Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 19 10 0.5
Studio 01 December, 2020 5482
Επιτέλους με την Πωλίνα
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Την Πωλίνα ήθελα να την συναντήσω εδώ και καιρό.Έτσι ξημερώματα Πέμπτης ανηφόρησα παρέα με τον Μάθιου κι αράξαμε στο όμορφο σαλόνι του στούντιο.Τα κορίτσια, η Πωλίνα κι η Νάνσι, εμφανίστηκαν μετά από λίγο, φορώντας μόνο τα εσώρουχά τους.Αισθησιακές και προκλητικές, υποσχόμενες πολλά."Το σαλονάρισμά τους" απ΄τα καλύτερα που έχω συναντήσει.Ξεκίνησαν από τον Μάθιου και μετά ήρθαν σε μένα.Η Πωλίνα στα αριστερά μου πήρε τα χέρια μου και τα έβαλε πάνω στα κωλομέρια της, για να τα ζεστάνει, αφού ήταν παγωμένα απ'τη μηχανή.Κι η Νάνσι στα δεξιά μου να έχει βγάλει έξω το δεξί βυζί της, να το έχει φέρει σε απόσταση αναπνοής απ΄το στόμα και να μου προτείνει παρτούζα και με τις δύο.Με το ζόρι συγκρατήθηκα και δεν είπα το ναι.Διάλεξα λοιπόν την Πωλίνα, εξάλλου γι'αυτήν είχα πάει και πέρασα στο δωμάτιο με το μεγάλο καθρέφτη στην οροφή.
Μετά από ένα-δυο λεπτά ήρθε το Πωλινάκι και με ρώρησε, αν μπορούσα να περιμένω λίγο περισσότερο, επειδή κάποιος, που είχε έρθει μετά από μένα βιαζόταν.Μου το ζήτησε με τόσο ευγενικό και ναζιάρικο τρόπο, που δε μπορούσα να της το αρνηθώ και της είπα, ότι δε βιαζόμουν.Κάτι που εκτίμησα πάρα πολύ, αφού ήταν ειλικρινής μαζί μου.Όσο περίμενα σκεφτόμουν, ότι η Πωλίνα ήταν λίγο διαφορετική απ'τις φωτογραφίες που είχα δει.Κι είχα δίκιο, γιατί ήταν καστανή με μακρυά μαλλιά και πριν μια εβδομάδα τα έβαψε κι έγινε μελαχρινή με κοντά μαλλιά.Και πάλι όμως, ήταν πολύ όμορφη, σκέτη γκάβλα.Από σώμα, πειρασμός.Ύψος γύρω στο 1,67, πολύ όμορφη, με ωραία χείλια και μάτια.Βυζί 2,5άρι φυσικότατο ταίριαζε τέλεια στις παλάμες μου και δύο γκαβλιάρικες ρόγες τις οποίες δε σταμάτησα να πιπιλίζω και να ρουφάω.Έχει πολύ ωραίο κώλο, γυναικείο με τις σωστές αναλογίες και τα κατάλληλα πιασήματα για να σε στείλει στον Παράδεισο.Αλλά, όλα τα λεφτά, κατά την άποψή μου είναι το μουνάκι της.Πανέμορφο και σαρκώδες, με μεγάλα μουνόχειλα, όταν άνοιξε τα πόδια της, έμοιαζε με μύδι ανοιχτό, έτοιμο να αποκαλύψει το μαργαριτάρι του.
Αυτά σκεφτόμουν, όταν άνοιξε η πόρτα και μπήκε και το Πωλινάκι.Μου ξαναζήτησε συγνώμη, επειδή με παρέκαμψε και ξεντύθηκε, για να αρχίσουμε το ματς.Μου ξεκούμπωσε αργά κι αισθησιακά το πουκάμισο, ενώ ταυτόχρονα μου φιλούσε και μου δάγκωνε το λαιμό και τους λοβούς των αυτιών.Αλλά κι εγώ δεν ήμουν αμέτοχος και χούφτωνα τα βυζιά της, τον κώλο της και της έριχνα και τα σκαμπιλάκια της στον κώλο, αφού κάθε φορά που το έκανα, μου ζητούσε κι άλλα, έπειδή της αρέσει.Όταν μείναμε γυμνοί, ξάπλωσε ανάσκελα, άνοιξε τα πόδια, αποκαλύπτοντάς μου το πανέμορφο και πεντακάθαρο μουνάκι της.Πήρα βαθυά αναπνοή κι έκανα βουτιά.Την έγλειφα γι'αρκετά λεπτά κι η συμμετοχή της ήταν πολύ καλή.Της άρεσε κι αναστέναζε αισθησιακά, ενώ ταυτόχρονα κουνούσε τη λεκάνη της με τέτοιο τρόπο, ώστε να πιέζει την κλειτορίδα της πάνω στη γλώσσα μου, για να πετύχει περισσότερο ερεθισμό κι ικανοποίηση.Όταν ήρθε η σειρά μου, με σήκωσε όρθιο, μου πέρασε με μαεστρία το προφυλακτικό κι άρχισε να με γλύφει άγρια.Πολύ ωραίο τσιμπούκι, βαθύ και υγρό, αλλά λόγω της μακράς αποχής μου από το σπορ, τη σταμάτησα, για να μην έχουμε πρόωρο τέλος.Την ξάπλωσα ανάσκελα και μπήκα στο καυτό μουνάκι της, ξεκινώντας τον κυρίως αγώνα, ενώ ταυτόχρονα χούφτωνα τα βυζιά της κι έγλυφα τις γκαβλωμένες ρόγες της.Κι εδώ η συμμετοχή της ήταν πολύ καλή με αισθησιακούς αναστεναγμούς, προστυχόλογα και το κατάλληλο κούνημα της λεκάνης της.Αλλάξαμε δύο στάσεις, ιεραποστολικό και με την Πωλίνα ξαπλωμένη στο πλάι και το δεξί της πόδι πάνω στο ώμο μου, όπου και τελείωσα.
Έμεινε για λίγο στην αγκαλιά μου και μετά έβαλε το ωραίο σετ εσωρούχων της, φιληθήκαμε σταυρωτά κι έφυγε.Επειδή όμως δεν τη χόρτασα, θα προσπαθήσω, να τη συναντήσω πάλι.Και το ίδιο θα πρότεινα να κάνετε κι εσείς.Για να περάσετε καλά με ένα πανέμορφο, πεντακάθαρο, μοσχομυριστό και γκαβλιάρικο πιπινάκι από τη Ρουμανία.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Πωλίνα
Κοπέλες διαθέσιμες
Πωλίνα-Νάνσι
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
October 26, 2011
Τιμή €
70
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
  • Με σκούφο
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού