Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 11 10 0.5
Studio 30 November, 2020 4085
Ξανά ωραία με τη Ρέα
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Επίσκεψη χθες στο βράδυ στο συγκεκριμένο studio μετά από πάρα πολύ καιρό. Ήταν παραγματικά σαν να μην είχε περάσει μία μέρα. Δυστυχώς ο χώρος έχει χαλάσει αρκετά και στο studio θέλει ανακαίνιση χθές... Στην καλύτερη το δωμάτιο έχει νυπτήρα... Ευγενική η κυρία στην υποδοχή, μου είπε για άλλη μία φορά τα προγράμματα, πήρα το 60άρι πρόγραμμα με 69.

Ο σκοπός της επίσκεψης μου ήταν η Ρέα, η οποία μετά από πολύ μεγάλο χρονικό διάστημα επέστρεψε στην Ελλάδα. Τη Ρέα την έχω ξανασυναντήσει στο παρελθόν και αφήνοντάς πάντα πολύ καλές εντυπώσεις. Εδώ να πω ότι δουλεύει και σαν Ρίτα στην Ηλία Ηλιού 82. Δεν άργησε να έρθει στο δωμάτιο μια και δεν είχε κόσμο. Μελαχροινή αυτή το φορά, με σπαστό μαλλί σχεδόν μέχρι τους ώμους. Η αλήθεια ότι την αγριεύει λίγο το χρώμα αυτό, την προτιμούσα ξανθούλα. Μιλήσαμε αρκετά και για πολλά, μέχρι να μπούμε στο ψητό.

Ξεκινήσαμε με 69, το νινάκι της όπως ακριβώς το θυμόμουν, αυτός και ο λόγος που πήρα και το συγκεκριμένο πρόγραμμα. Όσο ήμουν απασχολημένος με το νινάκι της μου φόρεσε σκουφάκι και με περιποιήθηκε κι εκείνη.. Στα μείον ότι δεν αρχολείται καθόλου με τα @@. Ξεκίνησε ανεβαίνοντας από πάνω με πολύ καλό κούνημα, σηκώθηκα κι εγώ και συνεχίσαμε έτσι αγκαλιαστά με αρκετά φιλιά εκατέρωθεν... Την γύρισα στα τέσσερα όπου η θέα της είναι πάντα ωραία και το τέλος ήρθε με ιεραποστολικό.

Δεν βιάστηκε να φύγει και ας υπήρχε πελάτης σε αναμονή... Είναι από τις κοπέλες που περνάω καλά, μάλλον έχει ταιριάξει η χημεία μας. Πολύ φιλική και ζεστή, γελάσαμε, είπαμε πολλά και ανανεώσαμε το ραντεβού μας για άλλη φορά.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Ρέα
Ημερομηνία
September 04, 2011
Τιμή €
50
Εξτρά €
10
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού