Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 11 10 0.5
Studio 05 December, 2020 3749
Ιρένα: The Good Wife
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Επίσκεψη στις αρχές του μήνα, και μετά από πολύ καιρό, στην Ιρένα. Η Τσέχα καλλονή του ομίλου είναι μια από τις διαχρονικές αξίες μου και ένα από τα λίγα κορίτσια που μου έκαναν κλικ από την πρώτη στιγμή που την είδα τρία χρόνια πριν (και μάλιστα δίπλα στη Λάουρα!). Μελαχρινή, ψηλή, αδύνατη, καμπυλάτη στα σωστά σημεία και μονίμως χαμογελαστή, είναι πολύ δύσκολο ν'αφήσει ασυγκίνητο οποιονδήποτε λάτρη του ωραίου φύλου.

Μετά από μικρή αναμονή στο δωμάτιο κατέφτασε και η κούκλα μας, όπως πάντα ευδιάθετη. Μετά από λίγη κουβεντούλα ξεκίνημα με προκαταρκτικά όπου πρωταγωνιστικό ρόλο έπαιξε το πλούσιο φυσικό της στήθος. Στοματικό πολύ καλής ποιότητας και μεγάλης διάρκειας, και συνέχεια στο κυρίως θέμα με cowgirl σε πολύ καλό ρυθμό. Τελείωμα όπως πάντα με ισπανικό καθώς είναι η σπεσιαλιτέ της ενώ αφού κάναμε μπάνιο αμφότεροι μιλήσαμε για κάνα πεντάλεπτο προτού με αποχαιρετήσει φιλώντας με σταυρωτά.

Συνοψίζοντας, η Ιρένα δικαίωσε για μια ακόμη φορά τη θέση της ανάμεσα στα στανταράκια μου. Έχω συμπληρώσει μαζί της διψήφιο αριθμό συνευρέσεων και ούτε μία από αυτές δε μπορεί να χαρακτηριστεί κάτι λιγότερο από "πολύ καλή". Εννοείται ότι θα την ξαναεπισκεφτώ λίαν συντόμως.

Ημερομηνία ενδεικτική.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Ιρένα
Κοπέλες διαθέσιμες
1
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
October 10, 2012
Τιμή €
50
Φιλί
Ελάχιστα
Πίπα
  • Με σκούφο
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού