Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 19 10 0.5
Studio 01 December, 2020 5488
Πωλίνα, "A Star is born"
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Μετά από ένα χορταστικό γεύμα με φίλους στην περιοχή της Παντείου, ανηφόρησα στο βουνό, στο συγκεκριμένο στούντιο, όπου ήξερα, ότι δουλεύει η Πωλίνα, για να κάψω μερικές θερμίδες.Εμφανίστηκε στο σαλόνι μετά την Άντζελα, που δούλευε μαζί της.Χαμογελαστή κι ευδιάθετη, φορώντας ένα κίτρινο σετ εσωρούχων, ήταν σκέτος πειρασμός.Πώς να αντισταθώ;Πλήρωσα το αντίτιμο και πέρασα στο δωμάτιο Νο1.Άραξα στον καναπέ και περίμενα.Το Πωλινάκι δεν άργησε, μπήκε φορτσάτη κι ορεξάτη για τρελίτσες.Και το απέδειξε έμπρακτα στα 30 λεπτά που μείναμε μαζί στο δωμάτιο.
Την ξάπλωσα στον καναπέ κι άρχισα πρώτος να ασχολούμαι με το υπέροχο σώμα της.Το λαιμό, τους λοβούς των αυτιών, τα πανέμορφα βυζάκια της, τις γκαβλωμένες ρόγες της, τα πόδια της καταλήγοντας στο μοσχομυριστό και πανέμορφο μουνάκι της.Κι όταν διαπίστωσα πόσο της άρεσε (αναστέναζε, πίεζε το κεφάλι μου με τα χέρια της πάνω της και το μουνάκι της είχε μουσκέψει) η περιποίησή μου στην κλειτορίδα κι όλη την ευαίσθητη περιοχή της, δε μπορούσα πάρα να συνεχίσω με τον ίδιο ρυθμό.Συνεχίσαμε στο κρεβάτι, όπου η Πωλίνα ανέλαβε δράση με τη σειρά της κι έγινε το έλα να δεις.Πάρα πολύ καλή στοματική περιποίηση, υγρή και βαθιά, χωρίς να ασχοληθεί δυστυχώς με τα αρ@@@α μου.Κάναμε σεξ στις κλασσικές στάσεις, αλλά η συμμετοχή κι η διάθεσή της ήταν επικεντρωμένη στη δική μου ευχαρίστηση κι ικανοποίηση πάνω απ'όλα.Το αποκορύφωμα όμως ήταν, όταν στήθηκε στα τέσσερα.Εκτός απ'το πανέμορφο θέαμα που μου πρόσφερε, ο τρόπος που κουνούσε τη λεκάνη της ήταν μοναδικός, εκπληκτικός, υπέροχος.Με γκάβλωνε αφάνταστα και με τρέλαινε.Έφαγε και μερικά χαστουκάκια (ανταποδίδοντας τις δικές της χειρονομίες) στα τρυφερά κωλομέρια της.Κι έτσι επήλθε το τέλος.Ένοιωθα υπέροχα, θαυμάσια κι ανακουφισμένος.Κι ήδη σκεφτόμουν την επόμενη συνάντησή μας.
Κούρνιασε για λίγο στην αγκαλιά μου, για να ηρεμήσουμε κι έφυγε δίνοντάς μου δυο φιλιά στα μάγουλα.Περιττό να σας πω, ότι πριν να πάω στο σπίτι, σταμάτησα στο σουβλατζίδικο της γειτονιάς μου, αφού ένοιωθα κάτι κενά στο στομάχι μου.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Πωλίνα
Κοπέλες διαθέσιμες
Άντζελα
Ημερομηνία
March 20, 2012
Τιμή €
60
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
  • Με σκούφο
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού