Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 11 10 0.5
Studio 05 December, 2020 3749
Μελίσσα – Με μία «φίλη» από τα παλιά…….
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Η Μελίσσα είναι μια κοπέλα που γνωρίζω αρκετά καλά από την θητεία της στο Amnezia.
Αδύνατη, μελαχρινή με ίσια μακριά μαλλιά. Φυσικό στητό στήθος με πεταχτές ρώγες, ωραία περιφέρεια, εκφραστικά μεγάλα μάτια και αρκετά τατουάζ στο σώμα της. Έχουμε πιει μαζί αρκετά ποτά στο μέγαρο, έχουμε μιλήσει αρκετά, με γνωρίζει με το μικρό μου όνομα και ποτέ δεν μου είχε περάσει από το μυαλό «να κάνω κάτι» μαζί της.
Στις τελευταίες μου τσάρκες όμως, βλέποντας την με τα sexy της εσώρουχα, το καυλάντισμα που μου έκανε στο σαλόνι, μου μπήκαν ιδέες, με αποκορύφωμα την σημερινή επίσκεψη, λίγο μετά τα μεσάνυχτα.

Δεν άργησε να έρθει στο δωμάτιο. Ξεκινήσαμε να μιλάμε για πολλά και διάφορα, ταυτόχρονα με κάποια πεταχτά χαδάκια και από τις δύο πλευρές. Η αμηχανία και των δυο μας εμφανής. Μου ζήτησε να της κάνω μασάζ, κάτι που δεν της αρνήθηκα, και ενώ την περιποιόμουνα, συνεχίσαμε την κουβέντα για το Amnezia και τους κοινούς γνωστούς και φίλους, κάτι που μόνο το σεξουαλικό μέρος της υπόθεσης δεν βοηθούσε.

Το μασάζ σταμάτησε, με δική της πρωτοβουλία με ξάπλωσε ανάσκελα, κάποια πεταχτά φιλάκια στο στόμα ξεκίνησαν, συνέχισε να με φιλάει στον λαιμό και τα αυτιά μου κατέβηκε στο στήθος και τις θηλές μου, όπου κατανάλωσε αρκετά λεπτά με γλειψίματα με καλή τεχνική , για να περάσει στα @@και τα οποία στην κυριολεξία τα μούλιασε, με ρουφήγματα και γλειψίματα. Αφού τοποθέτησε την απαραίτητη προφύλαξη, ξεκίνησε το στοματικό της το οποίο ήταν αντάξιο της Ρομανικής σχολής. Βαθύ, υγρό με ανάλλαγες χτυπημάτων της γλώσσας στον κορμό και στο κεφάλι, χτυπήματα στα μάγουλα και την δική της γλώσσας νέα καραμέλωμα στα @@κια. Δεκτική και σε δική μου περιποίηση στο «γατάκι» της, κάτι που δέχτηκε με ελαφρούς αναστεναγμούς και βογγητά.

Sex με την Μελίσσα σε ρόλο cow girl, να δίνει καλό ρυθμό και συνέχεια με ιεραποστολικό μέχρι το τέλος με καλή συμετοχή, χαδάκια, εκφράσεις ηδονής και διακριτικούς αναστεναγμούς από πλευράς της. Μιλήσαμε για λίγο ακόμα, μετα το τέλος, με ευχαρίστησε και ανανεώσαμε το ραντεβού μας.

Συμπερασματικά μια καλή κατάθεση. Η αμηχανία που υπήρξε μεταξύ μας λόγω της μακρόχρονης γνωριμίας μας , έπαιξε καταλυτικό ρόλο, και εμπόδισε την ανάπτυξη μεγάλης σεξουαλικής οικειότητας. Όμως πέρασα καλά, η Μελίσσα το «κατέχει» το άθλημα, ειδικά στο στοματικό είναι μαστόρισσα. Θα την χαρακτήριζα πρωτότυπη εμπειρία, για την οποία σε καμία περίπτωση δεν μετάνιωσα που την βίωσα……

Αυτά για την εμπειρία μου με την Μελίσσα, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Μελίσσα
Κοπέλες διαθέσιμες
1
Ημερομηνία
March 09, 2013
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού