Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 27 10 0.5
Συγγρού 40-42 6ος
Massage 13 August, 2015 17639
Λέιλα, μια χαρά το κορίτσι! (3ος όροφος)
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Είπα να επισκεφθώ τα παλιά μου λημέρια τα μασατζίδικα κι αποφάσισα να πάω στο επί της οδού Λ. Συγγρού 40 – 42. Εκεί όπως γνωρίζετε υπάρχει το ADAM σε 2 ορόφους στον 3ο και στον 6ο. Πήγα λοιπόν στον 3ο , στόχος ήταν η Μαρίνα, μιλφ με πολύ καλές κριτικές ήθελα όμως να δω κι εμφάνιση και η Λέιλα επίσης με πολύ καλές κριτικές και νεότερη. Η Μαρίνα είχε ρεπό, δούλευαν:

- Η Βίκυ, αρκετά καλή εμφανισιακά
- Η Αλίσια, έπαθα την πλάκα μου, χάλασε πολύ εμφανισιακά, σύμφωνα πάντα με τα δικά μου γούστα και
- Η Λέιλα η οποία μόλις την είδα μου έκανε κλικ κι αποφάσισα να πάμε μαζί στα ενδότερα.
Το δωμάτιο αρκετά καλό, με διπλό κρεβάτι, με μασαζοκρέβατο, με καναπέ, με ντουζιέρα και με επίπεδη τηλεόραση να δείχνει πορνό.

Η Λέιλα είναι ένα 27χρονο κορίτσι από την Λευκορωσία, ευγενικό και το σημαντικότερο με πολύ καλή διάθεση να ικανοποιήσει τον παρτενέρ της. Αρκετά εμφανίσιμο, με πολύ καλό σώμα ίσως το μόνο μείον το μικρό της στήθος, στητό όμως και με καλή ρόγα, πολύ καλά πόδια κι επιδερμίδα, πραγματικά χαίρεσαι να χαϊδεύεις, να φιλάς και να γλείφεις. Η Λέιλα δίνει απλόχερα γλωσσόφιλα κι αφήνεται να κάνεις σχεδόν ότι θες. Το στοματικό της με μία μόνο λέξη ΑΠΙΘΑΝΟ. Και Deep Throat και κυρίως Mouth Fucking το κορίτσι εδώ δεν παίζεται σε σημείο να σου θυμίζει την παλιά γνωστή Αννούλα, μιλάμε για τέτοιο πράγμα. Η συμμετοχή της πολύ καλή, το άτριχο το μουνάκι της χαίρεσαι να το γλείφεις κι όπως διαπίστωσα χαίρεται κι εκείνη.

Η Λέιλα κάνει φουλ πρόγραμμα και για να γίνω πιο συγκεκριμένος, κάνει ακάποτο στοματικό, anal και sim και μάλιστα τα κάνει καλά και γλωσσόφιλα, γλωσσόφιλα και πάλι γλωσσόφιλα. Τι άλλο θες; Σεξ όποιες στάσεις θέλεις κι όπως τις θέλεις, υπακούει το κορίτσι. Εδώ να επισημάνω ότι η πίσω τρυπούλα της την βρήκα δουλεμένη δε σε χαλάει όμως. Εμένα η όλη φάση με καύλωσε πάρα πολύ και τελείωσα λίγο πιο γρήγορα από άλλες φορές. Τελείωσα με Mouth Fucking και SIM.

Ακολούθησε μασάζ, το κορίτσι ήταν πολύ φιλότιμο και πραγματικά προσπάθησε πολύ να με ικανοποιήσει και σ’ αυτόν τον τομέα όμως δεν ξέρει μασάζ, η αλήθεια είναι δεν το ευχαριστήθηκα το μασάζ της παρά την προσπάθειά της, προσπαθεί μεν αλλά αποτέλεσμα δεν, ίσως να είμαι απαιτητικός τι να πω. Τέλος πάντων ίσως την επόμενη φορά, γιατί σίγουρα θα υπάρξει επόμενη φορά, θα της επισημάνω κάποια πράγματα και μπορεί λίγο να βελτιωθεί, αν πάλι δεν βελτιωθεί περιορίζεσαι στο σεξ ακόμη κι έτσι όμως στο τέλος πάλι ικανοποιημένος θα μείνεις.

Τέλος να επισημάνω ότι η Λέιλα δεν μιλά ελληνικά, πολύ λίγα κι αυτά σπαστά, όμως κατάλαβα μιλά αρκετά καλά αγγλικά.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Λέιλα
Κοπέλες διαθέσιμες
Λέιλα, Αλίσια, Βίκυ
Ημερομηνία
April 07, 2018
Κόστος €
80
Εξτρά €
-
Βάρδια
Πρωινή
Υπηρεσίες
  • Πρωκτικό σεξ
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 April, 2018
To CIM εκ παραδρομής δύο φορές το έγραψα SIM. Αν μπορεί ας το διορθώσει ο MAD.
L
liaris
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Αποτελέσματα ανά σελίδα: