Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 11 10 0.5
Studio 30 November, 2020 4085
Άννα Μαρία – Oral Queen
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Δεκαπενθήμερη αποχή περίπου, λογω ίωσης και χωρίς ακόμα να είμαι στο 100% της φόρμας μου, δεν μπορούσα να κρατηθώ και βγήκα στην αναζήτηση κάτι εγγυημένου, μιας και δεν ήθελα να ρισκάρω με κάτι καινούργιο.
Η καλυτερη δυνατή επιλογή στην αναζήτηση μου η Άννα Μαρία.
Είχα καιρό να την συναντήσω. Αδυνατισμένη αρκετα, χωρίς όμως αν έχει χάσει τις sexy καμπύλες που την διακρίνουν, έχοντας τα ίσια μακριά μαλλιά της πιασμένα αλογοουρά, ντυμένη σε ένα κόκκινο σετακι, που της πήγαινε αρκετα.

Αφού κουβεντιάσαμε λίγο στο σαλόνι παρέα και με την ευγενέστατη υπηρεσία, ώρα για το δωμάτιο. Ξεκίνησε με τα μοναδικά προκαταρκτικά της που και νεκρούς ανασταίνουν. Γλείψιμο στο στήθος μου, το λαιμό, τα αυτιά μου.
Για το καραμέλωμα της θα μπορούσα να γράψω ποίημα. Από τα κορυφαία. Προφυλακτικό και το κυρίως στοματικό ξεκίνησε.
Όπως πάντα βαθύ, υγρό, αισθησιακό. Με το ζόρι κρατήθηκα.
Το κατάλαβε, σταμάτησε και με προσκάλεσε «να παίξω εγώ μαζί της».
Έτσι και έγινε. Σειρά μου να την περιποιηθώ, με φιλιά και γλειψίματα σε όλο ης το σώμα. Πεντακάθαρη, μοσχομυρίστε, έτσι το να γλύφω το «γατάκι της» ήταν μια διαδικασία που απολύσαμε και οι δυο.
Έτσι όπως ήταν ξαπλωμένη εντελώς φυσικά, μπήκα μέσα της και ξεκινήσαμε το sex.
Λίγες κάμψεις και ένοιωσα πως ήμουν έτοιμος να απογειωθώ.
Σταματήσαμε και ξεκινήσαμε και πάλι τα γλειψίματα και τα φιλία. Νέο καραμελλωμα, νέο στοματικό.
Έβλεπα από τον καθρέπτη που ήταν στο βάθος το πίσω σύστημα της και δεν μπορούσα να κρατηθώ.
Της ζήτησα να καθίσει στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού και εγώ όρθιος συνεχίσαμε το sex. Η θέα μοναδική, η συμμέτοχη άψογη, η αποχή μεγάλη, το τέλος δεν άργησε να έλθει.

Μετά κουβέντα στο δωμάτιο για αρκετή ώρα σαν δυο καλοί φίλοι. Γνωριζόμαστε πλέον πολύ καλά και έτσι μιλήσαμε για πολλά θέματα. Το αστείο ήταν ότι έπρεπε να φύγω εγώ, αλλιώς ακόμα εκεί θα ήμασταν και θα μιλάγαμε.
Έτσι φιλάκι για αποχαιρετισμό και ανανέωση του ραντεβού μας,

Όσοι γνωρίζου την Άννα Μαρία καταλαβαίνουν για τι κοπέλα πρόκειται. Κορίτσι της διπλανής πόρτας, φιλική, γελαστή και άψογη επαγγελματίας.
Συγκαταλέγω το στοματικό της και την περιποίηση της γενικότερα, στα 3 κορυφαία που υπάρχουν.
Προσωπικά την θεωρώ από τις πλέον αξιόπιστες επιλογές στον χώρο.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Άννα Μαρία, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Aννα Μαρία
Ημερομηνία
May 08, 2011
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 1

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού