Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 30 10 0.5
Massage 22 December, 2020 2682
ΒΙΚΥ Η ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Χθες επισκέφθηκα για άλλη μία φορα το χώρο.
Μετά από μελέτη του φόρουμ όπου διάβασα καλές κριτικές και την επίσκεψη μου την προηγούμενη βδομάδα (ήταν στην υποδοχή) κατέληξα στη Βίκυ. Έτσι λοιπόν τη ζήτησα απευθείας και δεν έχασα.
Η Βίκυ είναι ένα πολύ γλυκό πλάσμα, 24 Μαϊων με αρκετά για την ηλικία της χρόνια στο επάγγελμα (απ' ότι μου είπε από 17 σχεδόν) και γνωρίζει καλά το άθλημα.
Είναι ίσως η πιο επαγγελματίας (με την καλή έννοια) κοπέλα που έχω συναντ'ησει τελευταία.
Είναι υπομονετική, πολύ καθαρή, πρόσχαρη, δεν λέει όχι σε οποιαδήποτε στάση και κάνει τα πάντα για να σε ικανοποιήσει και να περάσεις καλά.
Αυτό που κάνει εντύπωση είναι η τέχνη της στο καλαμωτό, βαθύ υγρό και χωρίς χρήση χεριών με περιποίηση και των @@ και τα μάτια της καρφωμένα στα δικά σου.
Αφού παιδευτήκαμε σε διάφορες στάσεις, τελικά τελείωσε το παιχνίδι στο στήθος της.
Γενικά πολύ καλή εμπειρία και καλή επιλογή, η κοπέλα τιμάει τα χρήματα που παίρνει.

Επειδή βέβαια στα συγκεκριμένα μαγαζιά πάμε και για μασαζ, η κοπέλα το έχει και απ' ότι μου είπε έχει κάνει και μαθήματα.

Υ.Γ. Γενικά κατά το μασάζ κάναμε μια κουβέντα περί λειτουργίας τέτοιου είδους θεραπευτηρίων καθώς και για τη νοοτροπία τόσο των κοριτσιών όσο και των πελατών. Επειδή εδώ είναι οφ τοπικ, μόλις βρω χρόνο θα γράψω διάφορα στο φορουμ.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
ΒΙΚΥ
Κοπέλες διαθέσιμες
Τη ζήτησα απευθείας και δεν είδα τις υπόλοιπες
Ημερομηνία
June 02, 2011
Κόστος €
80
Βάρδια
Απογευματινή
Υπηρεσίες
  • Ελεύθερο στοματικό
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού