Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 16 10 0.5
Studio 05 December, 2020 4217
Αμαντα στο τσακ..
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Μετά απο πολλες συζητήσεις και απο φιλους παροτρυνσεις ειπα να τα πω με την Αμαντα. Δεν χρειαζονται πολλα σιροπια, ο κοπελα ειναι τουρμπισια!!! πηγα κατα τις 4 το πρωι και ειχε τις μπαταριες φορτισμενες στο φουλ!!! μπηκε στο δωματιο πριν ακομα ξεντυθω και μου εκανε και παραπονο που ξεντυνομουν μονος μου "Εγω δεν θα σου βγαλω τιποτα???" ειπε.
Αρχισε λοιπον να με βοηθαει και μετα αρχισε τα κομανετσι κολπα. πανω κατω στο κρεβατι ορθια σπαγγατο, πανω κατω, αναποδα καπου ζαλιστηκα...και καθε φορα να βγαζει και κατι οσπου μειναμε και οι 2 με αδαμιαιαα περιβολη. εδω θα πρεπει να προσθεσω μια υποκειμενικη αλλα και φιλικη σημειωση. Νομιζω (για τα δικα μου γουστα σιγουρα) οτι εχει αδυνατισει λιγο περισσοτερο απο οσο θα πρεπε. ενω εχει ακομα καμπυλες 2-3 κιλακια περισσοτερα θα ηταν μια χαρα αλλα αυτο ειναι ελασσον και δικο της θεμα. Στα του αγωνα τωρα, απλα με τρελανε με τα κολπα της οσπου καποια στιγμη της ειπα ΟΚ κανε οτι θες γουσταρω να σε βλεπω μονο...

τι το ηθελα???? λες και της ειπα "γιατι δεν κανεις τιποτα τοση ωρα??? εχω αρχισει και βαριεμαι..." αρχισε να να δακτυλιαζεται και επειδη εγω κοιταγα σαν το χανο μου πηρε το χερι και μου ειπε θα μου το βαλεις ή οχι??? μπρος πισω παντου... μετα αρχισανε χαστουκακια στο κωλαρακι, καυλολογα και αρχισαμε καβαλα στο ντεντενι.

λογω κουρασης δικης μου δεν μπορεσα να ολοκληρωσω αλλα το προσπαθησε φιλοτιμα.. ετσι κατσαμε για κανενα 5λεπτο και τα ειπαμε γιατι εχουμε και κοινους γνωστους..

εκει βεβαια μου ειπε για κατι περιστατικα απο καποιους μαλακες εδω μεσα που της κανανε χοντρη μαλακια οπως και οτι θα φυγει αυριο για κανενα μηνα...

φιλακια και καληνυχτα...

ευτυχως μου φευγει καλα το 2012

τωρα απλα χρειαζομαι αλλη μια επισκεψη πριν το 2013 στην μεγαλη αδυναμια μου, οχι την Αμαντα αν και την γουσταρει πολυ και αυτη

Ο χωρος ηταν πολυ καθαρος και ευτυχως αδειος.

Αλλα ρε παιδια φτιαχτε αυτο το κρεβατι.... μυγα να περπατησει επανω τριζει!!!!!!!! οχι να παιζουμερ ναυμαχια με την αμαντα... νομιζα οτι θα βρεθουμε στρωματσαδα...

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Αμαντα
Κοπέλες διαθέσιμες
Αμαντα - Μαρινα
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
December 14, 2012
Τιμή €
50
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Με σκούφο
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Service Style
GFE+PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού