Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.0 7 10 0.5
Studio 06 January, 2021 2493
Lock in!
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Στις φωτογραφίες της διέκρινα κάτι που μου πήγαινε πολύ. Εκτός του σωματότυπου που ομολογουμένως παίρνει άριστα, σύμφωνα με το γούστο μου. Το διαπίστωσα όταν την είδα…. Κάτι μυστηριώδες που βάζεις σκοπό ν’ανακαλύψεις.
Αν και πέρασαν ανεπιστρεπτί οι εποχές για ρίσκα και παρά την «κάπως» διάθεσή μου, προχώρησα στα ενδότερα.
Μπήκε με ένα απλό και απέριττο ύφος, συστηθήκαμε, διαπίστωσα μια ανεπιτήδευτη θηλυκή παρουσία και αφέθηκα εμφανώς γοητευμένος, στις δικές της κατευθύνσεις.
Ανέβηκε πάνω μου, διερευνητικά για να δει τις αντιδράσεις μου και σε λίγα δευτερόλεπτα κατάλαβε τι ήθελα. Ανέλαβε το ρόλο της με χάδια σε όλο μου το σώμα και σε λίγο μου προέτεινε τα υπέροχα λεμονάτα στήθη της, με την εξαιρετική αίσθηση και την απίθανη γεύση (!) να τα απολαύσω με το στόμα μου.
Το στοματικό της είναι αυτό που δύσκολα ξεχνιέται…αργό, με εναλλαγές και πλήρη διείσδυση. Συνεχές, ακούραστο, βασανιστικό. Με απαλά αγγίγματα και χάδια στα δίδυμα. Δεχόταν τα χάδια στην ευαίσθητη περιοχή της αλλά αντιδρούσε όταν το δάχτυλο γλιστρούσε ελαφρώς.
Ανέβηκε πάνω μου και ομολογώ ότι κρατιόμουν οριακά μιας και η κάβλα είχε πιάσει κόκκινο. Αλλάξαμε κάποιες στάσεις με ενδιάμεσα ρεσιτάλ στοματικού και πραγματικά δε χόρταινα να την αγγίζω με κάθε τρόπο σε κάθε σημείο του κορμιού της.
Το τέλος με βρήκε να είμαι πάνω της και να την κοιτώ κατάματα. Μια όμορφη εικόνα που συνόδευε τη συνέχεια της μέρας μου με το γνωστό πλατύ χαμόγελο της ικανοποίησης.
Χαριτωμένη, όμορφη, υπέροχο σώμα, έξυπνο-πονηρό-μελαγχολικό μουτράκι που όταν του κλέψεις το χαμόγελο…..all the money. Πεντακάθαρη, δοτική….μια άψογη παρτενέρ.
Εξ’ου και ο τίτλος σε ανάποδη γραφή του καλλιτεχνικού της ονόματος. Η Νικόλ
«κλειδώθηκε».
Όλα κύλησαν όμορφα κι ευτυχώς που δεν έδωσα σημασία στην απότομη συμπεριφορά της υπηρεσίας μόλις πήγα, η οποία ζήτησε συγγνώμη όταν φεύγοντας της εξέφρασα τον προβληματισμό μου. Όλοι κάνουμε λάθη.
Ευτυχώς για μένα η Νικόλ ήταν το σωστό!

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Κοπέλες διαθέσιμες
Νικόλ
Ημερομηνία
January 17, 2014
Τιμή €
50
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού