ότι μου χαλάρωσε λίγο η στύση.Της είπα να ερθω εγώ από κατω.Μπαινοβγήκα πολλές φορές αλλά δεν ημουν σε πλήρη στύση,και δεν ενιωθα οτι θα καταφέρω να τελειώσω με αυτην την στάση,άσε που ειχα λαχανιάσει.
Της λέω σε κάποια φάση κουράστηκα λίγο.Εκείνη μου βγάζει την καπότα και και αρχισε να μου τον παίζει με το στόμα ανοιχτό προκειμένου να την τελείωσω .Την σταμάτησα και της είπα,να συνεχίσουμε λιγο ακόμα,γιατι δεν λέει να τελειώσουν όλα τόσο γρήγορα.Μου φοράει λοιπόν πάλι προφυλαχτικό,και της λέω να κατσει πάλι απο πάνω μου,με την πλάτη προς εμένα αυτην την φορά.Εκεί μετά απο αρκετή προσπάθεια ηρθε το τέλος.
Με ρώτησα αν πέρασα καλά,και μου εδωσε ενα τελευταίο φιλί και αποχωρησε βιαστικά.
Στο σαλόνι μετά με ξαναφίλησε και με ξαναρώτησε αν πέρασα καλά.
Σιγουρα πέρασα πάρα πολύ καλά.Αλλά το τέλειο θα έρθει λογικά την επόμενη φορά,γιατί δεν εχω συνηθίσει ,με τέτοιας κατηγορίας πουτάνα,και έτσι ενιωθα σαν να εμπαινα πρώτη φορά.Το πολύ gfe μέ έφαγε!Φευγοντας χρειαστηκε να πιω 2 ποτήρια νερό γιατι ειχε στεγνώσει ο λαιμός μου!
Ενοείτε θα την ξανατιμήσω,γιατί πιστευω ότι θα μαι πιο άνετος την επόμενη φορά και ετσι θα το ευχαριστηθω περισσότερο!

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Τζένη
Κοπέλες διαθέσιμες
Μαρκέλα
Ημερομηνία
July 27, 2012
Τιμή €
50
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE+PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
Μικαέλα: μεταμορφώθηκε και με έστειλε!
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Η Μικαέλα μπορεί να είναι καινούργια στον χώρο των στούντιο αλλά όχι και σ'αυτόν του πληρωμένου έρωτα. Η μελαχρινή Ρουμάνα έγραψε πολλά χιλιόμετρα στο αλήστου μνήμης Amnezia, όπου ήταν ένα από τα τοπ ονόματα στο ρόστερ του πορνομέγαρου. Μ'έναν σπάνιο σωματότυπο (συνδυασμός αδύνατου, μοντελέ σώματος και απίστευτου φυσικού στήθους) και μια καλή φήμη για τις επιδόσεις της στο δωμάτιο, δεν ήταν δυνατόν να μ'αφήσει ασυγκίνητο. Ωστόσο η ψυχρότητα και η ξινίλα που έβγαζε μονίμως, με απέτρεψαν από το να επιδιώξω περεταίρω συναντήσεις μαζί της.

Αυτό άλλαξε πριν μερικές μέρες όταν την ξανασυνάντησα σε τσάρκα στο στούντιο όπου εργαζόταν πλέον. Εγκάρδια, διαχυτική και με πολύ επιθετικό σαλονάρισμα που περιλάμβανε θώπευση των απόκρυφων σημείων μου (ευτυχώς κράτησα χαρακτήρα και δεν την πάτησα όπως ο συναγωνιστής heellover με τη Μαρκέλα), δεν το σκέφτηκα πολύ προτού δώσω το 50άρι και περάσω στο δωμάτιο. Αρνητικό σημείο η έλλειψη ντουζιέρας, ευτυχώς δηλαδή που είχα κάνει μπάνιο προτού βγω.

Μετά από λίγο έρχεται και η Μικαέλα χαμογελαστή και κεφάτη, με λίγα λόγια καμία απολύτως σχέση με την κατσούφα που καθόταν μονίμως σ'ένα σκαμπό και "έκλαιγε το μακαρίτη" όπως την είχε περιγράψει συνάδελφος. Αρχίζουμε τα φιλιά και τα υπόλοιπα προκαταρκτικά μέχρι τη στιγμή που με ξαπλώνει. Εκεί ρε παιδιά αρχίζει ένα στοματικό, μα τι στοματικό. Η ΠΙΠΑ!!! Ακόμη και τώρα τι θυμάμαι και με γαργαλάνε τ'αρχίδια μου. Τι αλλαγές ρυθμού, τι βαθύ λαρύγγι, τι γλείψιμο αρχιδιών, τα πάντα όλα. Αφού δεν εγκατέλειψα τον μάταιο τούτο κόσμο εκείνη τη στιγμή, θα ζήσω 100 χρόνια. Μετά απ'αυτό ήρθε από πάνω μου όπου διέπρεψε ως cowgirl ενώ εγώ απολάμβανα το λαχταριστό της στήθος, όνειρο για κάθε βυζολάγνο. Ακολούθησαν ισπανικό, πισωκολλητό, για να έρθει το τέλος μιας από τις καλύτερες εμπειρίες μου με αυτήν πάλι από πάνω μου να κάνει ακροβατικές ασκήσεις.

Συμπερασματικά, η Μικαέλα μετά την οβιδιακή της μεταμόρφωση είναι μια από τις καλύτερες προτάσεις στην Αθήνα αυτή την εποχή. Όμορφη, άψογη επαγγελματίας και πολύ καλή σ'αυτό που κάνει, δεν θ'αφήσει παραπονεμένο ακόμη και τον πιο απαιτητικό στουντιάκια. Εύγε κούκλα μου και πάντα τέτοια.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Μικαέλα
Κοπέλες διαθέσιμες
Έμιλυ
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
June 04, 2012
Τιμή €
60
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
  • Με σκούφο
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
Ήδονη ... μέ μία ματιά ..κάπου !!!!!!
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Ητανε πρίν καιρό μία συνάντηση έκτος studio πού μοιραία θά είχε καί τήν καταληξη τήν πρέπουσα.... στό studio
Όνομα ....... Τζοβάνα ..... Μουρίτσα πονηρή, κορμάκι σφικτό νεανικό ....μεσούλα ??
.......δαχτυλίδι βυζάκια δυομισάρια, συμμετρικά, έκπληκτικής άφής, με όμορφες ρωγίτσες.
Κωλαράκι ποίημα καί μουνάκι χάρμα άνατομίας,παχουλό παχουλό άπο τά λίγα πού έχω συναντήση στήν έρμαφρόδιτη ζωή μου !!!!!!

Χώρος εύπρεπής άλωστε τό Βριλησσού 36 φημίζεται , καθαρός καί σοβαρός.

Σεντόνια πάντα καθαρά καί χώρος πεντακάθαρος !!!!!
Parking άπλετο μπροστά, φωτογραφίζεσαι βέβαια ότι ήρθες να γαμίσεις, άλλά πιός νιάζεται.

Τό σαλονάρισμα τής Τζοβάνας άποκλείεται να άφήσει άσυγκίνητο άρσενικό, πόσο μάλλον έμένα, που πληροί τις άπαιτήσεις....

Ξαφνικά πήρα τό μήνυμα άπό τό όλο νάζι βλεμα της .....

Πέρασα στό δωμάτιο καί άφησα τον zidan68 νά ρυθμίση τό οίκονομικό.....

Αναμονή έλάχιστη έως καθόλου καί τό λαγνο βλέμα έσκασε μύτη καί πρίν καλα καλά καταλάβω τί συμβαίνη βρέθηκα στριμωγμένος όρθιος στήν γωνία άνήμπορος νά άντισταθώ στίς όρεξεις τής Τζοβάνας ..... άφέθηκα λοιπον στα σχέδιά της καί όμολογώ ότι ή συμμετοχή της μού άλλαξε καί άνέβασε τήν διάθεση μου !!!!!!!

Χάδια καί ένα έκπληκτικό body fire body, κατέληξε σέ μιά άπίστευτα αίσθησιακή ίσπανική άκούγωντας τις άνάσες τά φτυσίματα καί τα άναφιλητά της.

Ανέλαβα δράση λοιπόν γλείφοντας το πανέμορφο στητό της στήθος...
(Γαμώ τό στήθος έχει τό μωρό )

Το στοματικό της ήταν όπως άκριβώς ήθελα.. τεχνικό, παθιάρικο, μέ πολύ φτύσιμο...

Ξαφνικά άνέβηκε έπάνω μου...ή απόλαυση σέ όλο της τό μεγαλείο ......

Με κατάπινε σάν τήν χάρυβδη μέσα της καί έγω να νιώθω το στενό της μουνάκι χωρίς την προσθήκη λιπαντικού ( ήτανε φτιαγμένη ??... δέν τό έμαθα καί άς ρώτησα)

Αλαξα στάση καί ήρθα πίσω της...
Μαγεία.................παίξιμο της λεκάνης της σε oriental ρυθμούς και έναλλαγές του
άργιλέ ........
Τό τέλος έρχότανε .

Τη γύρισα λοιπόν άνάσκελα και κρατιόμουνα όσα δευτερόλεπτα μπορούσα, να άπολαμβάνω τους ήχους της άπό το σμιλεμένο της κορμί καί την ήδονή άπο τό στενό της μουνάκι .... καί ξάφνου μού πετάη τό θεικό ........
(θέλης τόν κώλο μου ???????????) Τί τό ήθελε ............

Αυτό ήταν , έκρηξη κρυοδυναμίτη και τέλος !!!!!!!

Έμεινα μέσα της κάποια λεπτά και τότε κατάλαβα πώς όλη την ώρα ήμουν μαζί της στο μαγεμένο πουθενά!

Η Τζοβάνα είναι ένα κορίτσι έκπληκτικό , άν καί ήτανε ή πρώτη φορά νόμιζα ότι έχω ξαναπεράση μαζί της πολλές φορές ........Κλείνοντας να άποδώσω τα εύσημα που πραγματικά, της άξίζουν!!

Εμφάνιση, συμπεριφορά, καί έπαγγελματισμός ύψηλού έπιπέδου...........
Πράγματι έκπληκτική ...... καί τό σπουδαιότερο έχει ένα μουνάκι έκπληκτικού μεγέθους...............
(μού θύμισε λίγο Έλένη άπο 104 τό μουνάκι)
πού θά τό λατρέψουνε οί fun τού είδους !!!!!!

Βέβαια ή δική μου κρίση είναι ή ώς άνω διά τήν συνευρεση....

Υ.Γ. Βέβαια θά ήθελα νά γραψω κάτι ποιητικό , άλλά οί λατρεμένοι μου fun
θέλουνε κριτικές πεζές ......

Τά σέβη μου !!!!!!!!

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Τζοβάνα !!!!!
Κοπέλες διαθέσιμες
Κλαούντια !!111
Ημερομηνία
May 15, 2012
Τιμή €
50
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Τα φτύνει
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
ΤΖΟΒΑΝΑ .....ΔΥΝΑΜΗΤΗΣ !
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Οπως λεει και ο προηγουμενοσ συναγονιστης η εν λογο κυρια ειναι λιγο υπερβολικη .....ΑΛΛΑ .....εχει ενα κορμι πραγματικα θανατος και στο προσωπο ειναι αρκετα συμπαθιτικη , με μια ματια που εμενα προσωπικα με καυλωσε πολυ ! (γουστα ειναι αυτα).
Τεσπα στα του αγωνα η γκομενα ειρθε μεσα στο δοματιο και με ξεζουμισε πραγματικα ....ειχα αλωστε και χρονο προπληρωμενο ....οποτε δεν υπηρχαν βιασινεσ ....
αν και υμουν πσιλοντιρλα μιασ και ηταν και 5:30 το προι ,με ξυπνησε μια χαρα , με πολυ ενταση ,καλη πιπα και μετα απο την δικη μου περιποιηση , εναλαγη στασεων σε ολο το δωματιο !!!
Μια πολυ καλη εμπιρια για εμενα που δεν το εχω και πολυ στο στουντιο !

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
TZOBANA
Κοπέλες διαθέσιμες
Αλλη μια αλλα δεν θυμαμαι ονομα
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
January 14, 2012
Τιμή €
120
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
A-level (πρωκτικό)
Ναι
Πλαστικές επεμβάσεις
στα στήθη
Service Style
PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 1
Τζοβάνα μια "fake" τίμια πρόταση για μερικούς
Γενική βαθμολογία
 
6.9
παιδιά το Σάββατο βράδυ με έβγαλε ο δρόμος στην Βριλησσού 36... και πιο συγκεκριμένα στα βυζιά της Τζοβάννας.

βασικά η φάτσα της είναι πολύ χάλια δυστυχώς... το κορμί είναι αρκετά θανατηφόρο και τώρα με τα κανόνια τα καινούρια είναι φωτιά! ρε γαμώτο το κακό με αυτήν είναι οτι ήταν σε βαθμό αηδίας ψεύτικη!!! πρώτη φορά νομίζω οτι έβαλα τα γέλια εκεί που γαμούσα πουτάνα! κοπανιόταν σα χταπόδι και φώναζε, λες και ήμουν ο Σον Μαικλ να πούμε, τρομερή! Δηλαδή αυτό με ξενέρωσε αδιανόητα και σίγουρα δε θα ξαναπάω.... αν και από την άλλη έκανε οτι μπορούσε για να περάσω καλά είναι η αλήθεια.
Αλλάξαμε 2,3 στάσεις χωρίς ιδιαίτερη βιασύνη από αυτήν, θα μπορούσε να ταν λίγο πιο υπομονετική ίσως, και το τέλος ήρθε με μαλακοτσιμπουκοκατάσταση στα βυζομπαλά της. Από μόνη της έγλυφε ακάποτα αβέρτα στο απλό πρόγραμμα, δε ξέρω εάν το κάνει γενικά ή απλά της ήρθε σε μένα, στα @@ μου , αλλά ήταν το όλο σκηνικό τόσο fake που με είχε ξενερώσει.
Κάποιοι άλλοι ίσως καβλώσουν δε ξέρω, εγώ ντάξει ,για μια φορά καλά ήταν.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
τζοβάνα
Κοπέλες διαθέσιμες
τζοβάνα, βαλέρια
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
December 17, 2011
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Πλαστικές επεμβάσεις
στα στήθη
Service Style
PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Δύσκολα.
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (1) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
Η άλλη όψη της Τζοβάνα…..
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Έχει περάσει πολύς καιρός από τότε που είχα την μοναδική μου εμπειρία με την Τζοβάνα. Μια μέτρια σε γενικές γραμμές εμπειρία, χωρίς κάτι το αξιομνημόνευτο.
Εκτοτε την έχω δει αρκετές φορές σε τσάρκες, και η «φυσιογνωμική» γνωριμία υπάρχει, χωρίς όμως το κάτι παραπάνω.
Είναι μια αρκετά sexy κοπέλα, με ωραίο σώμα χωρίς ίχνος περιττών κιλών, με μακριά σπαστά μαλλιά και kinky πρόσωπο.
Σε πρόσφατες συζητήσεις με φίλο συναγωνιστή, αναφέρθηκε το όνομα της με καλά σχόλια, και έτσι από τότε «ψηνόμουνα» να κάνω ένα δεύτερο test drive μαζί της. Κάτι που έγινε σήμερα.

Αρκετα ευδιάθετη και γελαστή το σαλόνι, με χαιρέτησε, ζεστά και έτσι η απόφαση να περάσω στα ενδότερα, δεν ήταν δύσκολη και έτσι η ευγενική και φιλική κυρία επί της υποδοχής, με οδήγησε στο δωμάτιο.
Δεν άργησε να έλθει. Λίγες κουβέντες και επί το έργον.

Η περισσότερη ώρα της συνεδρίας μας, καταναλώθηκε σε προκαταρκτικά και στοματικό.
Τα οποία ήταν πολλά και ποιοτικά, με πέρασμα της γλώσσας της από όλο μου το σώμα, στην κυριολεξία από την κορυφή μέχρι τα νύχια. Πέρασμα γαργαλιστικό, με καλή τεχνική, γλειψίματα και φιλιά από τα πόδια, τους μηρούς, το στήθος, τον λαιμό και τα αυτιά μου.
Την ξάπλωσα ανάσκελα και περιποιήθηκα και εγώ όλο της το σώμα, εκτός από το «γατάκι της» μιας και είχα επιλέξει το απλό πρόγραμμα. Δεκτική, δεν έμενε απαθής και όποτε μπορούσε ανταπέδιδε και αυτή σε όποιο σημείο του σώματος μου είχε πρόσβαση.

Πολύ καλό το στοματικό της, με φτυσίματα, βαθύ , περάσματα και χτυπήματα της γλώσσας, τόσο στον κορμό όσο καις το κεφαλάκι. Πολύ καλή επίσης και η περιποίηση της ευρύτερης περιοχής με έμφαση στα @@κια. Στοματικό που δεν περιορίστηκε σε μια στάση, αλλά σε αρκετές με την Τζοβάνα από πάνω, από κάτω, πλάγια….

Μετά από τέτοιο ρεσιτάλ προκαταρκτικών και στοματικού μια μόνο στάση ήταν αρκετή στο sex για να ελθει το τέλος. Και αυτή ήταν με την Τζοβάνα επάνω μου, να δίνει τον ρυθμό να με χαϊδεύει, και να μην σταματά να με φιλάει και να με γλύφει στο στήθος, στον λαιμό και τα αυτιά μου.
Μιλήσαμε λίγο, αστειευτήκαμε μέχρι την στιγμή της αποχώρησης της, αφού με ευχαρίστησε και με καληνύχτισε με ένα πεταχτό φιλί.

Στην προηγούμενη κριτική μου γι΄αυτήν είχα γράψει, θυμάμαι, πως είναι μια κοπέλα που άμα θέλει, το έχει. Και σήμερα το ήθελε. Πρόθυμη, ικανή, δεκτική με πρωτοβουλίες με έκανε να πιστέψω πως σήμερα «γνώρισα» την πραγματική Τζοβάνα και με «υποχρέωσε» να αναθεωρήσω την άποψη που είχα γι΄αυτην από την προηγούμενη επίσκεψη μου.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Τζοβάνα, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Τζοβάνα
Κοπέλες διαθέσιμες
Αμαρυλλίς
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
November 19, 2011
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 1
Πέννυ η Χαμογελαστη ( Value 4 Money)
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Πολύ φιλική υποδοχή , καθαρός , ευχαριστος χώρος , η Πέννυ όμορφη και με κέφι αν και πρεπει να ήταν κουρασμένη γιατι ήταν στο τέλος της βάρδιας. Μπράβο της πάντως δεν έκανε τίποτα λιγότερο από τις προηγούμενες περιγραφές, Sex Show, Strip, χαδια, πιπα με φτυσιμο, καραμέλωμα στα @@, εναλαγή στάσεων , δεκτική σε όλα , ευχάριστη , χαμογελαστη , ευδιάθετη , κουβεντούλα στο τέλος , άνετη , περασα φίνα !!!

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Πεννυ
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
June 18, 2011
Τιμή €
50
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
  • Με σκούφο
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Service Style
GFE+PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
ευχαριστη εμπειρια...
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Ας γραψω 2 λογια το στουντιο, βραδυνη βαρδια, η υποδοχη ηταν φιλικη, χωρις να με ξερει ή να με εχει ξαναδει. Το "σαλονακι", οι 3 καρεκλες δηλαδη, αδειες, βγαινει απο ενα δωματιο η Αμαντα, χαιρεταει, και πηγαινει μεσα. Ερχεται η κυρια της υποδοχης, μου λεει να περασω στο δωματιο, ζηταει το δωρακι, και μου λεει μια βλακεια, οτι μου εκανε χαρη που με εβαλε τοσο γρηγορα και δεν περιμενα.... Δεν της δινω σημασια, αλλα αυτο το "καλοπιασμα" ηταν περιττο.

Το δωματιο ειχε τα βασικα, με νιπτηρα, και μπορω να πω οτι ηταν μια χαρα και καθαρο.

Δε χρειαζεται να γραψω τιποτα για την Αμαντα, η κοπελα κανει οτι μπορει για να περασεις καλα.
Στην αρχη μπηκε λιγο βιαστικα, αλλα δεν εδειξε οτι θελει να τελειωσει στο 5λεπτο και να φυγει. Στο social, ειναι μια χαρα, ειπε και 2-3 κουβεντες.

Φευγωντας, με πηγε ως την πορτα η κυρια της υποδοχης, και οταν εκανα ενα καλο σχολιο για την Αμαντα, χαμογελασε με ικανοποιηση

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Αμαντα
Ημερομηνία
April 28, 2011
Τιμή €
50
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Με σκούφο
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Service Style
GFE+PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
Αμάντα η Βασίλισσα της Ηδονής!!!
Γενική βαθμολογία
 
9.8

Η επίσκεψη στο στούντιο έγινε την ώρα του Ισπανικού ντέρμπι, για ευνόητους λόγους. Αλλά οι συναγωνιστές μας ήταν ήδη εκεί.
Να σας πω μόνο πως ξαφνιάστηκα λίγο στην αρχή, γιατί δεν είχα ξαναδεί την Αμάντα μελαχρινή. Το νέο μαλλί είναι πολύ σέξι και της ταιριάζει κι αυτό πολύ. Τα υπόλοιπα πιθανόν να τα ξέρετε. Ψηλή, με μοντελέ σώμα, μόνιμο χαμόγελο στα χείλη κι ένα μεγάλο τατουάζ στην πλάτη (και 2-3 ακόμη πιο μικρά).
Πολύ ευδιάθετο σαλονάρισμα όπως πάντα, με χορό στον στύλο και καυλωτικά χτυπήματα στο λαχταριστό κωλαράκι της. Μπορεί κανείς ν' αντισταθεί σ' αυτή τη γλυκιά φωνή που σε καλεί στο δωμάτιο;;; Εγώ πάντως δεν μπόρεσα.
Είσοδος και αναμονή. Με το που μπαίνει η Αμάντα στο δωμάτιο αρχίζει να χορεύει πολύ προκλητικά στο ρυθμό της μουσικής, μπροστά στον καθρέφτη. Σούπερ καύλα! Μετά από λίγο βγάζει τα τακούνια της κι ανεβαίνει στην καρέκλα για να συνεχίσει εκεί τον χορό της. Το πιο γλυκό μαρτύριο απ' όλα! Στην συνέχεια βγάζει με αργές κινήσεις τα εσώρουχα της κι ορμάει στο κρεβάτι. Ευτυχώς, γιατί δεν άντεχα άλλο μακριά της!
Την χούφτωνα όπου έβρισκα με τέτοια ένταση και πάθος, σα να είχα να ακουμπήσω γυναίκα για χρόνια. Κι αυτή όμως δεν πήγε πίσω. Φιλιά σε όλο το σώμα μου, ενώ με το χέρι της χάιδευε το πέος μου.
Με είχε φτιάξει για τα καλά. Παίρνω εγώ το προφυλακτικό απ' το τραπεζάκι και της το δίνω. Ονειρική πίπα!!! Φτυσίματα, deepthroat (τον πήρε όλο στο στόμα της, μέσα για μέσα) και special καραμέλωμα στα @@. Την σταμάτησα γιατί υπήρχε κίνδυνος η συνάντηση μας να τελειώσει πρόωρα. Ανέβηκε πάνω μου και το ματς ξεκίνησε. Έγλυφα τα βυζιά της αχόρταγα ενώ τα χέρια μου είχαν κολλήσει πάνω στο κωλαράκι της. Τρομερός ρυθμός!
Μόλις κατάλαβε ότι κατέβασα λίγο ταχύτητα (για να μην τερματίσω εκεί), σταμάτησε. Σηκώθηκε από πάνω μου και πήγε προς την άκρη του κρεβατιού. Χωρίς να κατέβει, έπιασε την καρέκλα με τα χέρια της και την έφερε πιο κοντά. Τα γόνατα της ήταν πάνω στο κρεβάτι και τα χέρια της πάνω στην καρέκλα. Κι όλα αυτά μπροστά στον καθρέφτη. Καλά, μιλάμε για ΤΟ στήσιμο. Γυρίζει προς το μέρος μου και χαμογελώντας μου κάνει νόημα να πάω εκεί.
Χωρίς δεύτερη σκέψη ορμάω σαν ταύρος κι αρχίζω να την σφυροκοπάω αλύπητα! Η Αμάντα βόγκαγε και μαζί της κι εγώ. Εκεί δεν κρατήθηκα άλλο και της έριξα και μερικά μπατσάκια στον πισινούλη της! Το σκηνικό αυτό κράτησε αρκετά λεπτά γιατί δεν ήθελα να αλλάξουμε στάση και συνοδεύτηκε από τα ανάλογα προστυχόλογα!
Πόσο άλλο πια ν' αντέξω; Το ηδονικό τέλος ήρθε να με βρει! Έπεσα προς τα πίσω με την πλάτη στο κρεβάτι, αποκαμωμένος. Σκεφτόμουν "μακάρι να μπορούσα να κρατήσω κι άλλο..."
Ανταλλάξαμε μερικές κουβέντες για το πως περάσαμε το Πάσχα και στην συνέχεια η Αμάντα ντύθηκε, με καληνύχτισε γλυκά και βγήκε γιατί το κουδούνι είχε ήδη χτυπήσει 3-4 φορές (μα καλά, κανείς δεν είδε προχθές τον σούπερ ημιτελικό;;;)
Αμάντα είσαι Καύλα, με το κάπα κεφαλαίο!!! Να είσαι σίγουρη πως θα με ξαναδείς πολύ σύντομα!!!

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Αμάντα
Ημερομηνία
April 27, 2011
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
H καλύτερη μου φορά με την Πένυ.....
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Σε σημερινή τσάρκα συνάντησα μετά από καιρό την Πενυ. Γνωστή σε πολλούς πιστεύω, και δεν θα κουράσω με περιγραφές.
Για μια ακόμα φορά απίστευτο sex show στο σαλόνι, άνθρωπος είμαι και όχι robot, και δεν μπόρεσα να αντισταθώ.

Η Πενυ είναι πάντα καλή στο δωμάτιο, αλλά σήμερα ήταν το κάτι άλλο. Προκαταρκτικά μοναδικά, με φιλιά, χάδια αγκαλιές, σε μεγάλη χρονική διάρκεια.
Απίστευτο στοματικό, με φτυσίματα, πέρασμα της γλώσσας της σε όλο τον «μικρό Cheyenne», καραμέλωμα στα @@κια, deep throat. Και πάλι προκαταρκτικά με τον ίδιο όλο πάθος ρυθμό, για να επακολουθήσει νέο στοματικό.
Το sex μαζί της άψογο με πολλες εναλλαγές στάσεων εντος και εκτός κρεβατιού, με σφιχτές αγκάλες, χάδια και πολλά άλλα σεξουαλικά παιχνίδια. Μετά το τέλος μιλήσαμε για λίγο, και έφυγε σχετικά σύντομα, μιας και το κουδούνι δεν είχε σταματήσει να χτυπάει, αφού με καληνύχτισε με ένα πεταχτό φιλάκι στο στόμα.

Σήμερα ήταν η καλύτερη μου εμπειρία με την Πενυ. Σε μια συνεύρεση με μεγάλη άνεση χρόνου, πήρα αυτό που ζήταω σε μια επίσκεψη μου σε studio. Τρυφερή, υπομονετική δεκτική στις ορέξεις μου, με έκανε να ξεχαστώ και να νοιώσω ότι έκανα sex με μια κοπέλα που μου αρέσει και της αρέσω. Μια από τις απολαυστικότερες συνευρέσεις που είχα τον τελευταίο καιρό.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Πένυ , που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Πένυ
Ημερομηνία
April 26, 2011
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Πλαστικές επεμβάσεις
στα στήθη
Service Style
GFE+PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 1
ΔΕΝ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Βραδυνή τσάρκα και κατάθεση στην εν λόγω κορασίδα. Θερμή στην υποδοχή και μες στην (κάυλα). Από κορμί και πρόσωπο ωραία μελαχρινή και χαμογελαστή κοπελίτσα αλλά χωρίς να με εντυπωσιάσει, ήμουν να πάω να μην πάω, τελικά με την συμπεριφορά και την επιμονή της δεν το μετάνιωσα. Με λίγα και απλά λόγια πίπα πολύ καλή με δόσεις dp, στα του αγώνα δεκτική στις αλλαγές στάσεων (την ψιλοκούρασα μπορώ να πω), φιλότιμη με συμμετοχή και δυνατές κραυγές ιδιαίτερα στα τέσσερα, αντέχει σφυροκόπημα και σε γενικές γραμμές πέρασα καλά.
Αυτά τα ολίγα απο πλευράς μου.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
March 01, 2011
Τιμή €
50
Εξτρά €
Οχι
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Service Style
PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
Δείτε όλες τις αξιολογήσεις