Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 11 10 0.5
Studio 30 November, 2020 4086
Σάρα! Μια χαρά!
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Η ημερομηνία παίδες είναι ενδεικτική και γράφω αυτή τη κριτική (την 1η μου εβερ) γιατί πήγα στο εν λόγω στούντιο να συναντήσω τη Σάρα, για την οποία είχα ακούσει καλά λόγια από ένα φίλο. Η κοπέλα είναι όπως στις φωτό του site του στούντιο και ίσως και πιο ωραία! Τονίζω ότι γούστα είναι αυτά. Έχει μακρυά πόδια, λαμπάδα σώμα, απίστευτο κωλαράκι, μικρό στήθος και μαλλιά στους ώμους. Προσωπάκι όμορφο με τα κλασσικά χαρακτηριστικά ρουμάνας. Στο δωμάτιο τώρα η κοπέλα είναι πολύ ομιλιτική (ειδικά μετά το σεξ) και πολύ σέξυ! Στοματικό απλό αλλά ωραίο, με πρόστυχες ματιές και υφάκι από τσόντα. Στον αγώνα τώρα, ανέβηκε από πάνω (κάτι που μόνη της πρότεινε) και μετά από λίγο τέλος :S Δεν ξέρω αν το έκανε επίτηδες ή απλά τελείωσα επειδή είχα καιρό να το κάνω, η αλήθεια είναι ότι μου άρεσε και μάλιστα η κοπελιά μου την είπε κ όλας που έκανα 5-6 λεπτά μόνο! Έκατσε μαζί μου πολύ ώρα, όπου μου μίλησε για τα προσωπικά της (λέμε τώρα) και για την κρίση! Την έχω επισκεφτεί από τότε άλλες 2 φορές και πέρασα πολύ όμορφα, αφού με θυμάται και είναι πιο άνετη μαζι μου!
Αυτά τα ολίγα παίδες και ελπίζω να βοήθησα! Η κοπέλα είναι και για πρωτάρηδες, αλλά είναι και για τους...χομπύστες! ;) Πολύ καλά όλα, αλλά επαναλαμβάνω ότι αυτά είναι υποκειμενικά και καλό είναι να μη παρασυρθεί κανείς από μια κριτική. Φιλτράρουμε και συνεχίζουμε! Καλές γιορτές σε όλους!

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Σάρα
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
December 15, 2011
Τιμή €
50
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
  • Με σκούφο
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 1

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού