Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 19 10 0.5
Studio 01 December, 2020 5489
ΡΟΜΙΝΑ ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ΘΗΛΥΚΟ
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Ζημιά που έπαθα γιορτινές μέρες..... το όνομά της Ρομίνα. Επίσκεψη σήμερα το απόγευμα στο βουνό, στο νούμερο 42. Το parking πολύ άνετο. Μου άνοιξε ο τσάτσος, γαμώ τα άτομα πρέπει να είναι, εκείνη την ώρα δεν υπήρχε κανένας στο studio. Η Ρομίνα φυσικά εκεί, δεν έχω λόγια για να την περιγράψω είναι το τέλειο θηλυκό... σε όλα της όπως αποδείχτηκε στη συνέχεια.

Ο χώρος του studio από τους καλύτερους που έχω πετύχει, το δωμάτιο με ντουζιέρα, πετσέτες νυπτήρα και φυσικά τον αγαπημένο μας καθρέφτη. Η Ρομίνα δεν άργησε να έρθει και μετά τα πολύ τυπικά πιάσαμε δουλειά. Η κοπέλα δεν παίζεται, ανέβηκε πάνω μου και ξεκίνησε φιλιά, σφιχτές αγκαλιές για να συνεχίσει με βαθιά πίπα. Η συνέχεια εξίσου καλή χωρίς να βιάζεται με βογγητά (χωρίς υπερβολές) και βαθιές αναπνοές με φτιάχνανε σε όλη τη διάρκεια μέχρι τέλους. Η καλύτερη στάση Ρομίνα από πάνω.... Εκπληκτικό και δυνατό το κούνημά της.

Πριν φύγει κάθισε για λίγο μιλήσαμε και ανανεώσαμε το ραντεβού μας για μετά τις γιορτές. Δεν χρειάζεται να σας πω ότι θα την αναζητήσω πάλι με το που θα γυρίσει από Ρουμανία.


Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
ΡΟΜΙΝΑ
Ημερομηνία
December 21, 2010
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 3 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού