Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 8 10 0.5
Studio 02 December, 2020 2615
της μαριας ο κωλος ειν ο κοσμος ολος
Γενική βαθμολογία
 
8.9
payday η χτεσινη μερα κ οι καυλες βαρεσαν κοκκινο οποτε πηγα στα σιγουρα χτυπησα τηλ στο μαρακι να δω που βρισκεταικ ετσι κατεβηκα προς καλιθεα .
εκανα ντουζακι τσιγαρακι κ περιμενα να ερθει η μαρια να με ξυπνησει
μετα απο λιγο ηρθε με αγριες διαθεσεις κ αρχιζει να με γλυφει στο σωμα στο στηθος κ μου τριβε το στηθοε της στο πουτσο κ τ αρχιδια για να με φτιαξει κ να μου ορθωσει το αναστημα
μου φερε το μουνι στα μουτρα τι να κανω ο δολιος αρχισα να το ρουφαω σαν λυσασμενος ασχοληθηκα κ λιγο με τη κωλαρα της την εφτυνα την εγλυφα της το βαζα κ βαθεια το δαχτυλο της αρεσε ενω εκεινη μου παιρνε το καυλι στο στομα της τι πιπα κανει η ατιμη τρελαινομαι οταν με τσιμπουκωνει
πως θες να σε βιασω μου λεει κ με καβαλησε για λιγο αλλα ηθελα να της δωσω πιπα παλι
καθησα γονατιστος της πιανω το κ αρχιζω να της γαμω το στομα συνεχισε λιγο για ετσι ενω εγω της εβαζα το δαχτυλο στο μουνι επαιρνα τα υγρα κ τα εβαζα στην κωλοτρυπιδα της χοστω καριολη αντρα μου λεγε κ μ εβριζε η καυλιαρα
την πεταω κατω κ αρχιζω να την γαμαω μια σιγα μια δυνατα για να καυλωνω πιο πολυ αλλα ηθελα να την γυρισω στα τεσσερα την γυρναω κ οπως την εχω ετοιμη για πριονισμα σαλιονει την κωλοτρυπα της κ εβαζε το δαχτυλο της ενω εγω της γαμαγα τη μουνα τηςσυνεχισα να τη γαμαω κ αυτη μου λεει θελω να μου γαμησεις το κωλο
δε θα σε προσβαλω της λεω παντα ειμαι ευγενικος μαζι της τον βαζει στο κωλι της ενω επαιζε τη μουνα της επαιρνε τα υγρα κ μου χαιδευε τα αρχιδια μετ απο ολα αυτα δεν αντεξα χυνω της λεω μη σταματας μου λεγε μην τον βγαζεις να μην χαραξει ελεγα απο μεσα μου πω πω καυλα

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
αννα μαρια
Κοπέλες διαθέσιμες
οχι
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
August 01, 2013
Τιμή €
50
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
A-level (πρωκτικό)
Ναι
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού