Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 11 10 0.5
Studio 30 November, 2020 4085
2ος γυρος με την Πωλινα!
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Μετα απο επισκεψη σε αλλο στουντιο στην γυρο περιοχη ηθελα και 2ο γυρο και πηγα και να δω τι παιζει. Ανοιγει τσατσα γεια γεια ερχετε η κοπελα ξανθια γλυκουλα με καλο βυζακι αλλα ειχε λιγα κιλακια παρανω βεβαια δεν ηταν ενοχλητικα και μετα απο λιγη σκεψει λεω να περασω αφου το εργαλειο ηθελε και αλλο. Ρωταω ποσο; 50 το απλο λεει, παλι ρωταω γιατι 50 αφου το σαιτ λεει 40; Μου απανταει πως δεν ξερει τιποτα για 50. Ωραια λεω 50 με μασαζ οκ; οκ λεει. Εντωμεταξυ με ρωταει αμα εχω πιει και οτι η κοπελα δεν μπορει να κατσει πολυ ωρα μεσα. Στραβωνω λιγο και την ρωταω δηλαδη ποσο μπορει να κατσει; Μου λεει 20 λεπτα μπορει να κατσει η κοπελα ωραια λεω και μπαινω αν και σκεφτομουνα να την κανω.
Περναω στο δωματιο ωραιος χωρος αλλα ηταν ανεπαρκεις δεν ειχε μια βρυση! Με τα πολλα ερχετε η κοπελα μετα απο κανενα τεταρτο αφου ειχε και αλλον συναγωνιστη πριν απο μενα (οπου ακουγοντουσαν καμπανα αχ βαχ κλπ τελος παντων) χαιρετερουρες και ξεκιναη πιπουλα πολυ καλη ανεβηκε το ηθηκο αμεσα στο σεξ τωρα ειχε καλη συμμετοχη αλλαξαμε αρκετες στασεις οσπου ανεβηκα απο πανω της εγλυφα τα βυζακια και σφυροκοπημα οπου αρχησε παλι τα αχ βαχ ψευτικα μεν αλλα δεν χαλασε ειχε και λιγο αγριαδα κατι χαστουκακια στην πορεια ηρθε και η καταθεση!

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Πωλινα
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
February 24, 2011
Τιμή €
50
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
  • Με σκούφο
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 1

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού