Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 8 10 0.5
Studio 02 December, 2020 2614
χρονια πολλα μαρακι μου
Γενική βαθμολογία
 
9.3
ησυχια στην αθηνα λογω των ημερων και οι καυλες ειχαν βαρεσει κοκκινο κ ετσι πηγα να δω το μαρακι
που ειχα να το δω καιρο. εσκασε με στολη αγιου βασιλη κ δυο ποτηρια σαμπανια και ηπιαμε στο κλιμα των ημερων.
αφου τα ειπαμε για λιγο αρχισε να μου τριβει τον κωλο της που να αντεξω μπηκα δωματειο.
εκανα το μπανακι μου κ τσουπ εσκασε και αυτη με αγριες διαθεσεις .εκανα το τσιγαρακι μου κ αυτη
κατευθειαν αρχισε να μου ρουφαει τα παπαρια σαν λυσασμενη μου περασε τη γλωσσα της σαν σπατουλα
απο τα αρχιδια μεχρι το πουτσοκεφαλο δεν σταματαγε καθολου.
συνεχισε να με πιπωνει ασταματητα η πιπα της απλα δεν υπαρχει τι γλυκο τσιμπουκι ειν αυτο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
συνεχως να το ρουφαει κ το καυλι μου να τσουζει απ την καυλα . την σταματησα για λιγο γιατι θα εχυνα
στο στομα της . ηρεμησε λιγο μου πεταει την στριγκαρα της στα μουτρα και με καβαλαει με παθος.
αρχισε να με βιαζει κανονικα να με φιλαει στο λαιμο στο στηθος κ εγω να χουφτωνω την ατελειωτη κωλαρα της .
συνεχισαμε ετσι για λιγο και μεκωσε για λιγο ορθιο και ξαναρχιζε να με τσιμπουκωνει γονατιζω και εγω
και ετσι οπως ειχε κατσει με διευκολυνε να εχω προσβαση στην μουναρα της την ετριβα κ επαιρνα τα υγρα της
και της εβαζα το δαχτυλο στην κωλαρα της και εκατσε ανασκελα και περιμενε να την γαμησω ιεραποστολικα
με κραταγε σφιχτα με τα ποδια της και εγω μπαινοβγαινα δυνατα μεχρι να μου πει την μαγικη λεξη
να γυρισω στα τεσσερ να μου σκισεις των κωλο ; τι ηθελε και το πε..............
γυρισε στα τεσσερα και ενω της γαμαγα την μουναρα της παιρνει τα υγρα απ το μουνι της κ κωλοδαχτυλιαζοτανε
βγαζει τον πουτσο απ το μουνι της και τον βαζει στην ατελειωτη κωλαρα της.
πιο δυνατα φωναζε κ εφερνε τον κωλο της ολο κ πιο πισω ποσα ξερει η σουφρα σου της λεω κ μετα αρχισαν να τρεχουν τα χυσια μου μες την καποτα.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
αννα μαρια
Κοπέλες διαθέσιμες
οχι
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
December 26, 2013
Τιμή €
50
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE+PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού