Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 11 10 0.5
Studio 05 December, 2020 3749
Καρολίνα – Ώρα για κάτι καινούργιο….
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Τον τελευταίο καιρό, προτιμούσα οι επισκέψεις μου να γίνονται σε κοπέλες που γνωρίζω καλά, με σίγουρα «αποτελέσματα. Κάποιες φόρες όμως έρχονται στιγμές που θέλω να δοκιμάσω κάτι νέο.
Και αυτό το νέο ήταν η Καρολίνα. Μια πολύ όμορφη κοπέλα από την Ουκρανία, ψηλή, με μακριά ξανθά – πλατινέ μαλλιά. Όμορφα χαρακτηριστικά προσώπου,, ανοιχτόχρωμα μάτια. Ωραίο σώμα, πλούσιο φυσικό στήθος, όμορφη περιφέρεια.
Τυπικό δείγμα Ανατολικής καλλονής.
Αμφιταλαντεύτηκα λίγο στο σαλόνι, αλλά μετά και από το «ψήσιμο» της συμπαθέστατης υπηρεσίας, ανέβηκα την σκάλα.

Χρειάστηκε να περάσει αρκετή ώρα μέχρι να έλθει στο δωμάτιο, μιας και παρά το προχωρημένο της ώρας ο κόσμος δεν ήταν λίγος. Έκανα ντους και περίμενα ξαπλωμένος.
Αρκετα φιλική, γελαστή μου μίλησε λίγο όσο έβγαζε τα μαύρα εσώρουχα και τα πέδιλα της, για να αρχίσουμε την συνεδρία μας.

Ανύπαρκτα τα προκαταρκτικά από πλειάς της. Για να είμαι ακριβής, περιορίστηκε σε ένα μέτριο body to body, δίνοντας μου την ευκαιρία να την χαϊδεύω, να φιλώ την κοιλιά, και το στήθος της και να χαϊδεύω τα κωλομέρια της. Έφερε το στήθος της στο στόμα μου το οποίο τίμησα για κάποια λεπτά. Από πλευράς της κανένα προκαταρκτικό.
Πέρασμα προφυλαχτικού και στοματικό. Καλό, χωρίς χέρια βαθύ, με καλό ρυθμό, δ'ιχως όμως να ασχοληθεί με την ευρύτερη περιοχή και φυσικά τα @@κια.
Στο sex ξεκίνησε με την Καρολίνα σε ρόλο αμαζόνας, να δίνει τον ρυθμό, για λίγο στάση του λωτού και μετέπειτα ιεραποστολικό. Δεν θα την χαρακτήριζα ιδιαίτερα δεκτική σε "φιλοφρονήσεις" από πλευράς μου μιας και γαργαλιόταν σε οποια προσπάθεια μου να την φιλήσω στον λαιμό και τα αυτιά της, όπως μου δικαιολογήθηκα χαρακτηριστικά. Το τέλος γράφτηκε στα τέσσερα όλη της συμμετοχή περιορίστηκε σε κάποια βογγητά, αρκετά αληθοφανή για να είμαι ειλικρινής.

Πολύ ευδιάθετη χόρευε στους ρυθμούς του τραγουδιού που ακουγόταν, όσο έπλενε τα χέρια και το πρόσωπο της, ντυνόταν και μου μιλούσε πολύ φιλικά. Χαιρετισμός και αποχώρηση.

Αναμφισβήτητα μια πολύ όμορφη κοπέλα. Με πολλά περιθώρια βελτίωσης όμως. Τα οποια εστιάζω στην εφαρμογή προκαταρκτικών και μεγαλύτερης συμμετοχής στο sex.. Ίσως να μην έχει μπει στην νοοτροπία των studio, μιας και εργάζεται γύρω στις 10 ημέρες απ’ ότι μου είπε. Αν βελτιώσει τις υπηρεσίες της, θα μιλάμε για μια πολύ καλή επιλογή, μιας δεν ήταν καθόλου βιαστική για να είμαι δίκαιος . Προς το παρόν συνιστάται μόνο γι΄αυτους που επιθυμούν συνευρέσεις με πολύ όμορφες κοπέλες. Οι απαιτητικοί για καλές υπηρεσίες, καλύτερα να είναι επιφυλακτικοί.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Καρολίνα, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Καρολίνα
Ημερομηνία
December 03, 2011
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Θα την ξανάβλεπες?
Δύσκολα.
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 4 1

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού