Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 3 10 0.5
Studio 07 December, 2020 2730
Φωτεινή - Το πνεύμα πρόθυμο, η σαρξ ασθενής.....
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Είχα δει τις φωτογραφίες της και μου είχε κινήσει το ενδιαφέρον. Έτσι λοιπόν, πήγα σήμερα για την στενότερη γνωριμία. Όταν παρουσιάστηκε στο σαλόνι δεν ήταν αυτό που περίμενα, και δεν ενθουσιάστηκα. Έκανα να φύγω, όμως κοντοστάθηκα, σκέφτηκα το κλασσικό Ελληνικό «Δεν γαμιέται….» και πέρασα στο δωμάτιο.

Η Φωτεινή : Milf, ξανθιά με σγουρά μαλλιά λίγο κάτω από τους ώμους. Πρόσωπο καλοσυνάτο, χωρίς όμως το απαραίτητο sex appeal. Όσον αφορά το σώμα της, δεν μπορείς να το πεις γυμνασμένο, αλλά σε καμία περίπτωση λιπώδες. Το στήθος της μικρό και πολύ χαλαρό, όπως αποδείχτηκε στην συνέχεια στο δωμάτιο όταν έβγαλε το σουτιέν. Δυνατό σημείο της ο κώλος της.

Σύντομη άφιξη στο δωμάτιο. Χαμογελαστή, με ρώτησε το όνομα μου, καθώς έβγαζε το ροζ σετ εσωρούχων που φορούσε.
Τα προκαταρκτικά της πολύ καλά. Φιλιά και γλειψίματα σε όλο το σώμα από τους μηρούς μέχρι τα αυτιά. Διέκοψε τα προκαταρκτικά και προσφέρθηκα να μου κάνει μασάζ. Χωρίς να είναι κάτι το ιδιεταιρο, άρχισε να τρίβει το σώμα της στην πλάτη μου, χαϊδεύοντας με ταυτόχρονα.
Εδω να τονίσω πως προερχόμουνα από μια κουραστική μέρα, και σε συνδυασμό με την διπλή χθεσινή κατάθεση δεν ήμουν στην καλύτερη δυνατή φόρμα.
Με γύρισε ανάσκελα και συνέχισε τα προκαταρκτικά με τον ίδιο ρυθμό. Τοποθέτηση σκούφου στον «μικρό Cheyenne» ο οποίος παρά τις φιλότιμες προσπάθειες της Φωτεινής δεν εννόησε να ξυπνήσει.
Με τα πολλά κατάφερε μια κάποια ανόρθωση και μου πρότεινε να ανέβει από πάνω μου για την έναρξη του sex.
Επειδή έβλεπα ότι δεν γινόταν δουλειά, της ζήτησα να συνεχίσουμε και να τελειώσουμε με στοματικό.
Χωρίς καμία αντίρρηση, συνέχισε το έργο της και έτσι μετά από αρκετή ομολογουμένως ώρα ήλθε το τέλος. Με χαιρέτησε, την ευχαρίστησα για την υπομονή της και έφυγε.

Το ότι δεν πέρασα καλά είναι αποκλειστικά δική μου ευθύνη. Η κοπέλα έκανε ότι μπορούσε για να τελειώσω και τα κατάφερε. Ίσως άλλες συνάδελφοι της να με είχαν αφήσει στα «κρύα του λουτρού». Έδωσε ρεσιτάλ υπομονής, διάθεσης και επαγγελματισμού. Σε όποιον αρέσει στο σαλόνι, θεωρώ ότι θα περάσει πολύ καλά.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Φωτεινή που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Φωτεινή
Ημερομηνία
November 28, 2010
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Θα την ξανάβλεπες?
Δύσκολα.
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 1

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού