Αναζήτηση

Review Detail

8.3 19 10 0.5
Studio November 30, 2020 2345
Σαμάνθα VFM
Overall rating

9.2
Σήμερα τελευταία μέρα στην δουλειά και πριν φύγω για διακοπές είπα να επισκεφτώ την συνηθισμένη περιοχή της βριλησσού.

Περπάτησα στην οδό αλλά στούντιο στο οποίο είχα στάνταρ επισκέψεις ήταν κλειστό και αποφάσισα να ανηφορίσω προς το 42.

Πρώτη φορά επισκέπτης εκεί και πέτυχα την Σαμάνθα.

Από ότι μου είπε ελληνοισπανίδα βγήκε στο σαλονάκι να την δούμε και είπα να την δοκιμάσω.

Πολύ καλή προσέγγιση με την πρώτη ματιά και έτσι μετά από λίγο περνάω στο μεγάλο δωμάτιο που
όπως αναφέρει φίλος πολύ όμορφο και με ντουζιέρα οπού έκανα το ντουζάκι μου και περίμενα.
για Σάββατο πολύ κίνηση και η ώρα περνούσε ώσπου μπήκε μέσα η ομορφιά και ξεκινήσαμε.

Πολύ καλά προκαταρκτικά με κουβεντούλα και πολύ πιπίλισμα στις ρώγες οπού είδα ότι το απολάμβανε πολύ αφού είχαν πετρώσει τα στήθη της...χαϊδέματα για πολλά λεπτά και ύστερα ανέλαβε το εργαλείο με πίπα πολύ καλή βαθιά και περιποιημένη με ετοίμασε για το σφυροκόπημα που έγινε στον καναπέ με την Σαμάνθα από πάνω μου οπού και με τελείωσε.

Τελειώνοντας να σημειώσω ότι δεν έφυγε από το δωμάτιο οπού κάνουν πολλές κοπέλες της ξεπέτας.
Κάθισε κάποια λεπτά οπού και πιάσαμε κουβέντα και έδειχνε να μην την ενδιαφέρει αν περιμένει
κάποιος παρά μόνο να μείνεις ευχαριστημένος και με το χαμόγελο όπως μου είπε.

Τιμάει τα 50 ευρώ που της δίνει και σίγουρα θα την ξανά έβλεπα.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Σαμάνθα
Κοπέλες διαθέσιμες
Σαμάνθα
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
August 04, 2012
Τιμή €
50
Εξτρά €