Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 11 10 0.5
Studio 05 December, 2020 3749
Καταλίνα
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Είναι ένα από τα «εξόριστα» κορίτσια του Μεγάρου, που μετά το σφράγισμα του πήραν τον δρόμο των studio. Δεν είχα «προλάβει» να την τιμήσω εκεί, και έτσι σήμερα δεν έχασα την ευκαιρία.
Είναι μια ψηλή κοπέλα, που το πλούσιο φυσικό της στήθος είναι το πρώτο ερέθισμα για το ανδρικό μάτι. Σε αντίστοιχες αναλογίες κυμαίνεται και το υπόλοιπο σώμα της, με πλούσια τα ελέη του. Μελαχρινή με ίσια μαλλιά, αρκετα ευγενική φυσιογνωμία. Πρόγραμμα με 69 και βουρ στο δωμάτιο.

Μόλις που είχα τελειώσει το ντους μου, όταν μπήκε στο δωμάτιο. Μ θυμόταν από το Αμνεζια και έτσι μια ευχάριστη κουβέντα στα Αγγλικά, μιας και τα Ελληνικά της είναι ακόμα υποτυπώδη, ξεκίνησε.

Τα προκαταρκτικά της καλά με φιλιά στο λαιμό και στο στήθος Το στοματικό της αντάξιο στην φήμη της μεγάλης Ρουμάνικης σχολής, βαθύ με λίγη χρήση χεριών, καραμέλωμα στα @@κια.
Ανέλαβα δράση με φιλιά και χάδια σε όλο της το σώμα μέχρι την στιγμή που εστίασα στην επίμαχη περιοχή. Η ανταπόκριση της θετική σε γενικές γραμμές,. Κάποια χάδια στο κεφάλι μου και ελαφρά βογγητά εμπλούτιζαν το σκηνικό.

Sex σε δυο μόλις στάσεις. Ιεραποστολικό και cow girl σε μια συνεύρεση που κυμάνθηκε σε gfe κλίμα με αγκαλιές, φιλάκια και διακριτικούς αναστεναγμούς.

Μετά το τέλος ολιγόλεπτη κουβέντα, μου έδωσε πληροφορίες για κάποια από τα υπόλοιπα κορίτσια του Amnezia, πεταχτό φιλάκι και αποχώρηση.

Μια καλή εμπειρία σε γενικές γραμμές, αλλά δεν θα μπορούσα να την χαρακτηρίσω κορυφαία, χωρίς να έχω να πω κάτι συγκεκριμένο που θα μπορούσε να βελτιώσει την κατάσταση. Έκανε ότι επρεπε να κάνει για να με ικανοποιήσει με αρκετή διάθεση και επαγγελματισμό. Προφανώς είναι θέμα χημείας…..,

Αυτά για την εμπειρία μου με την Καταλίνα, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Καταλίνα
Κοπέλες διαθέσιμες
καμια
Ημερομηνία
April 06, 2012
Τιμή €
50
Εξτρά €
+20 για 69
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού