Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 16 10 0.5
Studio 05 December, 2020 4230
Όμορφο σεξ, με μια όμορφη γυναίκα
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Οι πρωινές καύλες μου με οδήγησαν εκείνη την μέρα την μέρα στο Γκάζι.
Η Μελίνα είναι μια όμορφη κοπέλα, ξανθιά, με πολύ καλό σώμα, ωραίο κώλο και βυζί τούμπανο (φτιαχτό).
Βγήκε στο σαλόνι χαμογελαστή και ξώβυζη. Λίγο η ομορφιά της, λίγο το στήθος της που ήταν σε κοινή θέα, λίγο οι τεράστιες καύλες μου όπως έγραψα και πιο πάνω, με έκαναν να πάρω την απόφαση να περάσω μαζί της.
Μετά από λίγα λεπτά μπήκε στο δωμάτιο, έβγαλε αμέσως το εσώρουχο της και όρμησε πάνω μου. Αμέσως επικεντρώθηκα στα βυζιά της με χάδια και γλείψιμο στις ρόγες της. Έχει απαλό δέρμα και μυρίζει όμορφα.
Έτσι πέρασαν μερικά λεπτά. Ωραία προκαταρκτικά από την πλευρά της με απαλά και αισθησιακά φιλιά στο λαιμό μου, στο στήθος μου κλπ
Πέρασμα του προφυλακτικού και στη συνέχεια έγιναν τα κλασικά. Δηλαδή πίπα που ήταν πολύ αισθησιακή και περιελάμβανε και γλείψιμο στα μπαλάκια μου, την ώρα που εγώ χούφτωνα τον ωραίο κώλο της.
Σεξ στα τέσσερα στην αρχή και μετά την γύρισα σε πλαγιαστό και τελευταία στάση σε ιεροποστολικό γιατί ήθελα να χουφτώνω το στήθος της και να βλέπω το πολύ όμορφο πρόσωπο της.
Ήταν μια πολύ καλή εμπειρία για gfe. Η κοπέλα εκτός από πολύ όμορφη όπως είπα και πιο πάνω, ήταν άνετη με το χρόνο και χαλαρή σε διάθεση. Δεν ξέρω πως τα πάει στο pse, αλλά εγώ έμεινα πολύ ικανοποιημένος και θα την επισκεφτώ ξανά.

Τα μόνα παράπονα που έχω είναι από το δωμάτιο. Είναι πολύ καθαρό και τα σεντόνια επίσης το ίδιο. Λείπουν όμως σημαντικά πράγματα. Ειδικά για τα πενήντα ευρώ που δίνουμε.
Η πετσέτα είναι ασφράγιστη. Παντόφλες δεν υπάρχουν ούτε κοινόχρηστες. Για μιας χρήσης δεν το συζητάμε καν. Το μόνο χαρτί που υπήρχε ήταν κωλόχαρτο. Αρωματικά μαντηλάκια δε θα βρείτε ούτε για αστείο.
Ευτυχώς τουλάχιστον το air condition δούλευε κανονικά.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Μελίνα
Κοπέλες διαθέσιμες
1
Ημερομηνία
January 06, 2014
Τιμή €
50Ε
Πίπα
  • Με σκούφο
Πλαστικές επεμβάσεις
στα στήθη
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού