Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 20 10 0.5
Massage 13 January, 2021 3879
Μέτρια η Κίνα
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Η επιλογή της ημέρας ήταν η Λία (κινεζορωσίδα όμως μου είπε αλλά μάλλον σκέτο κινέζα ήταν) μιας και ήθελα να δω κάτι διαφορετικό.
Λάθος! Το μασάζ της μετά βίας έπιασε τη βάση για τα δικά μου δεδομένα (υπήρχαν οι pro σε αυτό Ελένη και Ντιάνα οι οποίες μάλλον αποχώρησαν). Στο social time ελάχιστα μπορούσαμε να επικοινωνίσουμε μιας και τα ελληνικά της με την κινέζικη προφορά ήταν σχεδόν ακαταλαβίστικα. Η πίπα της (άνευ κάλυψης) ριχή με πολύ χρήση χεριών και σχεδόν αδιάφορη. Στη δική μου περιποίηση ελάχιστα έδειξε να ανταποκρίνεται και δεν αφέθηκε σε καμία περίπτωση να χαλαρώσει και να συμμετάσχει ποιο ένθερμα. Διεκπεροτικό το υπόλοιπο του αγώνα από εμένα σε ιεραποστολικό και γρήγορο τελείωμα.
Ο χώρος πάντα προσεγμένος και παρείχε όλα τα γνωστά κομφώρ.
Παρατηρώ ότι τελευταία έχει μαζευτεί δευτεράτζα στο συγκεκριμένο θεραπευτήριο (Νίκη, Τζούλια, Λία) με ταυτόχρονες αποχωρήσεις των "δυνατών" κοριτσιών (Ελένη, Ντιάνα) και καλό είναι να κάνουν μερικές καλές μεταγραφές πριν πάρει την κάτω βόλτα το κατάστημα.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Λια (Κινεζούλα)
Κοπέλες διαθέσιμες
Τζέσικα, Νίκη, Τζούλια, Άλλη μια Κινεζούλα, και η ξανθιά m/gilf που ξεχνάω το όνομά της
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
January 03, 2013
Κόστος €
80€
Βάρδια
Πρωινή
Υπηρεσίες
  • Μόνο μασάζ
  • Ελεύθερο στοματικό
  • Στάση 69
Θα την ξανάβλεπες?
Δύσκολα.
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού