Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 30 10 0.5
Massage 22 December, 2020 2692
πρωτη φορα-αριστη εντυπωση
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Λοιπον αποφασισα σημερα να παω για πρωτη φορα σε ενα αλλο μασατζιδικο μιας και το στουρναρη 63 εχει πεσει αρκετα με τις κοπελες του και ηθελα μια αλλαγη.διαβασα λοιπον εδω τα παιδια οτι εγγραφαν και πηγα.αν και πρεπει να πω οτι μεχρι την γωνια το σκεφτομουν μηπως και δεν παιχτει κατι.

αναεβαινω και στην πορτα η βικυ,την ρωτησα ποιο μετα αλλα δυστηχως λογω πορτας δεν εκανε κατι.ισως και να φοβονταν μμιας και με ειδε πρωτη φορα και δεν ηξερε τι επαιζε.
περασαν 3 κοπελες μια μελαχροινη κοντουλα,η ελενα η κινεζα και η κοπελα που πηρα δυστηχως ομως ξεχασα ονοματα σορρυ παιδια αλλα μου ειπε οτι ηταν μολδαβεζα οποτε οσοι ξερουν θα καταλαβουν.κοντουλα αδυνατουλα,36 ετων αρκετα ομορφη.μου αρεσαν τα ματια της.ειπα στην βικυ οτι ηρθα διαβασμενος αλλα δεν μπορουσα να διαλεξω και μου εθεσε το διλλημα μεταξυ της μολδαβεζας και της κινεζας με την διαφορα οτι με την μεν πρωτη θα μπορουσα να ανταλλαξω και καμια κουβεντα σε σχεση με την κινεζα απο προγραμμα ομως οπως μου ειπε ητνα δυνατες και οι δυο και στο μασαζ και στα επομενα.με ενημερωσε οτι ηταν 50ρικο το μασαζ και απο εκει και περα αν ηθελα κατι εξτρα.

την αφησα λοιπον να διαλεξει εκεινη και τις ειπα στειλε μου οτι νομιζεις οτι θα με ικανοποιησει για πρωτη φορα ωστε να με κανει πελατη.

πολυ καλα δωματια πολυ καλυτερα απο το σ63 μεμ μειον το κοινο μπανιο οχι οτι με χαλασε απλα αν υπηρχαν σε καθε δωματιακι και επαιζε κανενα μπανιο με την κοπελα μαζι θα ηταν σουπερ.

τεσπα το μασαζακι απο την κοπελα ητνα αψογο το καλυτερο μασαζακι που μου εχουν κανει ακομα και απο την ελενα την γεωργιανη απο το σ63 που οντως εκανε καλο μασαζ.
κουβεντουλα αρκετη και σιγα σιγα αρχισε να με ρωταει σε ποιο μαγαζακι πηγαινα και για τις κοπελες του.αρκετος φοβος μην τυχον και ειμαι στυνομια αλλα πιστηκε οτι δεντρεχει τιποτα και περασαμε στο παρασυνθημα.

η κοπελα το εχει πραγματικα.φιλακια παντου,ετρειψε το σωμα της πανω στο δικο μου λες και εκανα body massage και ξεκινησε μια αρκετα υγρη πιπα με καραμελωμα στα μπαλακια παρα πολυ καλη.στις υπηρεσιες ελευθερο στοματικο,69 και ισπανικο κατι που ηταν πραγματικα εκπληξη.μπριζολα πανω στο μασαζοκρεβατο και μετα στον καναπε με αυτην απο πανω μεχρι που πεταξε την καποτα και να τελειωσω στα βυζακια της μεσα κανωντας μου ισπανικο.

δεν ξερω προφανως με την κοπελα ειχε αρκετη χημεια μεταξυ μας κατι που το ευχαριστηθηκα αρκετα πιστευω και εκεινη.αν την ξαναδω εννοειτε μιας και το σπιτακι αυτο θα γινει ο καινουριος μου προορισμος.η βικυ κερδισε εναν πελατη και πιστευω να συνεχιστει η καλη αυτη χημεια και με αλλες κοπελες.σιγουρα θα ηθελα να δοκιμασω ελενη και βικυ.

ευχαριστω πολυ την κοπελα για την κουβεντα που ειχαμε ξερει εκεινη και ας μην θυμαμε το ονομα της.παντως θα με ξαναδει σιγουρα

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
δεν θυμαμε
Κοπέλες διαθέσιμες
ελενα,και αλλες 2 παιδια δεν συγκρατησα ονοματα,πορτα βικυ
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
August 26, 2011
Κόστος €
80
Βάρδια
Απογευματινή
Υπηρεσίες
  • Ελεύθερο στοματικό
  • Στάση 69
  • "Ισπανικό"
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού