Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 11 10 0.5
Studio 30 November, 2020 4092
Άννα Μαρία – Η πρόκληση στις αντοχές μου……….
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Κάτι λιγότερο από ένας χρόνος είχε περάσει από την τελευταία φορά που τίμησα την
Άννα Μαρία. Μια γυναίκα που δεν είναι η ομορφότερη του κόσμου είναι όμως αυτό που λέμε 100% θηλυκό. Ξανθά σπαστά μαλλιά, σαρκώδη χείλη, μεγάλα εκφραστικά μάτια. Σώμα κάποια πιασίματα, στήθος φυσικό με ρώγες που δεν θέλουν και πολύ για να σκληρύνουν. Η περιφέρεια της σκέτο ποίημα.
Ο κύριος λόγος της επίσκεψης μου εδώ ήταν για να την τιμήσει ο φίλος zidane68, όμως στην θέα της δεν μπόρεσα να αντισταθώ και έτσι έκανα δυναμική είσοδο στο δωμάτιο σε πρόγραμμα με 69.

Όσο «χορτασμένος» και να είμαι, όση κούραση και εάν έχω, όση προσπάθεια και να κάνω με την Άννα Μαρία δεν μπορώ να κρατηθώ πολύ. Είναι από τις κοπέλες που με κάνουν γρήγορα να «παραδώσω πνεύμα». Ευτυχώς σήμερα, έκανα ατομικό ρεκόρ χρόνου μαζί της και έτσι μπορώ άφοβα να χαρακτηρίσω την συνεδρία μας σαν την καλύτερη που είχα μαζί της. Αυτό ίσως να οφείλεται και στο πρόγραμμα με 69, μιας και φάνηκε να απολαμβάνει και αυτή την συνεδρία μας και οι διακοπές του sex με στοματικό από πλευράς μου έδωσαν περισσότερη διάρκεια.

Για να μην μακρηγορώ με πολλά και πλούσια προκαταρκτικά και από τις δυο πλευρές ξεκινήσαμε για να εστασω στο «γατάκι της» για αρκετό διάστημα. Αναστεναγμοί, βογγητά, κάποια πρόστυχα λόγια από πλευράς της σε όλη την διάρκεια. Ήρθε η ώρα για το δικό της στοματικό που για μένα είναι από τα κορυφαία που έχω δεχτεί σε όλη μου την «καριέρα». Βαθύ, άψογη τεχνική της γλώσσας, μοναδικό καραμέλωμα στα @@κια.
Sex με ιεραποστολικό σε αργούς ρυθμούς με ταυτόχρονα φιλάκια και γλειψίματα στον λαιμό της, δίχως όμως και αυτή να μείνει αμέτοχη.
Διακοπή του sex αφού ήδη είχα φτάσει στα όρια μου και νέο στοματικό από πλευράς μου, με την Άννα Μαρία να έχει ανοίξει τα πόδια της 180 μοίρες.
Νέο ιεραποστολικό, συνέχεια στάση του λωτού και cow girl, όπου όση προσπάθεια και εάν κατέβαλα δεν μπόρεσα να κρατήσω περισσότερο και το τέλος ήρθε έτσι.

Μια κοπέλα που δύσκολα πιστεύω πως κάποιος δεν θα μείνει ευχαριστημένος μαζί της, μιας και οι υπηρεσίες της, συγκαταλέγονται, κατά την άποψη μου τουλάχιστον, στις καλύτερες δυνατές. Τιμάει όσο δεν πάει τα χρήματα που παίρνει και την θεωρώ μια από τις πλέον αξιόπιστες επιλογές..

Αυτά για την εμπειρία μου με την Άννα Μαρία , που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….


Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Αννα Μαρία
Κοπέλες διαθέσιμες
1
Ημερομηνία
March 04, 2012
Τιμή €
50
Εξτρά €
+20 για 69
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού