Αναζήτηση

Review Detail

8.0 1 10 0.5
Massage January 08, 2015 1186
Ειρήνη εντυπωσιακές υπηρεσίες
Overall rating

8.0
Δοκιμάζοντας την Ειρήνη έμεινα με πολύ καλή εντύπωση. Ένας καλός λόγος για να γράψω κριτική.

Χωρίς ραντεβού και συνεννόηση πέρασα από το μέρος. Η Ειρήνη είναι μια ψηλή μαυρομάλλα κοπέλα στα 40 απο Βουλγαρία. Από την κουβέντα φάνηκε πολυ έξυπνο άτομο και σοβαρό σε αυτό που κάνει. Πέρασα μέσα και αφού έκανα ένα φρεσκάρισμα ξάπλωσα για να απολαύσω το μασάζ, που ήταν εξαιρετικό. Το δεύτερο μέρος ήρθε με αυθόρμητο τρόπο. Η μάλαξη όλου του σώματος και τα χάδια τον είχαν κάνει τούρμπο, και περάσαμε σε ένα ωραίο και βαθύ τσιμπούκι με γλείψιμο στις μπάλες. Εγώ της έβαζα χέρι οπου διαπίστωσα οτι "μούσκευε"! Την ξάπλωσα στο μασαζοκρέββατο και τις έκανα γλυφομούνι ενώ όπως ήμουν όρθιος αυτή έγειρε το κεφάλι και με έγλειφε μεχρι που άρχισε τις συπάσεις και έχυσε (???) . Μετά μου πέρασε καπότα, σηκώθηκε όρθια, όπως ήταν έσκυψε την μέση της και μου ζήτησε να την πάρω πισοκολλητό,επειδή είναι ψηλή βόλεψε αυτή η στάση, και τον έβαλα στο μουνάκι της και μετά από λίγο ήρθε το τέλος.
Η Ειρήνη είναι από τα πιο σοβαρά κορίτσια που έχω γνωρίσει στον χώρο και πραγματικά αξίζει την εμπειρία. Νομίζω ότι δεν προσποιείται καθόλου, και το γουστάρει πολύ αυτό που κάνει. Αν δεν είσαι απότομος, αγενής και να βιάζεσαι, θα περάσεις πολύ καλά.
Την προτεινω σε αυτούς που δεν καιγονται να πάνε με μοντέλο και τους ενδιαφερει να περάσουν μια χαλαρωτική ώρα με μια ευγενική και φιλοτιμη γυναικα. Στο τελος με ευχαριστησε κιολας. Νομίζω οτι με 30€ είναι ενα καλό VFM.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
November 17, 2016
Κόστος €
30
Εξτρά €
0
Βάρδια