Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 19 10 0.5
Studio 01 December, 2020 5401
Ζιζέλ – Κάλιο αργά παρά ποτέ….
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Στο Δροσοπούλου 97 όταν ακόμα λειτουργούσε σαν studio, 8 στις 10 φορές που πήγαινα δεν μου ανοίγανε, για άγνωστους (ακόμα) λόγους. Εκεί εργαζόταν η Αγγελική μια Ρωσίδα που εκείνη την εποχή (2009-2010) το όνομα της έκανε «πάταγο», αλλά δεν είχα την ευκαιρία να τιμήσω, μιας και όλο έτρωγα πόρτα….
«Τι μας τα λες αυτά ρε φίλε ?» θα μου πείτε.
Τα λέω γιατί η Ζιζελ που τίμησα το βράδυ της Παρασκευής στο Βριλησσου 42, δεν είναι άλλη από την Αγγελική που έψαχνα τότε…………

Είναι μια Ρωσίδα pro milf μελαχρινή, αδύνατη σχετικά, όμως σε καμία περίπτωση skinny. Μελαχρινή με ίσια μαλλιά λίγο κάτω από τους ώμους, αριστοκρατικό πρόσωπο, σαρκώδη χείλη. Στήθος ενισχυμένο, μακριά καλλίγραμμα πόδια.

Πολύς κόσμος, γεμάτα δωμάτια και πολύ αναμονή μέχρι να κάνει την είσοδο της. Πολύ φιλική και ομιλητική, με ρώτησε το όνομα μου και σύντομα ο πάγος έσπασε. Χαδάκια, πεταχτά φιλάκια, γλειψίματα στον λαιμό και το στήθος μου τα πρώτα της προκαταρκτικά.
Δεκτική στα δικά μου ανάλογα χάδια και φιλάκια. Οι θηλές της ανταποκρίθηκαν άριστα στο πιπίλισμα μου, και διακριτικά βογγητά προστεθήκαν στην ήδη καλή συμμετοχή της.

Το στοματικό της καλό, βαθύ με πολλά παιχνίδια της γλώσσας στον κορμό, περιποίηση και στα @@κια και θέσεις του σώματος της με αφήναν να παίζω με όλα τα ευαίσθητα σημεία της. Η τεχνική της καλή σύντομα με έφερε στο 100% των δυνατοτήτων μου για να ξεκινήσουμε το sex με την Ζιζελ σε ρόλο αμαζόνας, έπειτα στροφή σε reverse cow girl. Συνέχεια και τέλος στα τέσσερα με σωστά στησίματα, και εξ ίσου καλή συμμετοχή με αυτή της αρχής.

Χωρίς κανένα ίχνος βιασύνης κάθισε δίπλα μου, μιλήσαμε αρκετά, της αποκάλυψα ότι την θυμόμουν σαν Αγγελική , ξαφνιάστηκε ευχαρίστα και με την ευκαιρία μιλήσαμε αρκετά για την πορεία της. Με φίλησε, με ευχαρίστησε, μου είπε πως θα χαρεί να με ξαναδεί έστω και μόνο στο σαλόνι για ένα "γεια" και καληνύχτα

Μια έμπειρη γυναίκα που ξέρει να ικανοποιεί τον άνδρα χωρίς ακρότητες. Σωστή επαγγελματίας, σεβάστηκε τα χρήματα που πήρε, υπομονετική, ευγενική, κοινωνική αλλά και καλή μαστόρισσα που είναι μια το ζητούμενο. Μου πρόσφερε μια καλή συνάντηση και πιστεύω πως είναι το στυλ της γυναίκας που με επαναλαμβανόμενες συνεδρίες θα γίνεται καλύτερη και μπορεί να εξελιχθεί σε στανταράκι.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Ζιζέλ, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Ζιζελ
Κοπέλες διαθέσιμες
Μαργκω
Ημερομηνία
April 05, 2013
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Πλαστικές επεμβάσεις
στα στήθη
Service Style
GFE+PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού