Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.0 7 10 0.5
Studio 06 January, 2021 2556
Λώρελ, με λουκουμά πάνω στο μουνάκι της.
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Είχε περάσει αρκετός καιρός απ΄ την τελευταία φορά που είχα συναντήσει την Λώρελ.Κι επειδή είχε αποθυμήσει τα όμορφα μαύρα μάτια της, όταν είδα, ότι δούλευε στο Ηρ.Πολυτεχνείου 37 πριν από δύο μέρες, πήρα λουκουμάδες, που ξέρω, ότι της αρέσουν πολύ, κι έφυγα σφαίρα για την Ηλιούπολη.Γρήγορη πρόσβαση, εύκολο παρκάρισμα κι είσοδος στο όμορφα διακοσμημένο σαλόνι.Η Λώρελ εμφανίστηκε αμέσως πανέμορφη και χαμογελαστή, όπως πάντα.Φορούσε ένα μαύρο ολόσωμο εσώρουχο, το οποίο αναδείκνυε το θηλυκό κορμί της, τονίζοντας τον εκπληκτικό κώλο της.Με φίλησε στα μάγουλα, με πήρε απ' το χέρι και με οδήγησε στο δωμάτιο.Το οποίο είναι ανακαινισμένο, όπως κι όλοι οι εσωτερικοί χώροι του στούντιο, με μεγάλο μπάνιο, άνετο, διπλό κρεβάτι κι ένα τεράστιο καθρέπτη απέναντι από αυτό, χρήσιμο εργαλείο στη διάρκεια του αγώνα.
Δεν άργησε να έρθει στο δωμάτιο.Έριξε μια ματιά επιδοκιμασίας στο πακέτο με τους λουκουμάδες, που είχα αφήσει στο κομοδίνο και μου χαμογέλασε πονηρά.Την βοήθησα να βγάλει το κορμάκι της, για να μπει στο ντουζ.Και μέχρι να ετοιμάσει το νερό, είχα ξεβρακωθεί κι εγώ και την ακολούθησα.Απολαύσαμε το ντουζάκι μας, βοηθώντας ο ένας τον άλλο (απ' τα αγαπημένα μου foreplay), όπου βρήκα την ευκαιρία, να χουφτώσω τη σφιχτή κωλάρα της και τα στητά βυζιά της και πέσαμε στο κρεβάτι.Την πήρα σφιχτά στην αγκαλιά μου και ξεκίνησα, να την φιλάω στο λαιμό, πίσω απ' τα αυτιά, στο στήθος, καταλήγοντας στα στητά βυζιά της και τις ήδη ερεθισμένες ρόγες της.Την άφησα να μου ανταποδώσει κι αυτή τα χάδια και τα φιλιά μου και μετά άνοιξα το πακέτο.Πήρα από το κουτί ένα λουκουμά με μπόλικο σιρόπι και τον πέρασα μια απ' τη μία ρόγα της και κατόπιν απ' τη δεύτερη.Με το στόμα και κυρίως τη γλώσσα μου δεν άφησα ίχνος σιροπιού απ' τις ρόγες της, χωρίς να ξεχάσω, να περιποιηθώ και την ευρύτερη περιοχή του στήθους της.Κατόπιν τον κύλησα πάνω στο στομάχι της, ακολουθώντας με τη γλώσσα μου την γραμμή που σχημάτιζε το σιρόπι πάνω στο απαλό δέρμα της.Και τελικά, αφού πήρα, χρησιμοποιώντας το λουκουμά, αρκετό σιρόπι απ' το κουτί, το άφησα να στάξει πάνω στο εφηβαίο και γύρω απ' το μουνάκι της κι αμέσως κόλλησα το στόμα μου απάνω της κι άρχισα να την γλείφω αργά κι αισθησιακά.Στη συνέχεια παραμέρισα με δύο δάχτυλα τα μουνόχειλά της και συνέχισα με την κλειτορίδα της.Δε χόρταινα να γλείφω και να πιπιλάω την κλειτορίδα της, αλλά και την καυτή κι υγρή τρύπα της.Ειλικρινά το απόλαυσα.Κι επειδή μου ζήτησε, να μην είναι αμέτοχη ξάπλωσα ανάσκελα κι αφού μου πέρασε το προφυλακτικό συνεχίσαμε σε κλασσικό 69, όπου συνέχισα να γλείφω το μουνάκι της αχόρταγα.Η πίπα της άλλο πράγμα.Σε αργό ρυθμό, με μπόλικο σάλιο, βαθυά και με άριστη χρήση της γλώσσας της και στο κεφάλι, αλλά κι σε όλο το μήκος του ερεθισμένου μικρού Manager, έφερε το επιθυμητό αποτέλεσμα για να συνεχίσουμε στο κυρίως πιάτο.Χωρίς να αλλάξουμε θέση, με καβάλησε κι άρχισε να κουνιέται και να ανεβοκατεβαίνει πάνω μου, ενώ εγώ κρατώντας την απ' τα κωλομέρια της, την στήριζα και τη βοηθούσα.Συνεχίσαμε με κλασσικό ιεραποστολικό και μετά με το δεξί της πόδι στο δεξιό ώμο μου, με τα πόδια της στο πλάι, έχοντας το χέρι μου ανάμεσα στα πόδια της, να χαϊδεύω την κλειτορίδα της.Και στο τέλος της ζήτησα να στηθεί στα τέσσερα, απέναντι απ' τον καθρέπτη, για να μας βλέπω, όπως με κάρφωνε ερεθισμένη με τα πανέμορφα μάτια της.Μια το θέαμα στον καθρέπτη, μια η θέα της κούκλας Λώρελ, όπως είχε τουρλωμένη την κωλάρα της μπροστά μου, με είχαν ερεθίσει αφάνταστα.Ανέβασα το ρυθμό μου και μετά από λίγο έφτασε το τέλος, με μένα να της ρίχνω μερικές φάπες στα κωλομάγουλά της.Μείναμε για λίγο αγκαλιασμένοι.Εγώ φυσικά, έφαγα το λουκουμά που είχα χρησιμοποιήσει πριν από λίγο με την Λώρελ να ξεκαρδίζεται στα γέλια.Κι αφού έκανε ντουζ, για να φρεσκαριστεί, με αποχαιρέτησε με δυο γλυκά φιλιά, σαν κι αυτή, στα μάγουλα.
Γι' άλλη μια φορά, πέρασα τέλεια μαζί με την Λώρελ.Η ομορφιά, η τσαχπινιά, το χιούμορ, το χαμόγελό της και κυρίως οι πάρα πολύ καλές υπηρεσίες που μου πρόσφερε, με ικανοποίησαν πλήρως και μου πρόσφεραν ακόμη μία αξέχαστη συνάντηση κι εμπειρία μαζί της.Την οποία θα επαναλάβω σίγουρα το ταχύτερο δυνατό.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Λώρελ
Κοπέλες διαθέσιμες
Βικτώρια
Ημερομηνία
April 15, 2016
Τιμή €
70
Εξτρά €
-
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *