Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 16 10 0.5
Studio 05 December, 2020 4228
Βίλη vs ουίσκια! And the winner is...
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Επίσκεψη στο εν λόγω "ίδρυμα" στις 11-12-2010...
Μετά από καλό φαγητό και αρκετό αλκοόλ (είχα γίνει ελαφρώς ντίρλα, νομίζω)... σκεφτόμαστε με τον συνοδοιπόρο Cheyenne να κάνουμε μια "βόλτα" στα "ιδρύματα" του Kassandras multiplex studios...
Γινόταν το αδιαχώρητο... πρώτη φορά δυσκολεύτηκα να βρω μια θεσούλα για το καρούλι μου με τα δύο άλογα...

Κάναμε την "βολτίτσα" μας και οι δρόμοι μας χωρίστηκαν... ο ένας πήγε στο Κασσάνδρας 4Γ (δες κριτική Cheyenne για Λάουρα) και ο γράφων μπήκε στο Κασσάνδρας 4Β...
Στο εν λόγω "ίδρυμα" είχε δύο κοπελίτσες... τη Βίλη και τη Βικτώρια... Η Βίλη μου είχε κάνει εντύπωση εδώ και καιρό... ένα κοριτσάκι με όμορφο στήθος, πεταχτό κωλαράκι, μαύρα μαλλάκια και πονηρό βλέμμα...

Στα ενδώτερα... το δωμάτιο φαινομενικά καθαρό και τακτοποιημένο... με τζακούζι στη μια γωνία και στον έναν τοίχο νιπτήρα... αυτό που δέσποζε είναι το μεγάλο, κτιστό κυκλικό κρεβάτι με τους πολύχρωμους φωτισμούς και την μεγάλη καρδιά!

Δεν άργησε και πολύ να έρθει... αφου χαιρετηθήκαμε και είπαμε δυο κουβέντες στα αγγλικά (γιατί το ελληνικό δεν το πολυέχει ακόμα...) επιδώθηκε σε κάποια βασικά και κλασσικά προκαταρκτικά...
Το στοματικό της, αρκετά καλό... διαρκές, πότε ρηχό και πότε deep throat... κάποια χρήση χεριού στην αρχή αλλά στη πορεία εξαφανίστηκε...
Προχωρήσαμε παρακάτω... καλά στησίματα... πολλά και διάφορα στησίματα... και πήρε και πρωτοβουλίες...!
Αρχικά είπα να το ρίξω στο ιεραποστολικό και ο pitsirikos1 κήρρυξε... μετά έστησε θαυμάσια το κωλαράκι της και ανέλαβα χρέη κομπρεσέρ... όλη τη διάρκεια είχε καλή συμμετοχούλα με βογγητά και βαριές ανάσες...
Ξαφνικά... με σταματά και με καβαλά... σαν αμαζόνα με ίππευσε και παραδόθηκα... πρόσβαση ελεύθερη στο στήθος της και άνετα χουφτώματα στο κωλαράκι της...
Μετά ακολούθησε επανάληψη σε πισωκολλητό...

Συμπερασματικά... η Βίλη ήταν πάρα πολυ καλή! Και βασικά πολλή υπομονετική... αλλά το αλκοόλ (που είναι ο καλύτερός μου φίλος αυτή τη περίοδο) με κέρδισε!
Πάντως θα ξαναδοκιμάσω την τύχη μου με τη Βίλη...

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Βίλη
Ημερομηνία
December 11, 2010
Τιμή €
50
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE+PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού