Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.0 7 10 0.5
Studio 06 January, 2021 2493
Super Κατερίνα
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Δανείζομαι τον τίτλο ενός παλιού κοριτσίστικου περιοδικού της δεκαετίας των ΄80s για να περιγράψω την χθεσινή μου βραδιά με την Κατερίνα, στην οποία η Κατερίνα μόνο κοριτσάκι δεν αποδείχτηκε. Και εξηγώ :
Είναι μια ψηλή κοπέλα, γύρω στο 1,75, χωρίς τα τακούνια με καστανά ίσια μαλλιά στο ύψος των ώμων περίπου. Ναζιάρικο μουτράκι, με σαρκώδη χείλη, και πονηρές ματιές. Στήθος ενισχυμένο, σε αρκετά large διαστάσεις, που εάν δεν την είχα δει στα πρώτα της βήματα το 2010, πριν την επέμβαση, θα έπαιρνα όρκο ότι είναι φυσικό. Ο χειρούργος, έβαλε όλη του την τέχνη και το αποτέλεσμα είναι εκπληκτικό. Περιφέρεια σε σωστές αναλογίες, καλοσχηματισμένοι μηροί. Κοπέλα που ένα την συναντήσει κάποιος στον δρόμο, δύσκολα δεν θα γυρίσει το κεφάλι του για μια δεύτερη ματιά.

Στις τελευταίες μου επισκέψεις στο X-Bar μου είχε κάνει ιδιαίτερη εντύπωση, και για τον λόγο αυτό, συντροφιά με τον px75 φτάσαμε περασμένα μεσάνυχτα στο ίδρυμα της Ηλιούπολης, για μια ακόμα συνάντηση μαζί της (μετά από αυτή που είχα την προ διετίας στο Κασσάνδρας 4Γ) σε πρόγραμμα των 70 ευρώ, το οποίο περιλαμβάνει 69, ισπανικό και μασάζ.

Μόλις που είχα τελειώσει το ντους, όταν μπήκε κρατώντας μια πετσέτα και το baby oil για το μασάζ. Με ρώτησε εάν με πειράζει να περιμένω λίγο για να κάνει και αυτή ένα ντους. «Κάθε άλλο», της απάντησα.
«Θα έρθεις να μου τρίψεις την πλάτη?» μου είπε με νόημα.
Αυτό ήταν. Ένα ρεσιτάλ προκαταρκτικών ξεκίνησαν στην ντουζιέρα με χάδια, αγκαλιές, φιλιά στο λαιμό, τα αυτιά τριψίματα από πλευράς μου στο υγρό «γατάκι» της.. Δυστυχώς το σαπούνι δεν ευνοούσε παραπάνω περιπτύξεις και γλειψίματα. Γονάτισε και μου καραμέλωσε τα @@κια και μου πρόσφερε μια μοναδική ισπανική.

Υποτυπώδες στέγνωμα, και πέρασμα στο κρεβάτι για την συνέχεια. Αφού της έκανα λίγο μασάζ, με προσκάλεσε να ασχοληθώ με το στήθος της κάτι που έκανα με μεγάλη ευχαρίστηση. Η αίσθηση άψογη, η ανταπόκριση από τις θηλές της άμεση. Αδιαμαρτύρητα δεχόταν τα χάδια μου στη ευαίσθητη περιοχή της, για να κατέβω και να ξεκινήσω να την στοματική μου περιποίηση.
Η συμμετοχή της ιδανική με έντονους αναστεναγμούς και προτροπή με λόγια και κινήσεις για τον ρυθμό που την ικανοποιεί . Με τα δυνατά μεν αλλά όχι υπερβολικά δε, βογγητά της συνέχισα για αρκετή ώρα έτσι, μέχρι που με σταμάτησε για να πάρει την σκυτάλη. Σε ανάσκελη θέση και με εμένα γονατιστό ξεκίνησε να «μιλάει» στον «μικρό Cheyenne” και την ακολουθία του. Με deep throat, φτυσίματα, παιχνίδια με την γλώσσα, στον κορμό και ολη την ευρύτερη περιοχή, για να συνεχίσουμε μετά από λίγο με κλασσικό 69, με την Κατερίνα από κάτω και εμένα επάνω της.

Μια στάση για αρκετά (ευτυχώς) λεπτά περιελάμβανε το σεξουαλικό menu. Το ιεραποστολικό με αγκαλιές, κάποια λόγια, όχι όμως ιδιαίτερα πρόστυχα, πεταχτά φιλιά, γλειψίματα και χάδια. Αφού τελειώσαμε σε πολύ φιλικό κλίμα, και χωρίς καμία βιασύνη κάθισε δίπλα μου, μιλήσαμε για διάφορα θέματα και ξεκίνησε ένα πολύ χαλαρωτικό μασάζ, που μου έδιωξε όλη την κούραση της ημέρας μέχρι την αποχώρηση της, ανανεώνοντας το ραντεβού μας έστω για ένα ποτάκι στο X-Bar

Η Κατερίνα τίμησε στο έπακρον τα χρήματα που πήρε. Έχει ωριμάσει, και δεν είναι πλέον το κοριτσάκι που είχα γνωρίσει το 2010, αλλά μια έμπειρη νεαρή γυναίκα που ξέρει τι πρέπει να κάνει για να ευχαριστήσει τον παρτενέρ της. Χωρίς υπερβολές και ακρότητες με σωστή συμμετοχή και διάθεση, μου πρόσφερε μια σπάνια συνεδρία που με άφησε απόλυτα ικανοποιημένο.
Κλείνοντας θεωρώ δίκαιο να αναφέρω ότι δεν είχα καμία ενόχληση, όσο αφορά τον χρόνο από την ευγενέστατη κυρία επί της υποδοχής. Ο χρόνος παραμονής μου στο δωμάτιο, ήταν 32 λεπτά όπως μου ανέφερε εκ των υστέρων ο px.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Κατερίνα , χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Κοπέλες διαθέσιμες
1
Ημερομηνία
April 17, 2013
Τιμή €
50+20
Πίπα
  • Με σκούφο
Πλαστικές επεμβάσεις
στα στήθη
Service Style
GFE+PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού